Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🖐️ Dołączam się do życzeń Dziewczyny abyśmy zawsze zdrowe były i długo, albo i dłużej żyły. 🌻❤️🌻 Tańczą dla nas. ;) http://www.drewnojady.com/ecard.php?card_no=14&lang=0 - Witaj Odnaleziona. Ty się czwóreczką nie martw...czwóreczka z przodu, to wiek młodzieńczy przecie, gdy ósemka z przodu się pokaże, wtedy możesz zacząć się martwić. ;) - Viki zmartwiłaś mnie tym \"powrotem do żywych\" - co się działo, gdy w poczekalni było Cię tak mało? 👄 - Forever pochwal się, co ładnego kupiłaś ? Buziaki dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky 👄, od razu piszę, bo może jutro nie będę miała możliwośći :-). Nie będę smucić i narzekać , tylko trochę choróbsko mnie sponiewierało , jeszcze nie jest całkiem w porządku, ale dziś widzę , że ma się ku lepszemu . Jeszcze trochę i będzie całkiem OK :-), wierzę w to szczerze . Musicie mieć tylko trochę jeszcze cierpliwości , gdy nie będę klikała , ale napewno niedługo się bardziej może uaktywnię ... Pozdrowienia dla wszystkich serdeczne , bez większych poufałości, bo jeszcze może sieje wirusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babole kochane!! Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta!!🌻🌻 Przeżyłam remont w pracy - urobiona jestem po pachy... W domu rozwaliły się schody i czeka mnie murarka..Telewizor padł.... Ciekawe co jeszcze naciągnie mnie na kasę . ??? Bosiu - chciałam do Cie na gg napisać , a tam jakaś ku.... mi rzucała!! A ja \" jej/ Tobie \" takie ładne kwiatki wysłałam:(:( Masz nowy numerek?????!!!! Nikogutko tu nie ma:(:( Zasypali Was kwiatkami?????👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jesteście!!:) Viki ❤️ -wirusa to ty trzymaj przy sobie . Dopiero odwirusiłam kompa. Wszystko szl... trafił.:O:O Dlategoż też dawno mnie tu nie było . :( 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Z okazji naszego święta przesyłam najlepsze życzenia.🌻 Mam nadzieję, że spędziłyście ten dzień bardzo miło:-) Forever, ja też mam bioptron i bardzo go sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ,że worek nieszczęść się rozwiązał..... Vikuś trzymaj się , nie dawaj na dłużej żadnemu choróbsku Naszatko , to podobno parami chodzi. Miło że zguby się znalazły.....widocznie to świeto je wywabiło ,tez dużo słońca i uśmiechu dla wszystkich obecnych i tych co zapomniały Ewelinko a gdzie cośik do przepitki? hę? Tygrys pochwal się co nowego na grzbiet załozysz? cmoki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie ma posta który wysłałam trochę wcześniej? W takim razie jeszcze raz 🌻 i życzenia dla wszystkich kobietek z okazji naszego święta 🌻. Forever ja też mam bioptron i też uważam że to super sprawa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki My jesteśmy mocne baby, byle choróbsku się nie damy. :) Zdrówka i jeszcze raz zdrówka. 👄 No, tego...no wiecie, tak nieśmiało chcę przypomnieć, że dzisiaj jest nasze święto. Jak to drzewiej bywało, razem książeczkę przeczytać by się zdało, można trochę pohulać, a nawet wirtualnie się ululać... ;) Dla naszego zdrowia psychicznego, trza nam wypić choć jednego. \\_/ Za zdrowie pań - http://nova2000.wrzuta.pl/audio/70CvveibXk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, 40 za dwa miesiące, .....no właśnie...czy to już z górki? Jakie są pozytywy, bo ja jakoś czarno widzę, może po urodzinach mi przejdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkicm koleaznkom milym i serdecznym w kazdej chwili! 🌻🌻🌻🌻🌻 Mireczko,Ty mnie nie denerwuj..Jesli masz takie negatywne nastawienie do swoich 40 tych urodzin i wogole do wieku czterdziestolatki,to nie warto tu przychodzic..My,to same optymistki jestesmy!! Choc czasem dopadaja nas male i wieksze dolki..Ae to samo zycie przeciez!!! Ale z racji więku,nigdy nie mamy chandry i pesymizmu w naszych serduszkach!!! Pozdrawiam wszystkie Panie-optymistka wiosenna !!!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky,a i owszem,ja wypilam za Wasze zdrowko.. Piwko owocowe bardzo mi smakuje...A ksieżeczke i owszem tez moge przeczytac.. Kto dolączy do nas??? