Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaa20

Moj chlopak jest nizszy odemnie .. i co z tego.?

Polecane posty

Mam chlopaka nizszego.. nie wiele ale jednak.. Wole go niz jaiegos 2 metrowego dryblasa.. Czy cos w tym zlego.? czemu niektorym to nie pasuje..( np. mojemu ojcu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec ony
bo nie chce w rodzinie jakiegos conusa , wstyd przed kolegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez miałam kiedys nizszego
i najbardziej nie podobało sięto mojej rodzince, pojecia nie mam czemu, bo ta różnica była zauwazalna jak miałam wyzsze buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syfon
Niby nic z tego, ale po prawdzie niższy chłopak wygląda trochę - pardon - jak pizda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somebody
Polański też ma wyższą od siebie, piękną i młodą żonę i jakoś nikomu to nie przeszkadza - a im na pewno nie:) Daj spokój, ignoruj takie uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie wojna bedzie ..........
a ile ma wzrostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaa
Ma racje Twoj ojciec co to za materiał genetyczny chcesz miec dzieci karły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaa
Ale ,Polanski jest stary i ma kupe kasy...................i moze sobie pozwalic na zabeweczke w postaci cudownej modelki . Wypracował pozycje i teraz ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 167.. on gdzies jest z 3 cm nizszy.. Dziekuje za pocieszenie.. sprobuje sie z tym nie przejmowac. Jak o tym zapominam..to znajdzie sie ktos kto o tym przypomni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurna
ale kurdupel! masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musisz
O rany dziwczyno wiej od takiego naprawde dobrze Ci radzimy a ojciec napewno chce dla Ciebie dobrze .Taki facet jest fatalny fuj mali ludzie sa okropni co to za facet 160??? Pomysl ile wzrostu bede miały wasze dzieci? Powiedz ,ale tak szczerze jestes brzydka ,ladna masz powodzenie?? Przyjzyj sie jakie kobiety maja niscy faceci chociazby Kaczynski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MESZUGE
Dziecko, kochasz go czy masz zamiar wystawiać go na jakiejś ekspozycji :P Słuchaj starszych, a oni jako bardziej doświadczeni powiedzą Ci, że jak się położycie obok siebie to i tak nie będzie widać ;) a stary, to kurde, będzie z nim dzieci miał, czy co, że się tak mądrzy ;( Wiesz, z rodziną to najlepiej się wychodzi na zdjęciu i też trzeba się na środku ustawiać, żeby cię potem nie wycięli :O WAŻNE SĄ WASZE UCZUCIA, a że trochę nietypowo wygląda - no na szczęście nie wszyscy są typowi :D POWODZENIA ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurna
no ale kurdupel straszny! tego sie nie da ukryc! masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinca
Jesli Cie to pocieszy, Antonio Gades (jeden z najslynniejszych tancerzy flamenco i zdaniem niektorych rowniez najprzystojniejszy :-) ) byl drobniutki, ponizej 170 cm. Z bardziej znanych w naszym kregu kulturowym nazwisk, niski jest np. Tom Cruise, a ile kobiet do niego wzdycha... Ze nie wspomne o Dustinie Hoffmanie... Patrz na charakter, nie na wzrost. Jesli w facecie ta sytuacja nie wzbudza kompleksow, to sie nie przejmuj :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurna
