Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataszka1978

jestem bliska obłedu. pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

raczej nie myśl dziewczyno o ukaraniu go chyba nie jest wart Twojego zdrowia przemyśl spokojnie co chcesz zrobić pomyśl przede wszystkim jak osiągnąć równowagę skorzystaj z rozmowy z osobą, która jest dla Ciebie autorytetem myślami jestem z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko wyjasnie ! ja nie pisze ze bylo przygodą dobierac sie do dziecka 6 letniego ! tylko ze facet mial matke tego dziecka (nataszke !) a przy okazji sie dobieral do corki! jasne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno .. musisz koniecznie isc do psychologa .. Koniecznie ! Najwazniejsze bedzie dla ciebie wyplakac sie komus, wyznac to wszystko, i zorumiec co to molestowanie zrobilo twojej psychice ... Czasu nie cofniesz, nikt tej krzywdy juz nie zmieni .. Ale dopiero jak sie sama zroumiesz, bedziesz mogla sie zdecydowac, czego w zwaizku z tym chcesz teraz i dzisiaj, co ci pomoze .. Czy chcesz mu wybaczyc, czy nie .. Czy chces zeby za to zaplacil, czy nie ... Czy chces zo tym komus powiedziec (czasem to wystarczajaca kara) czy nie ... Czy chcesz odejsc i wiecej go nie widziec , czy nie ... Wiesz, to co on zrobil jest zbrodnia, i tak naprawde to powinien za to pojsc do wiezienia. I psycholog ci tez cos w tej sparwie poradzi ... A poki co nie boj sie, i nie zarzucaj sobie niczego, bo moze moglas cos zrobic innaczej, podjac inne decyzje, bo nikt z nas nie jest doskonaly ... i czesto strach nie pozwala nam zrobic tego co powinnismy byli zrobic .. Dziewczyno uwierz mi, ze musisz koniecznie pojsc do psdychologa! Kobiety takie jak ty, same nawet do konca nie wiedza jak taki gnoj jak twoj ojczym zniszczyl im psychike, a potem czesto zycie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze o tym mysle Natszka78 ... Wiesz, masz tak naprawde tylo trzy mozliwosci: (1) Zycie takei jak teraz. Nikomu nic nie mowisz i tlamsisz w sobie pzreszlosc. Wyglada jednak na to, ze nie jestes tego w stanie wytrzymac. Nie wiem tez jakie masz stosunki z facetam, ale szanse sa spore, ze sa one pokopane ... i to prawie napewno w zwiazku z twoja przeszloscia. Tak wiec.. nie masz wyjscia .. musisz zrobic cos innego... (2) Wybaczysz mu, uspokoisz sie troche, i czesciowo zapomnisz.. moze bedzies zmogla wtedy zyc dalej... albo (3) Bedziesz sie domagac czesciowego chociaz zadoscuczynienia, zemsty, satysfakcji .... Jak Nr 1. nie jest dla ciebie wyjsciem, musisz sie zdecydowac na Nr2 albo Nr3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie w obowiazku napisac ci tez, ze mezczyzna ktory molestuje seksualnie 7-letnia dziewczynke jest naprawde popierdolonym chorym gnojem. Nie ma dla takiego czegos zadnych okolicznosci lagodzacych. Osobiscie eleiminowal bym takich ze spoleczenstwa, niestety nasz system jest duzo bardziej litosciwy ... Zachecam cie bardzo do tego zebys mu tego nie popuscila. Wiesz, tacy ludzie sie nie zmieniaja ... On moze to zrobic jeszcze komus innemu, moze nawet twoim dzieciom, albo dzieciom twojego brata ... Dlatego, o ile tylko cie na to stac, powinnas jako miniumum go napietnowac na tyle, zeby on sie bal, a inni na niego uwazali ... Moze dopiero wtedy poczujesz sie ze zrobilas to co powinans byla zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temidowa
piszemy tu o powaznym przestepstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffr
