Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalorina83

zwiazek na odlegloscczy to istnieje?

Polecane posty

Gość kalorina83

wielki problem a w Polsce on w Anglii, wiem ze to problem niejednej kobiety ale ja jakos nie potrafie sobie z tym poradzic!tym bardziej ze ostatnio wszyscy naokolo sie zdradzaja i boje sie ze on robi to samo tam!czy mozliwe sa zwiazki na odleglosc bo a boje sie ze nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno cie zdradzi
bo takie zwiazki nie maja przyszlości.Tzn oczywiście zdarzają się wyjątki ale nie warto się łudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalorina83
wlasnie jedyna para ktora do tej pory sie nie rozstala przez odleglosc jest moj brat ze swoja zona to naprawde tylko oni wytrzymali ale nie chce myslec stereotypowo przeciez nie kazdy facet to swinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psutka
istnieją!!!!! mój jest własnie taki:) jestesmy razem od 5 lat widujemy się tylko w weekendy i bardzo sie kochamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek na odległość tylko na krótko bo potem człowiek dużo traci i oddała się od siebie żyje osobno A to w końcu prowadzi albo do zdrady albo do rozstania wiem coś o tym przez 11 lat z mężem tak żyliśmy i co nikt nam nie wróci tego co było trzeba się teraz na nowo poznawc i uczyć żyć ze sobą bo ludzie się zmieniają A takie spotkania raz na jakiś czas nie zastąpią wspólnego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×