Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daniela

Mlodsi to jest to!!!

Polecane posty

Gość Daniela

Właśnie wyskoczyłam złóżeczka, w którym uczyłam zycia mojego Misia :) Najpierw zrobiłam dla niego specjalny pokaz i zaczęłam po kolei, bardzo powoli, pozbywać się części swej garderoby. Mój pieseczek wpatrywałł się we mnie z rozwartą buzią, a jego spory rycerzyk preżył się na mój widok jeszcze bardziej. Kiedy stałam przed nim już tylko w bieliźnie, podeszłam i otworzywszy paczuszke z prezerwatywą, powoli wsunęłam ją na jego pałkę. - Teraz mnie przelecisz - powiedziałam - Dobrze - szepnął Młody wciąż chyba nie wierząc w to wszystko. Szeroko rozłożyłam nogi, ściągając paluszkiem paseczek moich koronkowych fig. - No weź ją, na co czekasz - skinęłam na niego palcem. Podszedł i nachylił się nad moją pulsującą muszelką. Nagle napadł na nią prawie swoimi ustami i zaatakował, liżąc i pieszcząć. Muszę przyznać, że nawet jeśli robił to po raz pierwszy, radził sobie doskonale. Położyłam dłonie na jego głowie i zamknęłam oczy. Było mi naprawdę dobrze. Nagle poczułam lekki ciężar na swoim ciele. Otworzyłam oczy i ujrzałam go nad sobą. Wdrapał się na łózko i zaczął wbijać się w moją szparkę. Westchnęłam głośno i rozchyliłam szerzej uda. Wszedł we mnie głęboko i zaczął poruszać tyłkiem. Spojrzałam na niego - był taaakii śliczny :) :) :) . W pewnym momencie chwycił mnie mocno za biodra i przyspieszył ruchy. Chwyciłam oddech bo zaczął mnie kochać naprawdę mocno. Zamknął oczy, a jego jajka uderzały o mój tyłek. Nieczęsto zdarza się, że dochodzę wraz z partnerem, a temu siedemnastolatkowi udała się ta sztuczka. Kiedy dochodził, głośno jęczał, a ja w tym samym czasie przeżywałam swoją rozkosz. Nie było to brudne i wyuzdane, tylko naprawdę fajne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodziareczk
Przy młodszych facetach czuję się, jak mamusia . Mężczyzna musi mieć czym zaiponować- zaradność, inteligencja, dowcip, zainteresowania, szarmanckość, a nie tylko wiecznie napalonym, chocby nawetr najdłuzszym kutasem. To dobre dla niewyżytych nimfomanek i ryczących czterdziestek. Seks- może tak, ale związek z młodszym? Absolutnie nie! ps. ustalmy, co to znaczy młodszy... Jeśli ja mam 25 lat, to 23 lata to jest jednak młodszy. Zdarzy się, że może być całkiem konkretny. Ale poniżej 20 lat to jeszcze dzieci. 5 lat różnicy to już sliska granica. Stawiam na rówieśników, albo na +/- 4 lata różnicy. Żebyśmy mogli pogadać o tych samych bajkach z dzieciństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartinoLatino
Witam wszystkie dojrzałe kobiety. Od kilku lat bardziej pociągają mnie dojrzałe kobiety niz np. nastolatki. Chciałbym poznac jakas by porozmawiać na gg czasem. Lubię być zdominowany całkowicie, uwielbiam calkowicie perwersyjne i zboczone rozmowy z dojrzałą kobietą. Poznam kobietę w wieku najlepiej po 40-tce. Wygląd nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia. Jeżeli jakas Pani byla by zainteresowana proszę pisac na moj adres mojamatka@o2.pl w sprawie mojego GG. Tutaj niechce go podawać bo ktos sobie moze jaja robic i mi spamowac GG. Czekam na Was Panie. Ps. Wszystkie dojrzałe kobiety powinny być szanowane, faceci powinni być ich pieskami i wykonywać wszystkie polecenia. Dojrzałe Panie są super. Pozdrawiam Marcin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartinoLatino
tak naprawde to jestem prawiczkiem który podgląda w nocy swoich rodziców :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak to teraz bardzo modne
taki romans albo nawet małżeństwo z mlodszym. Moim sąsiadkom i kolezankom z pracy zdarza się to ostatnio co raz częściej! Na przykład Stasiek, kolega mojego syna, zakochał się ostatnio w swojej sąsiadce. W starszej od niego o ponad 15 lat, "podmamusiałej" i porzuconej przez męża kurze domowej, mimo iż walczyły o niego dziewczyny młode, piękne i przebojowe! Nic dziwnego, że wszyscy u nas na osiedlu kręcili głową z niedowierzaniem. Cóż, widocznie tak musialo być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melesa
a mój jest młodszy o 11 lat i jest odlotowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamel
To nie wiem dlaczego w Wawie nie moge znależć kobiety tak chętnej i gotowej pójśc ze mna do łózka. Mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam chyba zamet
trtatata ale masz wyobraźnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam chyba zamet
nie zazdroszczę , no może troche szkoda , że Cię nie znam z tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam chyba zamet
