Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sprobowac zawsze mozna

zaraz po mnie pojedziecie...

Polecane posty

Gość sprobowac zawsze mozna

wiem ze większosci z was takie problemy sa smieszne ale nie dla mnie spotykam sie juz z chlopakiem kilka lat- i to juz jest to :) oboje nie mamy doswiadczenia, ale postanowilismy ze CHCEMY na poczatku chcac poznac swoje ciala, oswoic z nimi- spalismy nago :) ale po krotkiej chwili czulości, dotyku- ja zrobilam sie juz taka strasznie mokra, :/ i to mi strasznie przeszkadza, nie wyobrażam sobie zeby on mnie mogl tam dotykac- wszedzie ten sluz...cale rece by mial w "moich soczkach"... br... dla mnie to strasznie krepujace jest.... i odbiera mi cala radoche... ciagle tylko o tym mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... .......
spójrz na to w inny sposób - Tobie skrępowanie odbiera ochotę a jego Twoje soczki maksymalnie podniecają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowac zawsze mozna
no niby tak, wszedzie o tym pisza jakie to jest podniecajace dla facetów (choc zdarzali sie i tacy ktorzy biegali do lazienki :P ) on chcial mnie dotykac ale mu na to nie pozwolilam .. :( jak ja mam sie przelamac?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melo
Dotykajcie sie pod prysznicem lub w wannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333.555.666..4434.3.
musisz posypywać cipkę talkiem albo gipsem. śluz i wilgoć szybko wchłonie i bedziesz sucha jak pieprz. faceci lubia takie suche dziewczyny. bardzo ich to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrr
Facetów naprawdę kręcą kobice soczki Napwno to co dla Ciebie jest ochydne jemu siębardzo podoba Ja uwielbiam jak moja dziewczyna jest mokra - to oznacza że jest podniecona. Kocham jej soczki. Twój facet pewnie tez twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowac zawsze mozna
wspólna kapiel .. :) no tak wtedy nie bedzie "mojego" problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowac zawsze mozna
a duzo tych soczkow jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......... .......
Ile by tych soczków nie było to naprawdę nie masz się czym przejmować. Facetów to naprawdę bardzo podnieca, a już lizanie takiej muszelki to sam miód :) Dużo gorzej jakbyś była sucha, wtedy facet mógłby wpaść w kompleksy że cię nie podnieca itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowac zawsze mozna
to fakt- i jeszcze do apteki biegac po jakies srodki.. moze jakos przelamie swoje skepowanie dzis planujemy kolejna noc... moze to bedzie pierwszy raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowac zawsze mozna
nagorsze jest to ze ja nie wiem czy on sie spodziewa ze kobieta robi sie az tak mokra( ja jestem jego pierwsza..)- ja w sumie tez nie wiedzialam ze tak wyglada.... to ze kobieta jest wilgotna jak sie podnieci to oczywiste ale.. az tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowac zawsze mozna
po 23...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczny Bambus
Powodzenia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuksunamun
Po prostu mu to powiedz kiedy będzie chciał cię dotknąć - powiedz, że jesteś bardzo podniecona i cała mokra - będzie już wiedział czego się spodziewac i jeśli będzie chciał dotknie - wtedy mu na to pozwól, a jeśli nie, to oswajaj go z tym powoli - wtedy dobry będzie prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowac zawsze mozna
:) ja juz tak bym chciala.. on tez.. i w zasadzie nic nie stoi nam na przeszkodzie... moze dzis... tylko juz raz tak planowalam ( w ubiegły weekend- wino..itd. ale jakos chyba za bardzo chcialam i szykowalam sie na to.. bo jak nadeszla pora to sie zestresowalam ...i odunelam "akcje" ....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty dziewczyno nic nie planuj i nie odsuwaj akcji - jeśli czujesz ze jesteś gotowa to pozwól temu się po prostu dziać. Wszystko wyjdzie dobrze - zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowac zawsze mozna
wiem wiem.. chcemy... On tez sie stresuje bo pewnie wszystko bedzie "szybciutko" ale wiadomo ze poczatki takie sa... najgorzej jak spotkaja sie "dwie sierotki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuksunamun
może niech on najpierw - albo ty jemu - zrób dobrze ręką - wtedy spuści trochę spermy z siebie i napewno za następnym podejściem będzie dłużej i bez niespodzianek :-) ale na pierwszy raz to się raczej super orgazmu nie spodziewaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszczacaaaaaaaaaaa
ja Ci troche zazdroszcze bo skolei, ja jaks ie podniece to i tak jestem dosc "sucha" a to przeszkadza w czasie stosunku, im wiecej soczkow tym lepiej. A faceci uwielbiaja mokre ipki bo to swiadczy o tym,ze potrafia podniecic partnerke. Weic ne przejmujs ie tym tylko zacznij to traktowac jak blogoslawienstwo :-) a gwarantuje Ci, ze jeli Twoj chlopak ma troche oleju w glowie to odnbierze to wlasnie w taki sposob a jak jest glupek to niech idzie sobie szukac "suchych" cipek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sama
ech te początki..... człowiek sie tylko rozmarzył;) najlepiej sie wszystkiego uczyć razem. wyluzować i nie myslec za duzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowac zawsze mozna
nie na pewno On do takich nie nalezy.. zaakceptuje mnie taka jaka jestem- chyba problem lezy bardziej po mojej stronie- to ja jestem jakas taka... ech i raczej orgazmow sie nie spodziewam :D bardziej tego zeby sie udalo... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszczacaaaaaaaaaaaa
na pewno sie uda, to zawsze sie udaje :-D tez sie rozmarzylam bo ten pierwszy raz jest taki podniecajacy, tzn moj byl bardziej stresujacy ale kazdy nastepny "pierwszy" raz z innym facetem jest taki...mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowac zawsze mozna
tak no wlasnie pooooczatki ale w sumie jest super tak poznawac sie, zaczynac cos poraz piewszy w zyciu i to wszystko razem, ja jego pierwsza a on moim tylko to jeszcze bardziej poteguje strach.... aby tylko sie przelamac.. (tu tlum sie odezwie - lepiej sprawdzic z kims jeszcze, zeby miec porownanie, bo potem po slubie on bedzie chcial spróbowac.... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowac zawsze mozna
a jak to bylo u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowac zawsze mozna
ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszczacaaaaaaaaa
u mnie pierwszy raz byl w wieku 19 lat, na biwaku pod namiotem :) dla kurazu wypilam dwa piwa a potem to juz samo poszlo, hihi pamietam tylko jak z podniecenia i troche ze strachu trzeslam sie cala, no i niestety troche bolalo, krewa praktycznie sie nei polala ale orgazmu tez nie bylo, wlasciwie to dzisiaj mam problemy z prgazmem pochwowym ale moj obecny chlopak wynagradza mi to calujac moja muszelke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowac zawsze mozna
taki sponatan jest czasami lepszy... ale Ty nie bylas jego pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszczacaaaaaaaaa
tak to byl typowy spontan. Niestety ja nie bylam jego pierwsza :-( czasami zaluje, ale on twierdzil,ze mimo tego ze mna i tak bylo mu najlepiej, wlasciwie to co innego mial mowic :-) ale byl bardzo w porzadku i delikatny, potem mi powiedzial, ze przy tym wszystkim to on sie chyba bardziej stresowal niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowac zawsze mozna
:) no tak ale przynajmniej jedno z was mialo jakies doswiadczenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×