Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Pomoc KO okazala sie nieoceniona [peka z dumy] Co by TWA zrobila bez zlotych rad ptaszka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
szarym mydlem, tepa brzytwa i krakersami? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Najpierw sprawdz czy cus inteligentnego sie nie pojawilo, a dopiero pozniej wysylaj rzewne apele :P Nic bardziej blyskotliwego dzis nie bedzie, wszak poniedzialek... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Poniedzialek jest zbedny. Mozna jechac dzien po niedzieli, niekoniecznie nastepnego dnia po poniedzialku. A z piatkiem to poniedzialek juz w ogole niewiele wspolnego ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak siem nazywa dzień po niedzieli ? bo jeżeli poniedziałek jest pierwszy a piontek pionty, to gdyby nie było pierwszego;) to wtedy nie było by piontego ;) to Jaki dzień powinien być świętem TWA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
dzien po niedzieli nie musi miec nazwy. Jest na tyle parszywy, ze mozna go dyskryminowac w tym wzgledzie. Poza tym piatek moze wzial nazwe swa od piety, czemu myslisz, ze od liczebnika? Biedny, zaszufladkowany piatek 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...penktadienis < penkta ‛piąta’ + diena ‛dzień’ tak muwi jezyk litewski :P lepiej siem zastanuwmy co zrobić żeby codziennie była niedziela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
W Polsce jestesmy i tu sie mowi po polsku! ja niedziel nie lubie. Wolalabym sobote codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
jeszcze czego?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
bedziesz miala 15 sobot :D nie za duzo? KO tez chce tyle 😭 :P zrobmy machniom: Ty mi dasz chociaz jedna dodatkowa sobote, to bede tesknic :P [szantaz emocjonalny to ulubione narzedzie perswazji KO]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
na koncu mial byc pan z czapeczka, zapomnialam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TENsknota to uczucie zagubienia w rzeczywistości, która nas otacza... TENsknota to niezaspokojone pragnienie ujrzenia TWA... TENsknota? ból; cierpienie; poszarpane nerwy; nieprzespane noce...;) TENsknota jeżeli nie biegiem w przyszłość, obecnością myśli w miejscu gdzie serce każe jej iść, byciem poza NICZYM... TENsknota za pieśnią na ustach, za kilometrami w nogach, za ciepłem w ilościach ogłupiających, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
TEN S KNOTA... to prawie jak TEN Z KNOTA... Ktory? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Mialam na mysli takiego wielce oswieconego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli knot pochyla się za bardzo w jedną stronę, należy ostrożnie wyprostować !!!wtedy jego oświecenie bendzie wydoczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Pochylony jest tak samo funkcjonalny, tylko, ze bedzie krzywo kapac i tyle. Wystarczy zabezpieczyc cenne powierzchnie i powloki i juz :) Prostowanie grozi czasem powaznymi uszkodzeniami ciala ;) Zwlaszcza jak sie ktos nieumiejetnie zabiera do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafka zapakowana:D (najważniejsze) puł szafy i puł riki tesz ;) a w do ciongnieńcia jeszcze durzo miejsca :P TWA morze wyruszać na poszukiwanie skarbuf w toni morskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja tez :classic_cool: a kuku! ;) powiedz mi jak jest pieknie... zeby mnie zazdrosc zzerala! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
dzwigne, zeby reszta nie musiala gleboko kopac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×