Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hfutrrjfnd

czy dziewczyna o przecietnej urodzie ma szanse zostac stewardesa???

Polecane posty

Gość SUPER KAROLCIA
do STEWKA a powiedz mi, czy w moim przypadku dalabym rade? -mam 175cm -waga- 58 kg - za kilka miesiecy mgr - no i te bledy gramatyczne w j ang..:/ jak wygladaly twoje egzaminy na stewardesse jesli chodzo i jezyk angielski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Pani ROSALINDA jeszcze mało chyba w życiu widziała.Kobieta nie musi być ładna,ale ZADBANA.Stewardesa jak także każda inna osoba pracująca z klientem to reklamówka firmy.Nie musi to być miss ,ale normalna dziewczyna dbająca o siebie. Pozdrawiam wszystkie przyszłe stweardesy ..Pamiętajcie,aby na waszych twarzach zawsze był uśmiech .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPER KAROLCIA...
ponawiam pytanko-jak wyzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilot czy pilotka
a ja się właśnie staram o przyjęcie do pracy jako pilot w Irlandii a miss Polonia nie byłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka Skakanka...
Moim noworocznym postanowieniem jest zmienic prace na lepsza. Uwielbiam podrozowac. Starajmy sie o prace stewardesy razem. Nie ma to jak wspolna motywacja. Kto ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka25
Ja juz dwa razy starałam się o prace jako stewardessa do Ryanaira się dostałam niestety z powodów osobistych nie mogłam wyjechac z Polski bo tak jest zawsze praca i duzo dziewczyn potrzebują . Nastepnie był wizz air przeszłam całą rekrutację i niestety na samym końcu mnie nie wieli , dlaczego ?? Nie wiem. Zawsze chciałm zostać stewrdessą i napewno tego dopnę. Teraz staram się o prace w Centralwings złożyłam juz CV do gdańska Czy ktoś może coś na ten temat wie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergot
Stewardess juz nie ma. Sa flight attendants. Taka jest teraz nowomowa. Jezeli chodzi o ten rzekomo perfekt angielski, to wystarczy sie raz przeleciec LOTem, zeby wiedziec, ze nie jest to do konca prawda. Trzeba umiec sie porozumiec w tym narzeczu i tyle. No i sama praca nie jest taka slodka. W czsach tanich linii trzeba czesto uzerac sie z ludzmi, ktorzy sa po prostu chamscy. Do tego za dlugich przerw miedzy lotami nie ma zeby 'pozwiedzac'. Lepiej jest na trasach transatlantyckich, ale jetlag nie jest czyms, co warto doswiadczac kilka razy na tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STN
o przecietnej urodzie jak najberdziej moze, racja LOT zatrudnia prawue same lale, ale wystarczy przeleciec sie, np. British Airways i przekonac sie, ze dziwczyna delikatnie mowiac o nieco nawet mniej iz przecietnej urodzie :P moze zostac stewardessa. dobrze ktos porownal, ze pielegniarka ma lepiej niz stewardessa. pasezorowie zdarzaja sie megaupierdliwi a Ty caly czas musisz sie do nich usmiechac wysokie zarobki tez sa mitem, kiedys to one zarabialy dobre, bo lot samolot byl czyms luksusowym, teraz jest to normalny srodek transportu, bilety coraz tansze i zarobki ni sa jau tak wysokie (oprocz niektorych linii arabskich i Sinagapore Airlines i paru jeszcze innych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STN
no wlasnie, sa przyjemniejsze uczucia niz jet lag. a poza tym na trasach transkontynentalnych caly czas byc "na nogach" tez srednia przyjemnaosc. jeden chce drinka, drugiego boli glowa, trzeciemu nogi cierpna a Ty pracujesz w miejscu gdzie wilgotnosc powietrza jest nizsza niz na pustyni i po wyjsciu z samolotu straszyc ludzi oczai czerwonymi jak krolik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia22
witam wszystkich. chcialabym sprawdzic siebie :) zobaczyc czy przejde taka rekrutacje,posiadam certyfikat z angielskiego,nikt mi nie powiedzial nigdy ze jestem brzydka haha,meza nie mam ,dzieci nie mam. mozna by sprobowac ;) czy ktos moze podac jakies namiary gdzie konkretnie odbywa sie rekrutacja i gdzie mozna skladac cv? pozdrawiam tych chetnych i moze sprobujemy razem dziewczyny? wiadomo,w grupce razniej ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stewka
Dziewczyny, no nie stresujcie się tak tą urodą! Stewardesa naprawdę nie jest tylko po to, żeby wyglądać, ale o tym to już się przekonacie jak zaczniecie latać. Waga musi być po prostu proporcjonalna do wzrostu, a wygląd zadbany, ale generalnie o przyjęciu decydują umiejętności. I nie zniechęcajcie się porażkami - ja też dostałam się dopiero za którymś razem. Jeśli wam bardzo zależy, to w końcu się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy na pierwszej rozmowie (LOT) jest juz sprawdzana umiejętnosc mówienia po angielsku ? i jak przebiega pierwszy etap o co się jest pytanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzapytanka
dziewczyny, ile mniej więcej zarabiacie? bo szperam po internecie ale jakoś nie umiem się tego doszukać... Poza tym, jakie są wymogi wiekowe... jest określona jakaś max granica wieku? dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Belu..
Jestem w II gim. i myślę już nad szkołą średnią. Myślałam właśnie nad stewardessą. Moim zdaniem (po przeczytaniu waszych opinii) nadaję się tylko jest jedno "ale"... Mam małą chorobę serca tzn. niedomykalność zastawki ale w małym stopniu. Jak myślicie, czy powinnam nadal myśleć o tym zawodzie? Czy od razu sobie darować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stewka
Zarobki nie są wcale aż tak duże, ale wszystko oczywiście zależy od danej linii. W mojej wszystko zależy od ilości lotów w danym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka01
Bardzo bym chciała zostać pilotem, ale mam bardzo poważny problem ze wzrokiem (nic nie wchodzi w gre nawet okulary bo nie pomaga), czy jest szansa zebym mogla zostac stewardesą?? Czytałam że trzeba mieć żelazne zdrowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stewka
jestem stewardwssą w wizzair mam 170cm wzrostu ładną bużke a na niej zawsze miły uśmiech mieszkam w polce a czasem we włoszech więc nie mam problemu mam wade wzroku -2,5 ogaduje się z załogą mam mgr. umiem perfekt angielski , włoski , hiszpański i francuski nie przejmujcie sie urodą ważny jest język zdrowie i psychyka tesy są średnie jak dla mnie i jest racja że z 100 ludzi zostaje 2 ja zostałam i jeszcze 3 inne i tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×