Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarcik

jakie przezwiska nadajecie kochankom swoich facetow

Polecane posty

Gość Greenpoint wracaj na swój
topik: Mam 35 lat i nadal jestem prawiczkiem .Hahahaha. Będziesz mówił o tym na czym znasz się znasz najlepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góryyyy Kunegundy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenpoint
czytając niektóre wypowiedzi nie dziwie sie waszym facetom! Widać dla nich te szmaty i ździry lepsze niz wy-a to już nie jest powód do dumy!!!! Ale rozumię ich, z tak podłymi i ziejącymi jadem kobietami nikt by nie wytrzymał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greenpoint jakoś oni do nas
wracają na kolanach i ubolewają nad błędem. A Ty ciągle sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w nosie mam jak
mówi o mnieżona mojego ukochanego, wazne jak On do mnie mówi i co robi...a Ona..niech mówi co chce..szkoda że nia ma topicu..."jak mówią wasi zonaci kochankowie o swoich zonach " :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w nosie mam jak napisał
żałosny greenpoint i wrócił na swój topik :Mam 35 lat i nadal jestem prawiczkiem. Hahaha :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w nosie mam jak
ale ja nie jestem zaden greenpoint a tym bardziej prawiczek...raczej..długodystansowa kochanka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinka12
Hehehe spodobal mi sie ten topik. Dziewczyny, oprocz wszystkiego co zle w zdradzie, zdarzaja sie przesiez zabawne sytuacje, z ktorych mozemy sie wspolnie posmiac. Super niektore przeziwska. Sposobow na zdradzaczy i ich kochanki tez moze bys sporo - tych na wesolo. Moze w tym kierunku pojdzie ten topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczciwy greenpoint
zmienił taktykę. Zamiast podawać argumenty zmienił się w szaloną kochankę. Jaki walnięty czubek.Szkoda,że popsuł taki fajny topik. I dalej przez lata będzie sam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam w nosie jak
a co takiego jest zabawnego w zdradzie? Malwinka moze zaczniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam w nosie jak
nie jestem green point ale az z ciekawosci chce zajrzec na ten topic gdzie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinka jestem za
Super topik o tych szmatach. O właśnie-jeszcze szmatka. Chyba tego przezwiska jeszcze nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenpoint
Wy natomiast jesteście takie zajebiste-żałosne baby! Ach jak doskonale rozumie waszych facetów, też bym was zdradził i to z niejedną! A skoro ci wasi tak do was chętnie wracają, to po co te topiki? To wam powiem po co, jest udowodnione naukowo,że osoby mające niskie poczucie własnej wartości chcą podnieść swoją wartość ubliżając innym-wiadac kobiety świeta racja! Ubliżając kochankom udowadniacie tylko,jakie jesteście żałosne i jak mało się cenicie-pokazujecie tylko jakie jesteście puste, zawistne i ziejace jadem-żaden facet by takiej nie chciał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre to
Popatrzcie, nawet facet, który nigdy nie mial kobiety(spragniony pewnie bardzo) by was nie chciał, puste kobietki pocieszające się wylewaniem błota na inne :D Przemyślcie to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o odpowiedź
A jakie przezwiska nadajecie tym, którzy was zdradzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a który kochanek lub kochanka
powie dobrze o swoim partnerze? :p wiadomo,że mąż obgada żonę przed kochanką a kochanica meża! :p tylko dlaczego mężowie wracają do tych żon? i pamiętajcie,że nie tylko żonaci są winni, mężatki też zdradzają :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nawet takich słow żeby
je nazwać :p szczególnie gardzę mężatkami, które romansują z żonatymi :p Wolna nie ma nic do stracenia i złapie pierwszego lepszego, aby był-nie ważne czy żonaty, dzieciaty czy nie. Dlatego bardziej gardzę mężatkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość propolek
a ja gardzę starymi pannami, które robią wszystko aby wyrwać cudzych mężów p.s. wg ostatnich danych stara panna to taka która ukończyła 30 rok zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara panna złapie każdego
aby tylko był!!!!! i ma gdzieś,że facet ma żonę , dzieci! ważne ,żeby był! nie ma nic do stracenia, myśli tylko o sobie -ale gardzę bardziej mężatkami, które romansują z żonatymi :pNie mam dla takich szacunku .Gardzę też oczywiście żonatymi, którzy zdradzają-żeby nie było,że bronię facetów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100
mogę wam napisać głupie żonki co mój kochanek mówi o takirj żonce jak wy.Że naiwna,zaniedbana,że bez klasy,bez ambicji,że zero honoru,on jej daje takie znaki,a ona głupia jak wy-udaje,że nie widzi,potem do pracy i pisze na kafe jakie to kochanki szmaty,a że jej mąż ma ją za to za bezmózga,którego warto nadal oszukiwać-to już nieistotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroka
tak a zona ma faceta za bezmozga, bo on mysli ze ona nie wie, ale jest cos takiego jak kobieca intuicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozklapicha
To od jej wielkiego tyłka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetitt
do 100, to kochanki sa bezmógowymi szmaciurami!taki mąż wyrucha was ile wlezie,a potem na kolanach o wybaczenie do żony powraca,żałosne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozklapicha
Apetitt, nie unoś się.Nie ma reguł w miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradniktechniczny
dla mnie jedno okreslenie jest trafne! są gorsze niż KURWY bo te bynajmniej za to kasę zgarną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100
a wy takiego wycirusa przyjmujecie,fu!Ja się bawię,on też,a wy tu przeżywacie,szmacicie kochanki kiedy wasz mąż (nie mój!!!!!)posuwa wszystko co tylko ma ładniejszy tyłeczek.Jestem wolna,facet mi się spodobał,wiem co jem,w dupie mam zdanie jego żony.Co to za małżeństwa?Co z was za kobiety?!Takich palantów się tzrymać i bronić ich!Ha ha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100
i kurwy i kochanki biorą się z ochoty waszych mężów,wymoczków na kogoś innego niż wy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sindy
żenadą jest to że ty miałaś więcej hujów w dupie niż ja klusek w gębie, czym się chwalisz?myślisz że ten co cię wali ile wlezie ma do ciebie szacunek?mylisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladiablo
100 - to liczba cudzych hu jow w twojej dupie, szmata z ciebie, bo ku rwa to przynajmniej honor ma bo taka ma prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×