Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sprobowac zawsze mozna

zaraz po mnie pojedziecie...

Polecane posty

To rzeczywiscie nie spodziewalem sie ze mokrosc jest takim problemem ,ale tak czesto sie zdarza w poczatkach Chlopcy tez sie krepuja jak fiut stoi a dziewczyna to zauwazy Ja mialem pierwsza dziewczyna tez byla mokra i nie wiedzialem co to jest po zabawie paluszkami wyjalem popatrzylem czy czasami nie krew powachalem (wcale nie byl to zapach nieprzyjemny ale charakterystyczny nie wiazal sie mi poczatkowo z sexem - to przychodzi pozniej) i doszedlem do wniosku ze tak powinno byc.Zaskoczylo mnie to ze partner idzie do lazienki umyc Uwazam ze jest ostanim chamem i powinnas z takim defintywnie skonczyc bo nie ty ale on jest obrzydliwy. Potem maialem sucha to bylem kompletnie zaskoczony ze sa tez takie cipki .Fiut mi opadl ku jej zaskoczeniu bo jak mowila bardzo chciala zebym w nia wszedl a to ze sucha to ma tak stale tylko podczas jajeczkowania robi sie mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowac zawsze mozna
nie nie to mycie nie odnosilo sie do Mojego- (kiedys ktos zaczął taki temat na forum...- tez uwazam ze tacy faceci sa beznadziejni..) a mozesz cos od siebie napisac, jak to wyglądało z twojej strony, pierwszy raz, czym sie stresowales, jakie problemy... moze bedzie mi latwiej zrozumiec Mojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzonaaaa
ja mam ten sam problem,tylko ze ja robie sie juz cała mokra od jego pocałunków,kiedy zaczyna Mnie dotykac... cholernie sie wtedy czuje,bo gdybym nie miala wkładki to przesiakłyby Mi spodnie :-( szkoda,ze nie mozna temu zaradzić :-( bo przez to odpycham partnera :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowac zawsze mozna
no i te wkladki... gdzie tu romantyzm... bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzonaaaa
romantyzm swoja drogą,ciekawe jak byś sie czuł gdybyś mial całe mokre spodnie od śluzu,to jest na prawdę krępujace dla dziewczyny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowac zawsze mozna
jur... wlasnie wslalam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowac zawsze mozna
ej ja jestem kobietą :D i napisalam to bo wiem o co Ci chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowac zawsze mozna
zawstydzdonaaa ile masz lat i ile On ma lat? jesli mozna wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowac zawsze mozna
jur .... napiszesz do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzonaaaa
ja mam 20lat on również :-) tyle,ze on w tych sprawach jest doswiadczony ,a ja nie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowac zawsze mozna
a rozmawialas z nim o tym? ze sie krepujesz..? jezeli mial wczesniej kobiety to chyba wie o czym mowa... Moj nie ma doswiadczenia... i wlasnie dlatego mam takie opory.. moze i glupie ale co zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzonaaaa
nie jeszcze mu o tym nie mówiłam,wiesz spotykamy sie od miesiaca i nie chciałabym mu tak juz na wszystko pozwolić,wszystko w swoim czasie :-) narazie poznajemy swoje ciało przez dotyk :-) ale skoro jego dotyk tak dla Mnie działa to nie wiem co bedzie później :-) narazie nie planuje z nim współżycia,nie jestem na to gotowa..... ale moja wilgotnosć doprowadza Mnie do szału :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobowac zawsze mozna
nie no tak to ok jeszcze macie czas na takie rozmowy , wszystko w swoim czasie... :) ja ci tylko powiem, ze podczas calowania i dotykania sie przez ubrania to jeszcze nic, ale jak sie rozebralismy - to dopiero....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzonaaaa
prosze nie strasz Mnie :-D pewnie jak sie rozbierzemy to zaleje Nas ocean moich soczków :-/ hehehehe kurcze ale wstyd ( oczywiscie dla Mnie :-( ) dlaczego My kobiety mamy takie problemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbowac zawsze mozna
szkoda ze wiekszosc takie problemy uwaza za smieszne... pewnie za jakis czas ja tez przez to przebrne i bedzie ok :) byle jak najszybciej...... ale moglby sie ktos jeszcze wypowiedziec, podniesc na duchu.. zawsze to razniej .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbowac zawsze mozna
ja normalnie- nie podczas tych intymnych chwil- nie czuje zeby mi bylo jakos mokro, moj gin powiedziala ze jestm zdrowiutka i ze to co ze mnie sie wydobywa to jest normalny sluz... ale podczas przytulania... ech albo inna sytuacja.. taki szybki, spontaniczny seks w ciagu dnia.. nie wyobrazam sobie bez kapieli takiej akcji.... ale faceci tez maja problemy - moj sie boi ze za szybko skonczy.. (zero doświadczeń..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbowac zawsze mozna
wychodze na jakis czas moze jeszcze ktos cos napisze, dołączy sie do nas wstydziochów :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbowac zawsze mozna
ale zimnoooo na dworze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to troche
przesadzacie, moze wydaje wam sie ze to jest jakis problem ale tak nie jest.. zreszta same sie niedlugo przekonacie :) w wieszosci przypadkow facetom podoba sie i strasznie ich to rajcuje jesli dziewczyna jest mocno wilgotna.... wiec nie przejmujcie sie tym i do roboty.. :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy kobitki
faceci lubia takie ... no a przynajmniej moj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syf pod szafą
Wykopałem najstarszy temat w tym chlewie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno, spróbujcie cos ten tegest- szybko zrozumiesz że te soczki maja swój udział w tym, im wiecej tym lepiej :) pomysl ze niektórzy musza kupowac żele do nawilżania z tego powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oalalalapanna
Matko mam to samo. Same pocałunki, lekkie pieszczoty powodują, że już jestem mokra a nie wyobrażam sobie co bedzie, gdy pójdę z moim partnerem do łóżka. I mnie to tez krępuje. Wiem, że to podnieca facetów, ale np widok mokrej od soczków bielizny już chyba nie. Chociaż sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuffStuffON
jak ona się podnieca i jest taka mokra to wtedy wiem, że żyję..... :* tuffstuff@wp.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgvaseftarq3
a ja wam zazdroszcze.:O dopiero jak sie baaaardzo podniece, jestem mokra i mnie to irytuje.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem dla Niej najlepszy
Kasia to, że reagujesz na bodźce to normalka. Powinien zrobić z Ciebie namiętną kochankę...i jeszcze coś- dostaliście prezent od losu, że jesteście pierwsi dla siebie. Ja też tak miałem...ponoć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia już od dawna pierdoli
się na centralnym :D brawo archeolog ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×