Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysekak

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!!

Polecane posty

Gość madziek19
witam wszystkich! jestem chora i mam czas wiec tworze:) oto kilika moich pomyslow a tak wogole dziewczyny to super te dekoracje koszyczek bardzo orgyginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziek19
witam wszystkich! jestem chora i mam czas wiec tworze:) oto kilika moich pomyslow a tak wogole dziewczyny to super te dekoracje koszyczek bardzo orgyginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decoupage jest dziecinnie prostą metodą poprzeglądaj sobie trszkę forum a na pewno coś znajdziesz na moim blogu możesz zobaczyć moją pierwszą pracę tą techniką ^^ oodolloo.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kiedyś oglądałam kurs to wyglądało na skomplikowane.I trzeba jakieś specjalne płyny czy tam kleje kupować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LoLaSing przejrzałam jeszcze raz i może spróbuje,akurat mam tacie robić popielniczkę z masy solnej,tylko nie wiem czy to się tam utrzyma. Nie wiedziałam co zrobić mamie i postanowiłam jej zrobić jakąś ozdobę,a także do ładnej koperty własnoręcznie wykonanej i ozdobionej włożyć karnet na dzień wolny od zajęć + kolacja zrobiona przez nas xDDD i oczywiście karnet będzie miał termin ważności,i do tego dnia mama może go wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja,szkoda że nie ma edycji (albo nie zauważyłam). Madziek z czego jest ta jedna choinka z piórek? I któraś z was robiła gwiazdki z patyczków ? Z jakiego drzewka były te patyczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziek19
choinka z piorek jest poprostu zrobiona z piorek:) te piorka kupuje sie w woreczkach dostepne sa w roznych kolorach to jest stozek zrobiony z twardego papieru np kartki trch bloku i oklejany piorkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziek19
choinka z piorek jest poprostu zrobiona z piorek:) te piorka kupuje sie w woreczkach dostepne sa w roznych kolorach to jest stozek zrobiony z twardego papieru np kartki trch bloku i oklejany piorkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczka pomysłów
Kupiłam dzisiaj sól kamienną i barwię flamastrami na zielono i czerwono. Super pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziek19
sorki za podwojne posty ale cos mi wali sie net. ale nie wazne:) na gwiazdki z patyczkow najlepsze sa patyczki do lodow mysle ze w sklepach mozna je jeszcze dostac :)te patyczki sa rowne gladkie i wogole lepsze na gwiazdki niz te okragle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziek19
ja mma jeszcze w planach zrobic rodzicom kalendarz wydrukuje kazdy miesiac i bede przyklejac na kolorowe kartki a ozdoba kazdego miesiaca bedzie zdjecie kogos bliskiego im albo kojarzacego sie z tym miesiacem np w lipcu bedzie moje zdjecie bo ja sie wtedy urodzilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziek19
ja mma jeszcze w planach zrobic rodzicom kalendarz wydrukuje kazdy miesiac i bede przyklejac na kolorowe kartki a ozdoba kazdego miesiaca bedzie zdjecie kogos bliskiego im albo kojarzacego sie z tym miesiacem np w lipcu bedzie moje zdjecie bo ja sie wtedy urodzilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko, z własnego doświadczenia wiem że na masie solnej sie nie utrzyma niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to szkoda to muszę na jakimś słoiczku zrobić.Jutro Ci powiem jak tam książkę zrobić.A ja wzięłam zwykłą sól z kuchni i zabarwiłam plakatówkami i w słoiczku najpierw jest czerwona potem niebieska potem do brzegów suszone owoce i potem świeczka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie z jakiej str wydrukować kartki do własnoręcznego kalendarza i czy macie może jakieś wzory na szydełkowego aniołka ale bez rąk i tych innych zbędnych elementów taki prosty ze skrzydłami sukienką i głową oczywiście :) z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Trafiłam na to forum przypadkiem... ale bardzo się z tego ciesze :PP Ja dla may postanowiłam zrobić taką księgę życzeń tylko napisze tam świąteczne życzenia ,posypie sztucznym śniegiem,przykleję jakieś gwiazdki,mikołajki,gwiazdki i takie tam :) http://www.cafeart.pl/20070509480/misz-masz/Prezenty_na_rozne_okazje/Ksiega_zyczen.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jak sądzicie,czy jak będę robić coś tą metoda serwetkową to mogę spryskać ja takim sprayem bezbarwnym z brokatem na koniec zamiast lakieru ? On jest trochę jak lakier,bo choinka z makaronu się po nim super błyszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę mnie tu nie było, ale nauka zajęła cały moj wolny czas :(. Ale teraz już jej nie mam. Aktualnie jestem chora. Nawet się cieszę, bo robię różne ozdoby i prezenty :) Najwyższa pora :). Bardzo, bardzo polecam tą stronę, i te prześliczne gwiazdki :) : http://www.abcgospodyni.pl/gwiazdka.html . Ten link znalazłam na tym właśnie forum w archiwalnych postach :). Wkleiłam go, żeby pokazać i przypomnieć Wam te cuda . Zrobiłam ich dzisiaj 10. Tyle starczy. A za chwilę biorę się za to : http://www.magazyndomowy.pl/swiateczne-bombki-i-zawieszki/ , czyli za zawieszkę "mikołaja" 7-letnia siostra zapewne ucieszy się z takiego podarku :). A wracając do aniołków, wiem, że ich wykonanie jest banalne, ale jak dla mnie mają one swój wielki urok ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie chcesz to nie musisz w ogóle pryskać lakierem jednak bezpieczniej byłoby najpierw lakier ja uzywałam tego do włosów xD a potem czym tam se chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, czy przy tym aniołku http://www.cafeart.pl/20071211107/misz-masz/Swiatecznie/Makaronowy_aniolek.html naprawdę konieczny jest pistolet na gorący klej? Ja niestety takiego nie posiadam, wiem, że wydatek mały, ale nie mam kiedy go kupić, a poza tym nie mieszkam w mieście, więc jest problem... Czy zamiast tego pistoletu nie sprawdzi się zwykły klej, np.wikol? Aha, i nie rozumiem określenia "kulki ze sprasowanej watuy". Chodzi o to , żeby prasować watę, a potem uformować z tego kulki? Nie rozumiem , już sama się pogubiłam ;). Liczę na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Zawieszka na choinkę- mikołaj , jest już gotowa :) Wyszła nawet fajna. Tylko dostanie ją siostra, na wszelki wypadek zrobiłam otworek na nitkę. Jeśli siostra będzie chciała, to powiesia go na choinkę, jeśli nie - to nie :). Ozdób i prezentów na dzisiaj koniec, nurtuje mnie tylko ten makaronowy aniołek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, wikol będzie za słaby. Takie elementy jak rączki czy skrzydełka mogą się nie utrzymać. Ewentualnie to może kropelka, ale będzie to dłużej schło. Może spróbujesz zamówić pistolet w kwiaciarni? Różne rzeczy można zamówić to może uda Ci się z pistoletem. Pistolet jest jednak lepszy do tego typu ozdób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×