Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Antonio de

Która z Was wyssała swojego partnera bo nie miala ochoty na stosunek?

Polecane posty

Gość Antonio de
Do tak... Gratulacje :) Twój facet musiał być szczęsliwy. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że tak. Jeśli z jakiegoś powodu nie mam nastroju lub ochoty na tradycyjny seks, to z jakiej racji mój misiak miałby być stratny? Za bardzo go kocham :) A często patrząc na jego reakcję robi mi się gorąco i ochota przychodzi bardzo niespodziewanie. Kocham mojego faceta, więc kocham każdy kawałek jego ciała. Kocham go całować, lizać, doprowadzać do szaleństwa. I myślałam, że to normal, ale czytając Wasze wypowiedzi widzę że się myliłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
Gratulacje dla agi 20kilka i jej faceta :) Dziewczyny, która z Was tak jak agi 20 kilka lubi wyssać swojego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jedna ktora
od czasu do czasu lubi wyssac swojego mezczyzne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
Do jeszcze jedna która. Twój facet musi być z Ciebie bardzo zadowolony, na pewno nie w głowie mu skoki w bok.Wiecie dziewczyny, że każdy facet uwielbia jak jego kobieta go wyssie bo wie, że go kocha. Pozdrawiam i życzę sukcesów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schanti
Hej! Uwielbiam ssać, wylizywać, oblizywać i gryżć penisa mojego faceta. Bardzo często jak nie chcę seksu (z różnych powodów) to go w ten sposób zaspokajam, tylko niestety nie połykam bo poprostu mi nie smakuje sperma. Nie mam nic przeciwko połykaniu tylko mi nie smakuje i już, od razu mnie mdli, a tu nie o to chodzi prawda? Ma byc przyjemnie i jemu i mi, bo w końcu ja też to uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
Do schanti Oczywiście, że ma być przyjemnie żeby się spuścić do buzi :) gdy kobieta nie ma się ochoty na tradycyjny seks. A że już nie połykasz to inny temat. Spróbowałaś i wiesz, że Ci nie smakuje. Gratulacje dla Ciebie i partnera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AŚKA 14
raz mi się "TO " zdarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
Aśka 14 Brawo Aśka 14 :) bardzo dobrze jak na początek życzę sukcesów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpalona lola
a ja czasami mam ochotę połykać a czasami wręcz mnie odrzuca.. tak samo jak branie jego peniska do buzi.. czasem aż nie mogę się powstrzymać a czasem bllleee.. nie wiem czemu tak mam... Co do zaspokajania w ten sposób.. to tak.. często to robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananaseek
prawda z tym sokiem ananasowym? że poprawia smak spermy> dziewczyny powiedzcie coś na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpalona lola
czy wasi faceci też mają taką gorzką spermę? gorsza niż piołun..... Dodaję, że nie pali, nie pije i odżywia się zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula-ula
Ktoś próbował z tym sokiem ananasowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananoowka
eh... jak ja to uwielbiam, przesuwam dłon po jego kroczu, masuję najpierw delikatnie i czuje jak rosnie, jak sie powiększa i nabrzmiewa, potem powoli rozpinam guziki od spodni, czuje przez bokserki ,ze jest juz bardzo twardy i chce opuścic juz to ciasne miejsce. chwilke muckam go przec cienki materiał, a potem delikatnie wypuszczam na wolność. jest wtedy juz taki okazały, dumnie sie pręży, a wtedy ja z checia daje mu całuska w sama głowke. powoli obejmuję jego męskosc ustami i on odczuwa mój goracy oddech. powoli przesuwam języczkiem, obejmuje całego, coraz głębiej , i szybciej i mocniej...a on mruczy z rozkoszy. az do samego spełnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko obciag z połykiem
może uratować sytuacje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as-as
Często Wam się zdarza ssać faceta, zamiast ciupcianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomananczka
ja tak nieraz robie zeby pozniej dal mi spokoj lub gdy mam okres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiechulec
nie zamiast a oprócz, jako extra dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alewy prymitywni jesteście :-o Seks jest ważny, ale żeby być albo nie być związku uzależniać od obciągu z połykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie
antonio prymityw...czy dla ciebie związek i milośc opiera sie tylko na obciaganiu a jak kobieta nie obciąga to jest juz powod do zdrady??to może spytaj sie mamusi czy jak nie miała ochoty na sex do dziurki to tez wyssala tatusia żeby był zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
Do ale z ciebie Nigdy nie pisałem, że miłośc opiera się na obciąganiu - tylko, że facet jest wtedy zadowolony i na pewno mu nie w głowie jakieś skoki w bok. A nie wyssanie faceta może mieć różne konsekwencje... zależy od faceta... niestety pewnie także zdrada i wizyta u prostytuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka w buciorkach
a co to szantaż jest? co Wy mecie z tych wizyt? :o jakies informacje czy to tylko o pleasure chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek Pysiek
kiedys moja dziewczyna robila mi lodzika gdy miala okres i nie chciala sie bzykac, chociaz mi okres w bzykaniu nie przeszkadzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lodzik jeszcze nikomu niezaszkodzil a jaka obopolna przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×