Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milka000

Do wszystkich, którzy mają starsze rodzeństwo...

Polecane posty

Gość Milka000

Mam pytanie. Moja siostra studiuje pewien kierunek, niedługo kończy studia, ja planuje iść do tej samej szkoły i na ten sam kierunek, tak się złożyło. Boje się jednak, że to nie za dobry pomysł. Znając życie wszyscy będą mnie porównywać (mam na myśli siostre, rodzinke-oprócz mamy, ona nas nigdy nie porównuje)... np. że ona zdała ten egzamin za 2 razem, a ja za 3 czy temu podobne. I na pewno wszyscy będą przeżywać, że ja to mam łatwiej, bo mam siostry notatki, jakieś kserówki po niej itp. a ona to się męczyła, sama musiała dać sobie radę. Wiem, że dla niektórych to żaden problem, ale ja mam dylemat i bardzo potrzebuje rady. Z jednej strony to żaden powód, żeby iść gdzie indziej do szkoły, ale z drugiej nie chce wysłuchiwać przez pięc lat ile to jej zawdzięczam... Poradzcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd**
ja tez poszlam do tej samej szkoly co moja siostra i jakos nie mam takich problemow..i nawet nie myslalam nigdy ze bede miala..na studiach jest inaczej niz w liceum lub podstawowce tam najczesciej ludzi sie nie kojazy a kazde notatki z poprzednich lat sa na wage zlota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka000
Do tej pory tylko podglądałam ją w nocy jak pieprzyła się ze swoim facetem, pieściłam jednoczesnie dłonią łechtaczkę i żułam przepocone skarpety mojego ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka000
Do osoby która podszyła się pod Milke000: jeśli nie masz nic do powiedzenia na ten temat, to sie kurwa nie ładuj z debilnymi żarcikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka000
Do osoby, która się podszyła pod Milka000: jeśli nie masz nic dopowiedzenia na ten temat to się kurwa nie wpier... ze swoimi debilnymi żarcikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka000
PODSZYWACZU !!!! wypierdalaj stąd !!!! lubię tylko i wyłącznie bolesną gardłowo-analną penetrację a nie jaskieś tam podglądanie !!! Pozatym moim fetyszem jest brud pomiędzy palcami u nóg. I kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia21
Widzę ze to forum jest tylko po to, żeby innym powrzucać albo jaja sobie porobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia21
co nie znaczy ze nie lubię pomlaskać 4 dniowym serkiem spod czapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwa Milka000
Do podszywacza: SPIERDALAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwa Milka000
idę po analne kulki do sexshopu dosyc mam tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×