Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z pytaniem

braku czulosci w zwiazku

Polecane posty

Gość z pytaniem

Dziewczyny, czy wam tez doskwiera brak czulosci i pocalunkow z partnerem? Kiedys gdy tylko sie spotykalismy, to rzucalismy sie na siebie jak opetani, nie moglismy wytrzymac bez naszych pocaluknow i przytulan. A teraz? Po kilka tygodniu wogole sie nie calujemy/nie przytulamy? Czemu z czasem wszystko sie zmienia? Bylo tak cudownie. Spotkalo was cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tak
tylko ze ja mam juz meza jestesmy 6 at po slubie i nie pamietam kiedy sie calowalismy nie mowiac o sexi. wiem ze to dziwne ae tak jest i problem w tym ze on w ogole nie dziala na mnie jako facet :(:(:(:(: a inni heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka jak arbuz
tak to bywa, ale nie jest regułą. Z ostatnim moim chłopakiem tak miałam, że po prostu był zimny i nie lubił okazywania uczuc bez powodu..to pewnie wynosi się z domu.... taka emocjonalna oziębłość. Na pocieszenie: z moją pierwszą miłością byliśmy 5 lat i ostatnie dni piątego roku przypominały w czułościach pierwsze dni pierwszego roku i tak było cały czas :-) A więc się da, zależy to wszystko od człowieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pytaniem
Ale u nas ponad 3 lata bylo wszystko w porzadku. Od 3 miesiecy jest taka zimna relacja miedzy nami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
odswiezamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guś
"Na pocieszenie: z moją pierwszą miłością byliśmy 5 lat i ostatnie dni piątego roku przypominały w czułościach pierwsze dni pierwszego roku i tak było cały czas"... Zatem dlaczego sie rozstaliscie?:( No, dlaczego?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×