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Bosiu dobrze, że chociaż Ty wypiłaś za nasze zdrowie. :) - Mireczko, cóż to za wiek...po 40 życie dopiero się zaczyna. Powiem Wam coś na ucho...ale ciiiii nie może się wydać, że to ja powiedziałam ...Takisek 🌻 ma dzisiaj urodzinki. ;) Dla solenizantki --->>> http://liska92.wrzuta.pl/audio/1yJPoWvFBf/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku❤️- wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!🌻🌻🌻 Słoneczko dziś u mnie było . Udało mi sie rodzinę na spacer wyciągnąć , choć nie powiem by bez oporów to robili...Najszcześliwszy był pies!!!!! Zdobyłam się na odwagę - jutro idę do chirurga w sprawie moich żylaczków . Bam sie co to będzie . Bosia - przyślij mi gg 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Otwieram poczekalnie w nowym tygodniu,pracowitym,wiosenno i świąteczno porządkowym.Już się chwalę,żę kupiłam sobie kurtkę:) Odnalezionej i Mireczce mówię,żeby nie pękały:D Ja tez w poczekalni obchodziłam czterdziestkę.Wprawdzie numer 39 juz zarezerwowałam ale wolny jest 39 i pół. Pozdrawiam Was wiosennie i przypominam o wielkim święcie jakie będziemy obchodzić w tym tygodniu.(podpowiem dyskretnie.... IMIENINY SZEFA!!!!!!:D:Di pewnej Asystentki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ..bardzo dziękuję za życzenia urodzinowe❤️ Zdradzę Wam pewną tajemnicę..IDZIE WIOSNA!!!!!!!!!!!! Wczoraj ,po zimie wysprzątałam sobie balkon..Teraz jeszcze przed świętami mam zamiar pomalować.Uwielbiam ten mój balkonik:): Pozdrawiam...narazionko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takis , dołaczam się do zyczeń , dużo zdrowia! Zgadzam sie -----wiosna! pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku z okazji skończenia znowu 18 lat wszystkiego najlepszego Wszystkim życzę szybkich światecznych porządków - ja tez chcę szybko .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie obudziła...z zimowego snu k..Takisku kochany Wszystkiego Njalepszego życzymy szczescia..wszystkiego najdroższego ..i wogóle ..Spóźnione ,ale szczere..ale za to wszystkim Krysiom i Krystynkom pierwsza składam na jutro juzżyczeniaVIVAT KRYSTYNY .Zdrówka ,szczescia i słodyczy i sto lat bez trosk Wam zyczy..cały topik a najbardziej mi głupio,co sobie prze sekunda uświadomiłam,ze Ofce ja życzen nie złożyła.Posypuje głowe ppopiołem...Stawiam herbatke i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszym Krysiom dużo zdrowia , samych słonecznych dni , spełnienia marzeń \oczywiście tych przyzwoitych\ :P kasy skolko ugodno no i ogólnie czego tylko pragniecie . Bożenki ,o ile tu są takowe też pod te życzenia się podpinają:D, zresztą nam wszystkim te życzenia się należą. PS. jak tam stoicie z porządkami? bo ja leżę, ale pocieszam się, jak już wspomniałam Krysi że nigdzie w piśmie św nie jest napisane iż nalezy czynić przedświąteczne porządki i tym optymistycznym akcentem konczę:D Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiskowi-urodzinowe całusy🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Krystynkom-imieninowe serdeczności🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Ewelinko-spokojnie-Ofce bedziemy się kłaniać za tydzień:D Buziaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajmy sobie usmiech na co dzien w domu,na ulicy,w ogrodzie. Dajmy sobie usmiech wieczorem i o swicie niech uprzyjemnia nam zycie. Dajmy sobie usmiech bezinteresownie, szczerze,od serca,wymownie. Usmiech zbliza ludzi,przelamuje lody. Usmiech leczy rany,pomaga w chorobie. Usmiech rodzi sympatie,wzbudza zaufanie. Usmiech ulzy w pracy,ulatwi przetrwanie. To nic nie kosztuje,a tak wiele daje. Usmiechajmy sie do siebie nawzajem.:D No dotarłam nareszcie, ale jakoś tak nie było kiedy napisać. Córeczka już mnie opuściła, pojechała teraz z chłopakiem na tydzień do Wiednia, ja nadal biegam na zabiegi, ale tylko na szyjny odcinek kręgosłupa, a w tej chwili piersiowy najgorzej mnie boli, wogóle tylko na złom, jakaś ledwie żywa przedwiosenna się czuję. Kochany Takisku przyjmij spóźnione życzenia i Wy kochane nasz Krysie również. Życzę Wam odwagi słońca, które mimo nędzy i ogromu zła tego świata, dzień po dniu wschodzi i obdarza nas blaskiem i ciepłem swych promieni. Miłego dnia wszystkim, buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim Krystynkom najlepsze zyczenia ślę..IMIENINOWE! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Zdrowia,zdrowia i zdrowia..A inne dobre rzeczy przyjda same!