Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezapominaja20

co myślicie o związku dziewczyny 20 letniej i faceta 30 letniego?

Polecane posty

Gość niezapominaja20

czy taki związek jest realny? ostatnio zaiterresował sie mną 30 latek...niewiem co mam o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ważne, ile ma lat, ważne, co to jest za człowiek. Mój eks był starszy o 11 lat i akurat wiek nie miał żadnego znaczenia w tym, co sie działo i co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny jak kazdy inny :) moj byly byl starszy o 11 lat i nawet mi przez mysl nie przeszlo co sobie inni o takim zwiazku mysla... Twoje zycie Twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet30
To moze być fajne lub nie zależy czym się on kieruje. Może być w miarę dojrzały, nie oczekuj tego po równolatkach a nawet dwudziestoparolatkach (zdarzają się wyjątki) ważne czy ma "przeszłość" dzieci, rozwód. Jeśli są dzieci to nie polecam. Może być już po okresie ostrych podrywów, może już nie mieć ochoty na przygody. Popatrz sie na was czy ta różnica w sensie fizycznym jest rażąca (to może chociaż nie musi być ważne). Ale może być też tak, że chodzi mu o romans i nic więcej. Sama musisz to rozpoznać. Ale jeśli on naprawdę Ciebie kocha (i Ty jego) to nie rezygnuj z głupiego powodu: różnica wieku bo 10 lat w tym wypadku to tyle co nic. Powiedziałbym, że tak akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominaja20
dziękuje za odpowiedz na mój problem:) nie m azobowiązań jest kaawlerem i tyle. Mam dobry charakter, dobrze mi esiez nim rozmawia, poznałąm go tydzień temu:)ale czy taki facet nie szuka potencjalnej małoznki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to idealna
różnica wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka34
Lepiej chyba, jeśli szuka potencjalnej małżonki niż potencjalnej kochanki, prawda? Jesli dobrze Ci się z nim gada, to sobie z nim gadaj, spotykaj sie, jesli na pewno jest wolny, a czas pokaże, co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 30 i wygladam max na 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 30 i wygladam max na 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38latkaa
dla ciebie tak odpowiedni :) ja nie chciałabym mieć faceta w wieku 48 lat ale to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzaca katastrofa
a ja mam 22, moj facet 35 i bardzo dobrze nam sie uklada. Ale ja wlasnie szukalam kogos, kto juz sie wyszalal i chcialby powaznego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcxbxbx
aaaa tam droga autorko. Jak to mówią "milosc nie patrzy na wiek" ;-) Jesli się kochacie i chcecie ze sobą być to po co się zastanawiac nad róznicą jaka Was dzieli ? Hmm a moze to walsnie Was do siebie zblizy ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet starszy ma już rozum, Nikt w wieku dwudziestu paru lat nie będzie poważny , chyba ze znajdzie się wyjątek a taki facet podejdzie do związku tak jak trzeba . Mlodzi maja w glowie siano .. chcą się wyszaleć, liczy się tylko sex i dobra zabawa, nic więcej ... Jeśli 30latek nie ma dzieci , nie jest po rozwodzie to trzeba brac. Taki już będzie uporządkowany, z dobra praca i jakims celem w zyciu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×