Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julek

Panie w spodniach

Polecane posty

Wszystkim Pańiom które noszą obciśłe spodnie życzę udanego i szczęśliwego Nowego Roku 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajstopka
panie w spodniach też wyglądają świetnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camaro69
Utożsamiam sie całkowicie z wypowiedziami Belmondo...NIESTETY...NIESTETY...coraz wiecej spodni na ulicach zamiast spódniczek...a to przeciez one są jednym z atrybutów kobiecości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belmondo
Oj Hamster, Hamster. Twoj POCIAG DO SPODNI jest PODEJRZANY. Skad ten pomysl by przebierac dziewczyny w mezczyzn? Spytac Freuda? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty dziwaku
zapytaj się żony jeżli masz a nie błaźnisz się tutaj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****malaria****
czesc :) nie wiem, czy moge sie wypowiedziec, bo mam dopiero 21 latek :p dla mnie najlepsze sa biodrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te biodrówki to chyba nic złego. Ubieraj się tak aby Ci było wygodniej, a reszta to sprawa dugorzędna. Głowa do góry i dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe he
Ja nosze wylacznie spodnie,w spodnicach jest mi niewygodnie. :) Mozliwe jednak,ze cos w swoim stylu jeszcze zmienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wyglądaje spodnie w spódnicy? Bo nie mogę sobie tego wyobrażić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia n
ja mysle ze spodniczki sa drogie - i moda za czesto sie zmienia a spodnie kupujesz i nosisz nawet kilka lat pozatym spodnica jest niewygodna do pociagu czy autobusu i sie gniecie - i jak w niej caly dzien np pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. że ubierasz najczęściej spodnie? Czy dobrze myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekst o tym, że kobiety nakładając spodnie przebierają się za facetów jest kompletnie bez sensu. No chyba, że dotyczy faktycznie mało kobiecej kobiety, ubranej tak, że trudno poznać płeć. Sama mam kilka spódnic, ale noszę dość rzadko. Powodów jest kilka. Obecnie oczywiście temperatura. W spodniach jest cieplej. Po drugie, wygoda. Do codziennego biegania na zakupy, z psem czy dzieckiem nie ma jak spodnie, zresztą spódnica moim zdaniem wyklucza większość rodzajów obuwia, zwłaszcza sportowe, bo nie lubię spódnic takich niby w sportowym tonie. U mnie spódnica automatycznie oznacza wyższe lub całkiem wysokie obcasy, wyjątkiem są powiewne letnie spódnice, do nich mogę założyć lekkie płaskie sandały. Codziennie na obcasach nie będę się katować. Do różnych typów spodni pasuje każdy rodzaj obuwia, od szpilek do adidasów. Po trzecie, rajstopy, pończochy, nieźle zawyżają koszt noszenia spódnicy, cztery pary niezłych rajstop to już stówka w plecy. No i trzeba na nie uważać, żeby nie zaciągnąć, żeby nie poszło oczko. Mam psa, i to dużego, chwila radości z jego strony i po rajstopach. Zadarty paznokieć, którego nie zauważę od razu i po chwili też mogę mieć zaciągnięcie na pończosze. W domu spodnie też są wygodniejsze, można przybierać swobodniejsze pozycje, zwijać się z książką na kanapie czy fotelu i nic nie podlezie do góry. Spodnie są kobiece, jeśli podkreślają atuty kobiecej sylwetki. Zwykle noszę spodnie i gwarantuję, że z mężczyzną nikt mnie nie pomyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajnie i praktycznie oceniłasz swoje stanowisko wobec spodni damskich. Dziękuję Ci i życzę Ci szczęścia, zdrowia i wiele udanych dni w obcisłych spodniach. Na pewno mąż Cię bardzo kocha, oby jeszcze wiele lat Cię kochał, uwielbiał i nośił na rękach, to zyczę Ci z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×