Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tszy kropki

Wasze fantazje erotyczne...

Polecane posty

Gość a jaka jest twoja tszykropko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam
mam ochote na sex z kobieta... dodam, ze sama jestem kobieta, na dodatek w stalym zwiazku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam
Ja mam ochote na sex z dwoma mężczyznami.W hotelu Grand. W najblizszą sobotę.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce być zgwałcona
:-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiou
wypierdalaj z tego forum osle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wszyscy...
macie fantazje tylko o trojkatach i innych wielokatach? A gdzie jakis wyszykany scenariusz nocy z ukochana osoba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to tak
-seks z kobietą----też jestem kobietą :-) -seks z zupełnie obcym młodszym chłopakiem-----mam 22 latka i jestem mężatką -seks z duzo starszym facetm np. ok 40-stki ;-) -seks z dwoma przystojniaczkami... -seks z moim facetem i jakąś fajną laską - mała orgietka....dwie pary z wymianą partnerów :-) pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja najwieksza fanatazja jest taka: Siedze sobie w fotelu, w tym momencie do pokoju wchodzi moja zona, ubrana tylko w fartuszek. Spod fartuszka widac jej super zgrabniutkie nogi do samej ziemi bez jednego wloska; jej soczyste piersi kolysza sie miarowo w rytm jej leciutkich krokow. A jej bose stopy \"plaskaja\" o podloge. Podchodzac do fotela wypina sie pupa w moja strone, gdyz przyniosla do pokoju cos co koniecznie musi polozyc na malutkim stoliku kawowym. A, ze rzeczony jest bardzo nizutki, musiala sie nisko pochylic zostawiajac moim oczom wielkie pole do obserwacji. Po czym wraca do pionu i widze znajdujaca sie na pieknym porcelanowym talerzyku ogromna i dojrzala gruszke cesarska, wygladajaca tak smakowicie i proszaca, samym swoim wygladem, zjedz mnie. Nie mogac sie dluzej powstrzymac pochylam sie, biore ja w prawa dlon i zatapiam w niej zeby. W zyciu nie jadlem tak dobrej gruszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość standardowy
mnie sie marzy: 1. seks analny 2. lizanie odbytu partnerki 3. spuszczanie sie obficie na jej twarz 4. pissing 5. obciaganie podczas ktorego penetruje palcami odbyt parnterki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość standardowa....swinia
:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość standardowy
niestety tak juz jest ze z reguly najbardziej jara nas to co jest swinskie:) i "zakazane" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiołek...
a mne się marzy kiełbasa nagorąco :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....000... mam nadzieję, że pracujesz w mojej firmie;) Też nachodzi mnie ochota na seks w pracy... Jeśli ktoś ma podobne pragnienia zapraszam do korespondencji... cortazar3@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kcialbym zerznac pania bozenke
z pracy na biurku szefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×