Juz dostatecznie dlugo to w sobie tlumilas biedactwo ... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataszka, jak chcesz to napisz do mnie ... W kazdym badz razie pozdrawiam i zycze ci szczescia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidzę tych SKURWIELI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kiedy słyszę o takich przypadkach prawa człowieka nie mają znaczenia... zabiłabym... albo chociaz kastrowala... a jeśli są matki, które wiedzą, a nic z tym nie robią... trktowałabym tak samo, są współwinne! tyle... POLECAM NATASZCE - www.kidprotect.pl - tam znajdziesz pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu sie pokłocilam z mama. teraz boli mnie serce i mam wyrzuty. atakuje ja za bzdury , a ona sie zastanawia dlaczego ja tak ranie , za co . i pewnie mysliu ze juz taka mosze byc. a to ten zal, o to ,ze nie wiedziala, ze nie reagowala. a najgorsz jest to ,z e moja mama okrutnie mnie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sedzia Dred
Twoja matka to szmata pierdolona. Ona kocha siebie a ty jestes jej wlasnoscia i jej stosunek do ciebie to pozadanie przedmiotu, ktorego sie jest wlascicielem. Wiec dla swojego dobra, przerwij ten toksyczny zwiazek z ta jebana kobieta. Poinformuj policje o swoim tacie pedofilu. Masz mlodsze rodzenstwo i martwisz sie, ze zburzysz mu zycie ? A moze twoj tatus juz posuwa w tylek kolejne dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataszko. Tak zachowuje sie wiekszosc matek, ktorych corki sa molestowane! NIe dogadasz sie z nia! Musisz poprosic o pomoc kogos, kto podejdzie do sprawy obiektywnie. I im wczesniej, tym lepiej, bo klotnie z mama beda sie powtarzaly coraz czesciej, a Ty bedziesz wpadac w coraz wieksza depresje! Zglos to jak najpredzej w Ośrodku Przeciwdzialania Przemocy w Rodzinie. Tam uzyskasz na pewno fachowa pomoc. Pozdrawiam i zycze powodzenia i glowka do gory :) jestes przesympatyczna dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perswazja
Czy to aby nie prowokacja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_2
zgadzam sie z Sedzia Dred, o jakiej milosci tu jest mowa, jesli matka nie zrobila wszystkiego, a wlasciwie nie zrobila nic, zeby wyjasnic ta sprawe. To wszystko co przezywasz, to jest uzaleznienie, dlatego masz wyrzuty sumienia, poczucie winy i wszystkie inne mysli, które sprawiaja, ze nie posuniesz sie do przodu, tylko pomalu zniszczysz siebie. Jeśli jeszcze czujesz bunt, to dobry objaw, bo swiadczy, ze jeszcze jestes w stanie podjac walke o siebie, o ile Ci ktos pomoze [psychiatra, psycholog, ja jednak uwazam, ze ten pierwszy]. Jesli nic nie zrobisz, to potem nastapi pogodzenie i obojetnosc, a to juz poczatek konca Ciebie. Osoby, które naprawde Cie kochaja, nie przestaną jesli dowiedza sie prawdy o Twoich przezyciach, mysle, ze pokochaja Cie jeszcze bardziej. Za nikogo nie przezyjesz zycia, wiec nie mozesz decydowac, jaka dany czlowiek ma miec wiedze, co z nia zrobi, jak ja przezyje. Jesli Ty sobie radzisz z takim pietnem, to tymbardziej Ci, ktorzy takiego pietna nie doswiadczyli. Moim zdaniem, tylko specjalista moze Cie z tego wyprowadzic. Zycze Ci tej decyzji, apotem powodzenia. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Anastazjo.. mam zamiar znalezc dobrego psychologa w innym miescie. i wiem ze musze to zrobic jak najszybciej , bo troche mi juz nerwy siadaja. a patrza na to ze wlasnie sie zareczylam i niedlugo bede zona faceta , ktorego kocham tak ze az boli.. to chyba powinna chodzic z wiecznnym banankiem na buzi. nie chce nam zniszczyc zycia moja przeszloscia. pragne zapomniec. pragne aby moj ojczym wiedzial, ze go nienawidze ize noie moge zrozumiec..wybaczyc.. zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka prowokacja? nie bardzo rozumiem? ale jezeli jestes kolejna osoba z dziwnym poczuciem humoru, to daruj sobie. mi wcale nie jest do smiechu. PROSZE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 22
