Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdaaaaa

antybiotyk a spóźniający się okres?

Polecane posty

Gość Magdaaaaa

Witam wszystkich Mam pytanie. Od 12 dni mam podwyższoną temperaturę.Wybrałam się do lekarza i ten przepisał mi Unidox(antybiotyk-doxycyklina).Zakończyłam antybiotyk wczoraj a temperatura spadła z 37,4 do 37,1. Dziś jest trzeci dzień jak opóźnia mi się okres. Czy to możliwe aby ten antybiotyk opóźnił mi okres? A może to ciąża? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaaaa
czy któraś z Was może pomóc w odpowiedzeniu na to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodda
no wlasnie ja tez biore Unidox , tylko ze na bakteryjne zapalenie płuc i okres spoznia mi sie juz 2 dni....ale w ciazy na 1000000% nie jestem, bo jeszcze TEGO nie robilam! a to ciekawe...... ten Unidox jakis podejrzany jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkai monis
to prawda antybiotyki opozniaja okres ,nawet nwiekszosc ma takie dzialanie ze .antybiotyk to przeciez silny bardzo lek i nawet czasem powoduje dziwne uplawy z okolic rodnych kobiety. zwykle wszystko samo porzechodzi... wiem bo bralam sporo antybiotykow kiedys i mnie sie to przydarzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodda
no wlasnie, mam jakies dziwne uplay i zaczęło mnie tam swędziec , pytalam kolezanki to ona mowi, ze mzoe dostalam grzybicę od tych antybiotykow, ale ja jem jogurty i biore razem z antybiotykiem nystatyne, wiec to niemozliwe.....w ogole od kiedy wzięłam ten antybiotyk to dziwnie się czuję w ,,tych" okolicach:/ zaczyna mnie to martwic.....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×