Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Ty masz swoja stopke, ja mam swoje zdan na temat powyzszy i juz :P A co Wy na to, zeby sie udac w objecia Morfeusza? Znaczy desznik to nie wiem, czy chcialby spac z facetem :classic_cool: ale mi sie tak marzy od jakiegos czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie, ja nie jestem Ptaszek Świetej Pamieci 😭 jeszcze nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja z Morfeuszem to chetnie zdradzalam bym kazdego, zwlaszcza pod oslona nocy :D I zrobie to teraz tez z wielka checia :D dobranoc :D ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Witam o poranku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A ja nie mam :P Za to mam juz cos innego :D Tyz fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Cóż dzisiejsze wiadomości przyniosły smutek :( czy medycyna w dobie tak wielkiego rozwoju znajdzie sposób by ludzie nie umierali cierpiąc😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cytat z wypowiedzi z innego topiku...jakże prawdziwy Bycie samym to nie to samo, co bycie samotnym. Można być samym (czyli nie w związku), ale czuć się spełnionym, mieć wokół wielu cudnych i kochających ludzi, być zaangażowanym w różne inicjatywy. I wtedy nie jest się samotnym. A można nie być samym (czyli być w związku) a tak naprawdę być samotnym. Żyć z osobą, która jest oziębła, spać obok tak naprawde obcego człowieka, mieć coraz mniej tematów do rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jedna malutka niebieska tabletka...;) czyni cuda...otwiera szeroko oczy cyttat dnia: Stanę się zgorzkniały i stracę zaufanie do ludzi, bo zawiódł mnie jeden człowiek. Będę ział nienawiścią do tych, co odnaleźli swoje skarby, bo ja sam nie dotarłem do mojego. I zawsze będę dbał tylko o tę odrobinę, którą posiadam, bo jestem za maluczki by mieć cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku ale dawno nie odwiedzałam swojego kochanego topiku, ale moje koleżanki tesz siem specjalnie nie garnom...pewnie im tesz życie otbiera apetyt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Czy pociete wyladowaly juz na pryźmie kiszonkowej? :classic_cool: I chcialabym zdementowac: co jak co ale mlaskac to ja bede napewno przyzwoicie! Wszak wszyscy wiedza, ze KO uwielbia konsumowac smieci, zwlaszcza takie wymieszane przez TWA, w jej wysublimowanym towarzystwie :D :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Zwlokowalo sie jak zwykle wysmienicie :D Ale dopiero za krećkiem zorientowalam sie, ze grzesze :classic_cool: Ale nikt mi dmuchac nie kazal ;) A wszystjko przez to, ze KO uwielbia wymiksowane jajeczko. Skad TWA wiedziala? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×