no nie no dziewczyny, prawda jest taka ze to nawet nie kurdupel tylko ogolnie jakas masakra! ciekawe czy takie madre byscie byly gdyby to do Was wzdychal jakis karakan?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde!!!!!!!! lUDZIE, JA ZAWSZE lubiłam, wysokich facetów...poznała, takiego, co ma 168.ja mam 167 cm wzrostu....i nagle się okazało , że uczucie jest tak wielkie, że nie chcę gi zamienić na nikogo innego. Problem pojawia się dopier, gdy idziemy np. na wesele i ubieram buray na obcasie....gdy się wyprostuję (on jak każdy facet trochę siię garbi...) to jestem od niego ciut wyższa. Ale NAPRAWDĘ mam to we dupie. Co wy pieprzycie jak będą wyglądały jej dzieci????Jeśli małżeństwo będzie udane, to dzieci cenić będą rodzinę w której jest - ogólnie mówiąc - dobrze. Co by było gdyby miały ojca wysokiego, ale skurwysyna?????? Nie wzrost jest najważniejszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze
Wyminiacie gwaizdy jako przykłady tych pieknych niskich Ale jej chłopak nie jest tomem crusem i nigdy nie bedzie . A kamery potrafia zdziałąc cuda ,a tak na ulicy facet 165 masakra i dotego zawsze maja kompleksy jak sa młodzi mniejsze w wiekiem wieksze A dlaczego ??dlatego ,że nie sa mescy To tak jak te duze psy przechodza obok malych a te małe co robia szczekaja z kilometra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy moze miec swoje zdanie.. jasne ze licza sie uczucia.. Nie jestem brzydka, mam powodzenie.. Ale co mam zrobic..?? skoro ja lubie niskich.. to ze jest troche niszy odemnie.. to chyba go za to nie zabije.?:) moze to glupio zabrzmi ale bardzo bardzo wysocy chlopacy mnie \"obrzydzaja\"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem wysoką
ładną, wysportowaną dziewczyną, a mój chłopak jest niżskim, okrągłym, ale przesłodkim mężczyzną, właściwie przyszłym mężem. I co z tego. Ja mam 1,76 cm on jest 6 cm niższy... Kiedyś dałabym sobie rękę uciąć, że nie zakocham się w niższym i dziś byłabym bez ręki. Kocham go tak bardzo, że oddałabym za niego życie. Nie wygląda przy mnie jak pizda, a gdy włożę obcasy i spódnicę nawet całkiem ładnie, jest dumny ze swojej kobiety, a ja z mężczyzny, którego nie kocham za wygląd, a za charakter. Poza tym wzrost nie zawsze urody dodaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Niski chlopak jest taki bardziej energiczny, i t bardziej nastawiony pozytywnie do wszystkiego..:) (Oczywiscie nie chce obrazic zadnego wysokiego..:) bo kazdy ma prawo wybierac to co mu sie podoba.. Ale niestety ludzie nadal sa nietolerancyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaaaaaaaaaaaaa
Widocznie jej to przeszkadza skoro o tym pisze tak czy nie ?gdyby nie było problemu nie byłoby wpisu. Kłamiecie obserwuje pary ,małzenstwa gdzie mezczyzna jest niski taki 165 powyzej od 170 uwazam ze moze byc . I zaden z nich nie ma fajnej zony wszyscy maja brzydkie zony czesto kobiety starsze ,rozwodki z dziecmi . Wy wszyscy narazie jestescie para ,ale nie malzenstwem a to jest różnica . Jednym słowek atrakcyjna silna ,zdrowa kobieta nie wezmie sobie faceta PIERWSZEGO OJCA jej dzieci niskiego 165 .To jest wbrew naturze natura to bardzo sprytnie wymysliła INWESTUJEMY SWOJE PLEMNIKI w osobnikow silnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaaaaaaaaaaaaa
Sorry geny mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzz
o raaaany, co to za wymysl, ze niski jest bardziej energiczny i pozytywnie nastawiony do wszystkiego........ myslalam, ze to zalezy od charakteru a nie od wzrostu...... masakraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak napisalam.. bo takie mialam doswiadczenia.. kaZdy ma prawo mowic swoje subiektywne odczucia.. i nie karze wszystkim sie z tym zgadzac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie wiem bo mój
