Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Nie mam weny na rymy :D :P A szanse dalam, a jak ;) Wlasnie pisze... ale wciaz zyje nadzieja 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czymś trzeba żyć! JA siem ot trzech dni rżnem ;) wczoraj z waliskami ;) i tesz cierpliwie czekam bo kocham Henka i czekam rok a może dłórzej żeby zobaczyć jak wiesza lóp ścina kolejnom oddanom mu niewiastem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja tez czekam na to na co i Ty czekasz. Ale na cos czekam bardziej. Moze dlatego, ze to bardziej dla mnie - bardziej przyzwoite :P Chcialabym zlozyc zamowienie... [rumieni sie ze wstydu] ale nie potrafie napisac tego tak, zebys zrozumiala tylko Ty :P A w zwiazku z tym postanowilam strzelic wazelinke - wszak dzien bez wazeliny to dzin stracony, nie? ;) Twoja poezja jest piekna, wspaniala, czytajac ma sie wrazenie ze to sam Mickiewicz napisal, takie bogactwo tresci, formy. Cud miod i orzeszki. To jak? Dasz mi cos co bym chciala? :D :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Cos brak entuzjazmu z Twojej strony do spelnienia moich zachcianek, ze juz nie wspomne o wychodzeniu naprzeciw moim oczekiwaniom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaden brak entuzjazmu ! przynajmniej w stosunku do Ciebie :D to słowo "entuzjazm" jusz dawno straciło swuj sens dla mnie!😭 poza tym wczesnoporanna [zpustym brzuchem]rozmowa z AKT o mojej gotowości ...czy raczej braku gotowości do P rozwaliła mnie zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Niektore mutanty na tym swiecie widocznie wykazuja jakas gotowosc do P i nie sa w stanie nawet pojac jak to mozliwe tej gotowosci nie wykazywac. Mimo, ze mam P codziennie (prawie :P ) to zadnej gotowosci nie wykazuje :P A moj entuzjazm skupia sie teraz na 4 literkach: TSCC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
idz zbadaj, czy przypadkiem nie masz alergii na pierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Wscieklizna to niebezpieczna choroba. Radza, zeby nie przebywac w poblizu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Moje pragnienia sa niezwykle wyrafinowane. Nie sadze bys byla w stanie im sprostac 😭 Ponad to nie da sie tego zapisac w przyswajalnej dla Ciebie postaci, tak zeby efekt koncowy sprostal zalozeniom ;) Musze skorzystac z innego przekaznika informacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
wszystko z lat 2008 - 2009 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Interesuje mnie jeszcze KzUW. Ale jeszcze zdaje sie nie skonczyli sie w nim zaciupowywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
jupi, jupi, jupi :D :D :D 🌻🌻🌻 to bedzie na otarcie lez ;) To ja robie desant. Dalsza czesc radochy w innym miejscu stalego pobytu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
To az tyle ich jest? :D jak mowilam - przedzial sie zgadza, a to akurat konkretnie z koncowka 8. Poza tym jak zobaczysz szczegoly to bedziez wiedziala o ktora mi chodzi i dlaczego :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
raport znalazlam na biurku. przyjeto do wiadomosci. bez uwag. No moze jedna uwaga: jaba daba duuuuu!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie mam zielonego pojecia, czy faktycznie chce "erzaca" :D Ale mysle, ze zalapalas idee moich dzisiejszych marzen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Za to KO nie wie nic. Bo KO to KO :classic_cool: lubi drukowanymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
sugerujesz, ze reszte powinnam miec w dupie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie musze widziec. Wystarczy, ze wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
hehe, to jednak cos wiem :D :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×