Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stare ale jare

List do Bravo - autentyk!

Polecane posty

Gość to jest mocne
pisowna autentyk !!! Droga Redakcio, Mam 16 lat i jestem kobieta od urodzenia i podobam sie chlopakom bo ostatnio jeden chcial sie ze mnom umowic. Byl bardzo fajny, jego kolega ma samochod ktory pozycza od ojca i obaj czesto jezdza po miescie i zartuja do dziewczyn. Jak nadmienilam on jest fajny jego kolega tez i wlasnie powiedzieli ze moge posiedziec w samochodzie z nimi i bedzie fajniej niz na dyskotece bo tam maja radio pionier z basami i pobawimy sie. Kupili dobre wino owocowe i zaczelismy sie wyglupiac z muzyka gdyz glosno mozna tam bylo zrobic i wino bylo smaczne. Oblalam sie troche i musialam zdejmnac bluzke ale to sie im podobalo bo wzielam od mamy stanik jej i im sie podobal. Nie wiedzialam kiedy zaczniemy sie seksic i troche juz mi sie zimno robilo wiec powiedizalm ze gramy w butelke i zaczelismy ale oni przegrywali i zaraz byl ten kolega w majtkach i byl zly bo ten co mi sie podoba ciagle sie smial. Ja zachcialam pojs zrobic siku ale oni powiedzieli ze zimno i zebym nie otwierala dzwi wiec pozwolilam im zdjac sobie majtki zeby poseksic i potem pojsc wyszczac sie bo juz pechez mnie bolal. Ten drugi strasznie sie spierdzial i smialismy sie potem poprosil mnie ten drugi zebym pocalowala go w jego czlonka i tak zrobilam i bylo fajnie. Ten drugi jakis dziwny byl i zaczal robic cos dziwnego ze swoja meskoscia. Powiedzialam, zebysmy konczyli, bo musze wracac do domu i chce mi sie siku i tez mi sie srac zachcialo. Piotrek ten co mi sie podoba wlozyl mi i zaraz musial wyjac po doszsedl do wytrysku a ten drugi strasznie sapal i Piotrek go uderzyl w kierunku twarzy i tamten zaczal plakac. Zaczelam sie ubierac i mowial ze ide sie odesrac ale Piotrek powiedzial ze jest zimno i moge srac tu w samochodzie. I tak zrobilam bo naprawde chcialo mi sie ale ciezko sie sra w aucie i ubrudzialm siedzenie i spodnie i Piotrek zaczal krzyczec na tego kolege co nawet nie pamietam jak sie nazywa i mowic, ze jest pedalem. Piotrek mnie do domu odprowadzil i mowil ze mnie kocha i jestem szczesliwa, troche sie tylko martwie czy mam chodzic z Piotrkiem bo on nie ma juz kolegi z samochodem. Odpowiedz Redakcji. Droga kobieto szesnastoletnia. Jak nie macie pod ręką samochodu, spróbujcie poseksić się w windzie albo w ubikacji szkolnej. Pamietaj, stosuj antykoncepcje i postaraj się oddzielić załatwianie potrzeb fizjologicznych od stosunków seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tych migdałkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepne
Drogie Bravo, zesralam sie w majtki ostatnio w windzie bo zatrzymala sie miedzy pietrami na dlugo a jechalam z moim nowo poznanym chlopakiem. On udawal, ze nic nie czuje a ja sie wstydzilam. Dalam mu swoj telefon, czy zadzwoni ? Odpowiedz. Zadzwon do niego sama i powiedz, ze ostatnim razem musialas zaspokoic swoja potrzebe fizjologiczna w nie codzienny sposob, on to zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w mordke
ale wiocha!!!ale pisz dalej tą poezję polskiej smarkaterii i elokwentne odpowiedzi "dorosłych"redaktorków-pośmiejemy się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszę_
ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo
dawno sie tak nie usmiałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 16 lat i jestem kobieta od urodzenia i podobam sie chlopakom bo ostatnio jeden chcial sie ze mnom umowic. medal za to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuup bo swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za co
:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku chciałabym podziękować za to, ze wydajecie taka gazetę, która tak dokładnie trafia w moje potrzeby. Mam jednak duży problem i dlatego pisze ten list. Trzy numery temu pisaliście, ze najlepiej jest mieć ten pierwszy raz w wieku dwunastu lat. Gdzie wy żyjecie? Teraz dziewictwo najlepiej jest trącić w wieku lat dziesięciu. I tu jest ten problem. Mam 11 lat i jeszcze nie miałam tego pierwszego razu. W naszej klasie to już chyba tylko ja i Dorota nie kochałyśmy się z chłopakami. Dlatego właśnie proszę was o pomoc. Jak to zrobić, gdzie, kiedy i z kim? Z cyklu \"Mój pierwszy raz\" wynika, ze najlepiej w czasie wakacji. Dlatego próbowałam już to zrobić w sierpniu z Markiem ze starszej klasy, ale on chce zostać trenerem pokemonow i dziewczyny go zupełnie nie interesują. Sama już nie wiem, co powinnam zrobić. Tak sobie teraz siedzę, nucę, „Shape of my heart\" Backstreet Boys\'ow i myślę, ze najchętniej to strąciłabym dziewictwo z którymś z tych chłopaków. Jeszcze nie wiem dokładnie, z którym. Zastanawiam się pomiędzy Kevinem, a Nickiem. Mam nadzieje, ze pomożecie mi dokonać właściwego wyboru. MISZCZOSTWO śWIATA!!!!:d:d:d:d:d A Z TRENERA POKEMONOW USMIALAM SIE DO LEZ:d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×