Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

ło matko...jak TWA lubi Ciem czytać Rzond :D Ty masz Kobieto niespożyte pokłady energii...naprawdę podziwiam...PODZIWIAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ TWA miała wiele zwierząt w domu...gdyby teraz były to najpierw wyprowadzka i musiałby być ktoś do pomocy...pewnie żebym kciała...np kozem i strusia...ech...nierealne marzenia... W blokowych warunkach i w pojedynkem można mieć tylko rzeczy martwe... ᠋ Kupiłam sobie ramkem, powkładałam 6 najważniejszych zdjęć...i tak stałam i tak patrzyłam...jakie to co na tych zdjęciach wszystko odległe...a kiedyś to było moje życie i takie bardzo ważne osoby... ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaa tam na chyba szóstym zdjęciu jest coś podobnego: kawał chłopa do przytulania;) Mnie najbardziej spodobał się ten dziurawy stół z karmnikiem dla papużki :D Jutro raniutko chcemy pojechać ostatni raz nad wodę, pójdę już, co? Dobranoc Twuśka🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pijoncy kawusie to TWA
po co siem pytasz? skoro idziesz tak czy siak :D:p Pa Rzond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pijoncy kawusie to TWA
Ty mi tu zasad etykiety nie wprowadzaj :D Spadaj 👄 bo czas się serialikować :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwjaturzadze
No i pojechała :D:D:D Jak ja mam pisać z psem na klawiaturze? Też nie wiem... Dawne czasy mi się przypomniały hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwjaturzadzepl
No. Znalazłam w końcu rozwiązanie wszystkich prawie naszych problemów:classic_cool: Tak jest: odchudzający błyszczyk do ust. Kupiłam i jeszcze pod sklepem chciałam wyrzucić opakowanie, dobrze, że zerknęłam:D http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=46390 Odtąd będziemy szczupłe i piękne. MUSISZ TO MIEĆ!!! Bzdura roku dostępna w Biedronce, polecam :D:D:D Przyjemny zapach, fajnie kryje. Muszę się zważyć, dziś pierwszy dzień stosowania:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwjaturzadzepl
A dzisiaj nic :) Tylko w sklepie taki smyk co ledwo mówi, pytał się mamy z wielką troską czy jakiegoś loda nie chce. No nie chciała akurat :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwjaturzadzepl
Karma karmą ale kupiliśmy wołowinę, żeby ugotować ją z ryżem i warzywami, jak radzą najlepsi hodowcy. Pieskowi się podobało, zjadł pół miski i pojechaliśmy na święto ceramiki.Reszta została, bo przecież kot nie będzie jadł ryżu. No i nie jadł. Zniknęło samo mięso :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwjaturzadzepl
Bez problemu, dziękuję maszynce do utrudniania życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwjaturzadzepl
nie rozumiem, wkleja inną stronę niż kopiuję:( Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwjaturzadzepl
Nie daje mi to spokoju :D [ Zasady nabywania prawa do emerytury w powszechnym wieku emerytalnym przez osoby urodzone po 31 grudnia 1948 roku ] - - To wpisać w wyszukiwarce na stronie ZUS, która wyświetli się w poprzednim linku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwjaturzadzepl
Nagroda. Za każdym razem, gdy piesek załatwi się zręcznie do kuwety, a obecnie jest to już normą- dostaje nagrodę. Radość: podskoki, podrygiwania na dźwięk pochwały, fikołki :D I przysmak dla piesków oczywiście. Ale przysmaki się skończyły, więc M. posypał kilka ziarenek tej samej karmy, która jest w misce;) bo nagroda musi być. Radość, taniec, euforia.:D:D:D Nagroda to nagroda i już:classic_cool: Pomijam fakt, że w związku z tymi sukcesami P. też skwapliwie przychodzi po nagrody i zawsze je dostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ koniec rządów Rzond 👄 ᠋ Witaj... wróciłam i k***a jestem tak szczęśliwa jak nigdy nie byłam !!! nigdy w życiu z wiekszom radościom nie wracałam do TWAcity jak dziś...może dlatego że Samotnia na mnie czekała czyli TYLKO MOJE KRÓLESTWO :D ᠋ do porozpakowania maneli ;) ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) Cała sztuka życia chyba na tym polega, aby się cieszyć kiedy się wyjeżdża i nie mniej- kiedy się wraca :D - Zatem przystępujemy do sedna sprawy:p Co dwa lata odwiedza mnie szkolna kumpela, która mieszka w Stanach. Tym razem jakaś odmłodzona, szczuplejsza, wypoczęta. I co? Dieta! Xdietakrwi.info- - Ja od poniedziałku jestem na optymalnej Xdr-kwasniewski Ale dzisiaj ostatni dzień, źle się wczoraj czułam Na śniadanie 2-3 jajka dużą ilością majonezu. Obiad pół golonki . Wszystko bez chleba. Kolacji nie jadłam, bo zbyt byłam nażarta, za to mnie znudziło na wieczór. Kawa dopuszczona z małą ilością mleka i słodzikiem. 2 kilogramy spadły i taki był plan: Zobaczyć 6 z przodu:) - Jutro zrobię sobie 1200 kalorii tak po prostu. - Spadam na inspekcję, pa🖐️))) Może na Dukanie, nie wiem:) - wszystko uznane za spam, podkasowałam linki, bo nawet z kodami mi nie wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... Mam gdzieś w ulubionych :p linka do strony ze wszystkimi dietami...może kiedyś skorzystam :classic_cool:...na razie jestem głodna na swoje smakołyki...wczoraj zrobiłam swieżom pomidorowom, napychane i a dziś upiekła siem golonka marnowana z różnymi dodatkami i miodem...palce lizać:D 6 ładna liczba...lubię...np 60.000 tys. :D niekoniecznie 60 kilo :D:p Ale trzymam wszystko mocno...za Twojom walkem ze zbędnymi kilogramami, których Rzond nie masz :classic_cool: Ale po błyszczyk poszłam ;) w R nie ma...poszukam dalej... Zajrzem później...bo idem pakować do słoików...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę już spać, ale bardzo Cie proszę: zajrzyj na te diety grup krwi. To jest ciekawa wiedza o nas i wcale nie trzeba się odchudzać. Coś w rodzaju numerologii. Ja na tej diecie raczej nie będę, ale chociaż wiem co mi szkodzi najbardziej. No i adijos pomidory hahahaha. koleżanka pożegnała jogurty, nic więcej. - Zobaczyć szóstkę z przodu znaczy ważyć np 69,999999 kilogramów;) Niekoniecznie 60:) - do jutra, zmykam, żeby nie zgłodnieć.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dawno TWA zajrzała... nie wyrzeknę siem pałek :D ani udek...nic z tego :classic_cool: zawsze mogem Ci kibicować :D nie bioronc w tym nieludzkim czynie udziała... pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomacham Ci Klejonocik 👄 działam w kuchni...słoiczki zapełniam...już som śliweczki, ogóreczki i pomidorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Twuśku problemy mnie pochłonęły, przepadłam... Nawet pazurków już nie robię tylko zmykam:( Ogarnę się nieco, to coś powiem... Znak życia tylko posyłam dziś :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogarniaj, ogarniaj...kafe jest ostatniom rzeczom na tym świecie o której siem myśli, gdy na głowie mnóstwo spraw... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×