Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajnicka

Jak zaskoczyć klienta?

Polecane posty

Gość pytajnicka

Mam oferte pracy w firmie o profilu finansowym, tylko, aby dostać prace musze zainteresować klienta! Ok miej wiecej wiem, jak to zrobić, ale prosze doradźcie, co moge powiedzieć klientowi, kiedy mnie zapyta, skąd wiem,że ma pieniadze? Przecież nie moge mu powiedzieć, że nasza firma otrzymuje te informacje od innych instytucji bankowych i finansowych. Jak zgrabnie wybrnąć z tak postawionego pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnicka
no nie bardzo, bo jeśli jest to osoba mająca pieniądze ,ale nie ma działalności gospodarczej, to raczej nie moge powołać się na internet. Jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnicka
pomóżcie, za godzine mam rozmowe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze
powiedz,ze skoro pan przyszedl , mial pan jakis cel tej wizyty,a wiadomo,ze strona finansowa jest bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnicka
tak,tylko to ja mam zadzwonić i umówić na spotkanie z doradcą! Dlatego muszę jakoś zgrabnie się wytłumaczyć skąd miałam namiary na niego! POMOCY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze
sory,ale nie mam pomyslu.........to tak jak z tym kretynskim tele2,wydzwaniaja do domu,a jak zapytam skad maja moj nr tel, to oni "CZY TO SKLEP SPOZYWCZY?ja mowie,ze mieszkanie prywatne, a ono na toTO PRZEPRASZAMY,TO POMYŁKA..........NIE CIERPIE TAKIEGO NACIAGACTWA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnicka
no właśnie, ja musze jakoś sensewnie wybrnąć z takiej sytuacji! PROSZE doradzcie,co mogłabym powiedzieć, moze sami pamiętacie takie przypadki,jak ktoś do Was dzwonił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnicka
właśnie miałam rozmowe i chyba mi nie wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×