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Pozdrawiam Was serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Dla naszych Krystynek....Fajnych Dziewczynek ..Duuuuuuużoooooo Szczęścia!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼W🌼S🌼Z🌼Y🌼S🌼T🌼K🌼I🌼E🌼G🌼O🌼 🌼N🌼A🌼J🌼L🌼E🌼P🌼S🌼Z🌼E🌼G🌼O🌼 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziękuję serdecznie wszystkim za życzenia . Najbardziej cieszą mnie te ze zdrowiem, bo jakoś nie mogę się poabierać do kupy po tej chorobie . Obok tego co miałam doszły sprawy alergiczne. bo wiosna jak głupia w lutym się zaczęła , a ja cierpię ... Będzie jednak dobrze, nie ma się co martwić , tylko narazie wypić nic mocniejszego nie mogę , a może to by właśnie mi pomogło :). Wam jednak stawiam trunki do popitki ; http://www.ja-go.pl/stronka1/oferta.php coś do przegryzienia : http://jackobs.host.sk/ Pozdrowienia dla wszystkich , cmoki w boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziękuję za wszystkie kartki i życzenia. -- Takisku przecie wiadomo nie od dziś, że wszystkie Krystynki to fajne dziewczynki. ;) Wiecie, że pierwsze życzenia imieninowe otrzymałam od Was, w poczekalni :D W Hanysowie imienin się nie celebruje, dlatego jeszcze raz wszystkim dziękuję, bardzo to miłe ...za prezenty muzyczne również. Foreverku w takt Zorby nogi same się ruszają i nie chcą przestać. http://www.gify.org/bazagif/taniec/ballo060.gif :D -- Dajen, prawdę napisałaś . Uśmiech zbliża ludzi, przełamuje lody...itd....dlatego posyłam Wam swój promienny uśmiech :D :D :D -- Viki 🌻 nalewki super, proszę śliwkową...fikuśną kanapką też nie pogardzę. ;) Posłuchajcie jak chłopak się cieszyć. http://www.wrzuta.pl/audio/b2RBC2ARFy/ :D Buziaki przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim KRYSIOM życze zdrowia i szczęścia oraz wielu, wielu powodów do szczerego usmiechu od ucha do ucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cóż tu tak pusto???? Czyzby imprezka u Krystyn przeciągnęła sie do dziś??? A może porządki świateczne tak Was pochłonęły??? To ja skorzystam z okazji- bo żadko mi sie zdarza byc tu tak rano - i stawiam poranna, aromatyczna kawę , dzbaneczek mleka stoi obok - kto lubi. A dla \"niekawoszy\" herbatka gorąca z cytryna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Ktosiu cicho tu, ciemno tylko echo odpowiada. Przydałaby się jakaś biesiada...niestety coraz mniej chętnych do biesiadowania, rozsypuje się nasza kompania. Mały żart. - Żona mówi do męża: - Wiesz, ja w swoim życiu miałam dwóch prawdziwych mężczyzn. - A kim był ten drugi? - pyta mąż. - Co ci będę mówić, nawet pierwszego nie znasz... :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu , ja właśnie ( po 8 godz. ) pozegnałam moich rodzinnych gości i mam dość imienin i gości , kiedy jedni wychodzą, a inni przychodzą i tak się wlecze .... Niestety , ze względów lokalowych jestem na to skazana , chociaż zawsze sie mieścili naraz . Nie wiem czy Oni się rozrosli, bo ja chyba trochę niknę :-). Przeżyłam już jednak nalot Rodziny i wierzę, że pozostałe spotkania ( już poza domem ) nie będą takie uciążliwe . Najgorsze było to , że nie mogę póki co nic dla pokrzepienia ducha i poprawy mięśnia sercowego wypić i dlatego taka jestem padnięta . Za tydzień jednak już święta, więc ja Im posiedzę na głowie i będziemy kwita :-). Życzę wszystkim miłego weekendu ( mój chyba będzie pracowity) , no i nie dajcie się zwariować porządkom - przecież nie tak dawno wyrzucałyście wszystkie \"przydasie\" , a przede mną pewno i tydzień będzie pracowity , cmoki w boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Spinki..suuuper..no po prostu SUPER..żart!!!! Coś kazało mi wejść dzisiaj na topik..potrzebowałam tego śmiechu..dzięki:D:D Wikuś..zdrowia..zdrowia..zdrowia,i jeszcze raz ZDROWIA!!!!! Nie srebro,nie złoto,to nic chodzi o to..aby zdrowym(jest młodym)być !!!!Serdecznie Ci tego jak i nam wszystkim zyczę!!! Melduje posłusznie że u mnie juz po porządkach świątecznych..wiosennych..zwał jak zwał..mam to z głowy:D:D: Nie wiem co Wy robicie teraz..aleja popijam sobie słodkie (nie bardzo lubię) winko.. wsunęłam ze trzy kawałki sernika(gotowego:() i tak mi jakoś fajnie na duszy:D:D Nie...nie..proszę sobie nic \"złego\" nie wyobrażać..Zart Spinki mnie rozbawił..to fakt..ale to nie ma nic wspólnego z lampką winka:D:D: Pozdrawiam Was koleżaneczki..ściskam mocno..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×