nie ma 1,65 tylko 1,70, może dlatego jestem z nim zaręczona? Oczywiście to ironia... Nie, te teorie akurat nie sprawdzają się w moim oteczeniu, gdzie wysokie i nie tylko atrakcyjne, często piękne są same. Ja gdy poznawałam swojego przyszłego męża byłam adorowana przez dwóch innych mężczyzn, wyższych, jednak wzrost to nie wyznacznik dla uczucia. To był tylko flirty, jak zwykle w moim życiu, a to jest miłość. Poza tym np. moje dzieci karakanami nie będą, jeżeli tylko wemą wzrost po mamie. Mój ojciec miał ponad 1,90 :D A jeżeli po tacie, to dziewczynka te 1,70 cm może mieć :D Chłopczyk się okażę, ale gen wzrostu był u mojego ojca dominującym, gdyż wszystkie jego dzieci są wysokie:) Co do przykładu gwiazd niskich, to znam nawet jedno młode małżeństwo, gdzie ona jest wysoka, a on niższy. To się zdarza. Nautra jest akurat tak sprytna, że dąży do równowagi, a tą jest związek mój i mojego męża. Ale całkiem niscy również mogą się kochać, bo świadomość jest nie zalezna od biologii, a w świadomości człowieka rodzi się miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MetroSeksus
No cóż... chłopak niski to chłopak zakompleksiony całkowicie Ja mam 193cm i kolege który z powodu swojej choroby ma 152cm... Niema dnia żeby mi niemówił coś o wzroście, jakie to jego życie jest chujowe z tego powodu itp, itp Ogólnie- chłopak może mieć morde jak LeoNardoDicaprio, ciało jak Grecji heros, mowe jak spiker, supermodne ciuchy... ale jeśli ma mniej niż 170 czuje się i tak zakompleksiony od swoich wyższych mniej zadbanych kolegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz rację poniżej 170
jest już ciężko być "mężczyzną", szczególnie gdy coraz więcej "idealnych ludzi" i wysokich kobiet po prostu. Kompleks potrafi całkowicie zdeterminować ludzkie życie, szczególnie jeżeli jest się w nim codziennie utwierdzanym. 152 cm... Bardzo malutko. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinca
Zwroccie uwage, ze chyba niczyjego zdziwienia nie wzbudza dziewczyna 185 cm z facetem 180 cm ani facet 165 cm z dziewczyna 160 cm. Najgorzej maja chyba takie pary, jak w przypadku oneej20, kiedy dziewczyna jest sredniego wzrostu, a chlopak niski, bo wtedy sie otoczenie dziwnie patrzy... ale pomyslcie, czy w tym momencie tak naprawde dziewczynie przeszkadza wzrost faceta, czy wlasnie reakcja otoczenia? Co do jakosci materialu genetycznego... Japonczycy i w ogole Azjaci sa generalnie drobni, i co? Czy to znaczy, ze azjatycki material genetyczny jest gorszy??? Bzdura na resorach... Na jakosc materialu genetycznego sklada sie duzo czynnikow, nie tylko wzrost, i podobnie ma sie sprawa z ocena partnera. Samoocene mozna sobie podniesc np. chodzac na silownie, uprawiajac sztuki walki... MetroSeksus, niech Twoj kumpel nie marudzi, tylko sie cieszy, ze ma 2 sprawne nogi i 2 sprawne ręce. Na mojej uczelni wyklada profesor, ktory ma jakies 120 cm i krzywy kregoslup, wielki garb na lopatce - co on ma powiedziec???? 152 cm to rzeczywiscie malo... ale Wolodyjowski byl zdaje sie jeszcze mniejszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompleksy
kompleksy i jeszcze raz kompleksy. Przerost ambicji, hipokryzja i udawadnianie na siłę męskości. Takie ja wyniosłam doświadczenia ze związku z facetem, który był o 2 cm ode mnie wyższy ( a przy tym ważył niczym dobry indyk jakieś 56 kg). Daleka jestem od generalizowania, ale mnie się naprawdę fatalnie kojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×