Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Mniam, mniam... Nie mow mi... :P Glodna jestem :P To Ty maszynki nie mialas?? Jak mozna nie miec maszynki?? O_O :P (autoironia ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano widzisz... nie pamietam :P Ale... swoja droga ciekawe co w niej krecilas, ze sie rozpadla... Przecie to metalowe jest... mocne winno byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam francuski numerek na wieczór... teraz, zaraz poleżę w polu magnetycznym i zapewne się będę chichrać z Ptaszyska( zawsze tak jest) i kombinować, co by tu napisać, żeby nasza KO miała okazję zadawać interesujące pytania:P Flowka wreszcie pracuje porządnie, co by jej firma rosła w silę i pracownicy mogli pić MB:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie pracuję ! MB też nie ma ! Tańcząca - piszę się na pierogi. Sama nie robię bo nie lubię ... robić ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wtopilam... Pogrzebalam mozliwosc zezarcia darmowego ryzu... :P Tanczaca sie obrazila na smierc, na zycie... Ja coprawda juz nie pamietam o co... no ale w koncu skleroza nie boli... I co ja zjem dzis na obiad, heh :P Nic to... najwyzej schudne... :P Bedzie latwiej latac ;) Czmycham do domku!!! Wiec sie zegnam, bo w domu jestem chwilowo niezsieciowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Ty obiboku :P A ja lubie robic... ale nie mam maszynki, walka, stolnicy, maki, sera i ziemniakow... Raczej kiepskie widoki na pierogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooooooooooooo ale spokój........................ poszły sobie.................. Hurra !!!!!!!!!!!!!! nie muszę słuchać świergotania Flowki i ćwierkania Ptaszyska:P Teraz sobie pomyślę, podumam, pospaceruję, posprzątam, popisze, pooglądam....po....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten kto obmawia nasze kochane Ptaszysko, niech już przestanie bo KO ma pypeć na języku!!! Jak mówię kawowa to kawowa KO, taka sama jak kolgerka:P Jak byłam na wygnaniu, to też się tak kąpałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej wróciłam. Widcznie zasłużyłam sobie ! :D Teraz Madzia M a potem ... nie ominie Cię świergolenie Tańcząca !!! I jaki Ford Mondeo ? Wygrałaś na loterii czy cuś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam - to fakt. Ale czy ja mam o wszystkim pamiętać ? :D Poza tym - skoro gwarancja 7-letnia to mamy jeszcze kupę czasu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo matko!!! Dobrze, ze wczoraj jak na grzeczna dziewczynke przystalo poszlam spac o przyzwoitej porze... Bo tu rozbieranie bylo... :P No wlasnie Tanczaca: Jaki Ford...??? Ale i tak szkoda, ze nie BMW :P I oczywiscie wiem, ze maszynka jest takiego samego koloru jak kolgerka... kawowego... [z poblazliwym przymruzeniem oka przytakuje Tanczacej, chociaz i tak wie swoje...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o ślicznym poranku ! U mnie prawdziwa wiosna !!!!!!! Tylko czekać aż się krzaczki zaczną puszczać ... Ptaszysko - jakie rozbieranie ? To Tańcząca miała jakieś zakusy ! Ja jestem grzeczna dziewczynka ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski laseczki z ranka!!! Porządek na tyłku Flowki jedynie zrobiłam!!! Flowka a gdzie Ty chcesz się puszczać? :p w krzaczkach? :p Okna miałaś myć!!! Jajca na święta trza malować! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajca to przede wszystkim mysc trzeba... a nie malowac ;) No wlasnie tez nie wiem o co chodzi z tym puszczaniem w krzakach...?? Co puszczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Tobie Tańcząca to tylko jedno w głowie ! Nie napisałam, ze będę się puszczać ! To krzaczki będą puszczać listki jak tak dalej ciepło będzie ! Wiosna idzie to i w głowach się przewraca ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem:p rzeczownik, rodzaj żeński (1.1) kawałek drewna służący do podpierania się (1.2) jednostka czegoś (np. dynamitu, cynamonu) (1.3) pojedyncza bakteria (właściwie laseczka) (1.4) młodzieżowe - fajna, ładna dziewczyna (1.5) młodzieżowe - ocena niedostateczna w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dwoma ostatnimi sie nie zgadzam!!! A nawet jesli... to... tam jest napisane przecie, ze \"mlodziezowe\"... No nie wiem jak Ty... ale ja sie juz mlodzieza nie uwazam... Blizej do grobu mam niz do mlodziezy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×