no to przecież mówię , że zazdroszczę tych orgii i żałuję , że to nie ja byłam Twoją partnerką :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie powagi troche ktos cos napisze a wy od razu jakies anonse towarzyskie :/ A co do postu Danieli to ile masz lat? Albo jaka jest roznica miedzy wami? Mozna rzec, ze podnecajace to strasznie co napisalas jak sie pozniej czyta :) Taki ostry sex jest dobry. Bol wtedy staje sie przyjemnoscia :) Hehe mowie jak jakis super doswiadczony a mam 19 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka moda
ze bierze sie tearz młodszych kochanków ,ale fuj zyc z takim darmozjady niudacznicy fuj .A tak na marginesie przystojniak nie bedzie spacerował z mamusia:) To tylko te odpady ,których młode nie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael
oj, ile bym tez dał za taką przygode z kobieta 26-34! Zadbana, cudowna, śliczną, wyjatkową, wiedząca czego chce, pragnąca mnie i czekająca na wszystko! Skarby jestescie wspaniałe! Mam 22 lata, jestem z wlkp, wiec prosze jeśli któraś z Pań chce sie spotkać, zapraszam! napewno bedzie jej cudownie, bo zrobie wszystko co w mojej mocy! Spotkanie oczywiscie dyskretne, więc się nie bójcie! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta powinna być starsza
żeby wyrównać różnica w dorastaniu,wiedzy ożyciu itd itd no kobieta 25 facet 21 to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33
raz byłam z młodszym , nie mogę powiedzieć ,że to był szczyt moich marzeń , ale było bardzo dobrze, nie powiem ,że bym tego nie powtórzyła. ednak odjazd na maksa miałam z dużo starszym od siebie , chociaż wyglądał młodo. Nie wiem czy wiek ma coś do rzeczy, niektórzy są całe życie beznadziejni , inni się uczą z wiekiem , a niektórzy mają wrodzony talent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodsza to jest to... ja 37 ona 20... hmmm albo trójkącik z dwiema młodszymi jedna 20, druga 26.... mniam, było wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza..
to jest toooo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszy jest młodszy facet
Zawsze miałam starszych i była lipa a z młodszym jest najlepiej na świecie wręcz cudownie mimo że nie oglądaliśmy w dzieciństwie tych samych bajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael
Nie wiem dlaczego, ale gdybym miał sie kochać ze starsza od siebe to jakoś cos we mnie mi mówi ze musze dac wszystko bo taka osoba tego oczekuje! Moze dlatego seks z mlodszym jest fajny bo on robi wszystko by sprostac kazdej fantazji swojej partnerki! Wydaje mi sie ze kobieta widzac mlodszego od siebie kochanka, widzac jak on w nia patrzy, jak ja pragnie, jak ona go rozpala to moze tez miec z tego niezla jazde! Gdyby mi kobieta ktora ma 30 lat zrobila striptiz bym oszalal, gdy mogl bym ja dotknac, pocalowac, piescic to nawet nie moge myslec co by sie dzialo! Dla mnie sam fakt ze kobieta starsza, ze nic ja nie bedzie bolec, tylko pragnie wszystkiego, i chce byc rozgrzana i przezywac rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrgarete
Myślę,iż udany związek dwojga ludzi raczej nie zależy od wieku.Znam osobiście parę,gdzie kobieta ma 47 lat,a mężczyzna 31 i dogadują się świetnie.Niektóre kobiety młode w wieku 18,czy 20 lat są duchem starsze niż te sporo po 30.Więc wszystko zależy od osób,które chcą być razem.Moim zdaniem wiek jest mało ważny,istotniejszą cechą jest wzajemny szacunek,miłość,zaufanie i poczucie bzpieczeństwa.Kobiety być może gdzieś podświadomie boją się takich związków,myślą,że z młodszym mężczyzną nie będą tak bezpieczne jak ze starszym,może boją się prowadzenia młodszego za rękę przez życie.W starszych widocznie widzą jakieś większe oparcie,opiekuńczość może jakiś autorytet.Nie wiem to na razie tyle co tak na szybko wpadło mi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z młodszym.
jestem od ponad 2 lat w związku z młodszym,10 lat róznicy,on 30. Mój partner jest opiekunem,nie ja pomimo różnicy wieku,nie zawsze wszystko wygląda tak,jak to widzimy z zewnatrz i nie zawsze takie zwiazki łączy tylko i wyłącznie seks.Przez 18lat byłam w zwiazku z rówieśnikiem i obiektywnie muszę stwierdzić,że teraz dopiero mam bezproblemowe i spokojne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michallinka
pracuje jako nauczycielka i ostatnio poderwalam 15-letniego gimnazjaliste z klasy w ktorej uczy moja przyjaciolka, niezly byczek, i ma fantastyczna kondycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legallyblondeee
a mój facet jest ode mnie o 12 lat starszy ja..21 om 33... nie ma nic fajniejszego niż dojrzały męzczyzna....spotykamy się rok i jest nam cudownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×