Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
nie chce mi sie glowkowac :O i odpowiem tylko HOWGH! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Narazie szpony sa z premedytacja stepione. W planie mialam wyzywanie sie na scianach w czyims przedpokoju. Ale zostalam wyrolowana 😭 Szpony musza byc dorodne, zeby zmienily narodowosc ;) A zadzierac to i tak nigdy nie mozna :P Chociaz taki sztywniejszy sztywniak tez korci i neci to ja pozostane przy tym swiezszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
z jakiej racji? co najwyzej tapeta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Witamy, witamy na wlosciach ;) Niektorzy mowia, ze na taki stan w jakim teraz ieznajdujesz dobra jest filizanka/kubek/szklanka (niewlasciwe skreslic) aromatycznej kawy. Ja sie do tej rady nie dolacze... Bo nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jesli o mnie chodzi to ja sie na slangach nie znam. I z doswiadczenia wiem, ze wystarczy pisac tak, zeby siebie samego nie zrozumiec, a bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
ja sie z trojkata wypisuje :P jestem monogamistka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
zdecydowanie uwielbiam latanie tu i tam. Tematowi wierna nie jestem :P Tylko ludziom :D A teraz latam wykonujac rozne czynnosci wieczorne, wszak niedlugo przyjdzie czas, ze zamknac trzeba bedzie oczy... zeby moc je jutro skoro swit znow otworzyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Zeby wprowadzic nieco porzadku w chaosie moze ja zaczne kwestie poznawania sie: Dzien Dobry, jestem Krwawa Orlica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
ja jestem tylko jedna :) Przynajmniej dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja sie z szefowania wypisuje. Nigdy szefem nie bylam, nie jestem i nigdy nie bede. Z szefami mam tylko tyle wspolnego, ze czasem im dogadzam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
gruszki maja sie nijak do szefowania. Mozna miec cala tone, a na szefa sie nie nadawac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
TWA---> Dzisiaj na zlomie wiozlam cale 3kg obsyfialych, wiec uwazaj ;) desznik---> Ja z bambusami czasami tez sie spotykalam ale najwieksza ochote to mialabym zobaczyc jak plona na ognisku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzi Pan Panie desznik09 ja taka jestem...mam wiele wcieleń...ale wszelkie podobieństwa som przypadkowe...ja bywam tylko na kafce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×