Czy ty nie widzisz ze to ty najbardziej z rodziny cierpisz,co to za matka,ktora ci nie pomoze!!!!!!!!To nie jest matka,matka zrobi dla swojego dziecka wszystko!!!!!!!!!!1idz z tego domu,twoj brat sie nie ma zle,nic sie mu nie stanie,powiedz mu ze gdyby cos bylo to to ze zawsze moze sie do ciebie z pomoca zwrocic.Dziewczyo,zrob cos dopuki on jeszcze nie zabral sie za twojego brata, i za reszte dzieciakow z twojej i innej rodziny.Nie milcz,masz do tego prawo,on sobie sam piwa nawazyl,dlaczego ty tak cierpisz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 22
on musi sie dowiedziec ze zle zrobil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes pokrecona
Nataszka, twoj ojciec to pedofil i gwalciciel, powinien trafic do wiezienia, gdzie wspolwiezniowie zrobili by z niego cwela, gdzie musialby obciagac, brac w tylek, jadlby posilki na kiblu, nie moglby chodzic pod prysznic i sluzylby w zaleznosci od potrzeby, za worek treningowy albo popielniczke. Czego ty chcesz ? Ukarac go ? Uswiadomic go, ze cie skrzywdzil ? Na co czekasz ? Jego miejsce to wiezienie i zycie z codziennym gwaltem i maltretowaniem w tle. Przestac za przeproszeniem pierdolic i wyslij swojego tatusia tam, gdzie powinien sie znalesc. Jezeli tego nie zrobisz, to kolejne dziecko podzieli twoj los. Jak nie myslisz o sobie, to uchron chociaz inne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapiak
Nataszka, jest coś takiego, jak Wspólnota Augustyńska "Anonimowi Erotomani", czyli AE. W Polsce ich oficjalną stroną jest www.waae.pl. Mają z erotomanią tyle wspólnego, co Anonimowi Alkoholicy z alkoholem. W bardzo wielu przypadkach AE są w podobnej sytuacji do Ciebie. W związku z tym w ramach AE działa wspólnota Dorosłe Dzieci Kazirodztwa (DDK). Z tymi ludźmi możesz na pewno porozmawiać o swoim problemie, a przede wszsytkim posłuchać, jak oni sobie z nim radzą. polecam też książkę Anny C. Slater "Przekształcanie Traumy" - ona właśnie jest o tym problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałem podobne przejścia
mnie wykorzystywała matka jak byłem dzieckiem ale wcale nie jestem jakoś skrzywiony czy coś a ty jak nie umiesz sobie z tym poradzić to sie powieś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeee same oszołomy
straszyć to sobie możesz{i jeszcze bezpodstawnie} dzieci w przedszkole złamasie zajebany!!!jak ci nie odpowiada ten temat to sie nie wypowiadaj dzieciaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natko! Podpisuje sie pod slowami ON z Wa-wy, mysle, ze to SPECJALISTA! Tak ! Nie mscij sie, nie szukaj odwetu, nie obwiniaj siebie!W przypadkach takich , jak Twoj jest nieodzowna pomoc specjalisty ( psycholog, psychoterapia itp) TO JUZ JEST za Toba,ciezko z tym , zyc, ale TY sobie dasz rade!Mam pod swoja opieka dziwczyne , ktora przezyla prawie to samo, u niej jeszcze dochodza problemy wiary ( ojczym bardzo \"wierzacy\"). Natko- to nie TY masz sie wstydzic , a ON!!!! Posluchaj , tych , ktorzy wespół z Toba , choc Cie nie znajac przezywaja Twoja TRAGEDIE!!! IDZ, kochanie do psychologa!Trzmam , za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne dno
Dlaczego pozwalasz zwyrodnialcom pedofilom chodzic po ulicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×