Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarcik

jakie przezwiska nadajecie kochankom swoich facetow

Polecane posty

Gość 100 jesteś po prostu zdzirą
niczym więcej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100
najbardziej lubię jak spuszcza mi sie do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozilla Firefox
100 ma poniekąd racje .Facet chce sie wyzyc i tyle. A zonki zamiast zastanowic sie dlaczego szuka innej poza domem i probowac do tego nie dopuscic, wolą wyzywac kochanki , nie widząc winy w sobie. Dopuszczają do nudy w domu, trzymają ich na smyczy albo wrecz przeciwnie , aby miec swiety spokoj , nie robią nic, co mogloby od czasu do czasu, odgrzac zwiazek. Wlasnie tego szukają faceci u swoich kochanek . Czasami rowniez zdarza sie ze mąż poprostu zakochuje sie w swojej kochance i wtedy zona od poczatku jest na przegranej pozycji. I nie kazda kochanka jest taka jak 100 ktora kręci sex z zonatym i zmienia ich jak rękawiczki. Taka kochanka jest nieszkodliwa bo wczesniej czy pozniej romans sie konczy, gorsza jest ta druga ktora kocha i jest kochana. Wtedy wyzwiska zon nic tu nie zdzialają a wręcz przeciwnie. Popchną faceta w ramiona kochanki szybciej niż sie zorientujecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozilla Firefox
do gowno cos tam I tu sie mylisz. Sama jestem żoną i to od wielu lat i nie mow mi ze nic o tym nie wiem. Wiem wiecej niz ty mozesz sobie wyobrazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyobrażam sobie
:) nie wkładaj wszystkich żon do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozilla Firefox
nie wkladaj wszystkich kochanek do jednego wora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem że jesteś żoną
i kochanką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozilla Firefox
dlaczego tak sądzisz? Czy tylko dlatego ze zycie nauczylo mnie nie osądzac zbyt pochopnie ludzi? Pozyjesz troche na tym swiecie to zrozumiesz ze zycie nie jest czarno- biale. Sa jeszcze inne kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozilla ja napisałam że facet
może kochać i zdradzić. bo myśli fiutem. To Ty wsadziłaś wszystkie żony do jednego wora ;) pisząc,że jak mąż zdradza to jest to zawsze wina żony. (on oczywiście jest niewinny )Tak przynajmniej wywnioskowałam z Twojej wypowiedzi. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Cię nie osądzam
zadałam tylko pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzonaaaaaaaaa
ło matko a ja nie mam nic innego do roboty tylko nadawac przezwiska kochankom mojego starego ! Żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozilla Firefox
Nie kochanie chyba sie nie zrozumialysmy. Ja i usprawiedliwianie facetow. Nigdy! Tak sie sklada ze oni zazwyczaj i tak spadaja na cztery lapy i smieją sie z nas glupich idiotek, ktore ponizają sie gdy tylko zorientują sie ze maja poroża do sufitu. Walczą o skurwiela tylko po co? Dla swojego spokoju, dla pieniedzy, po to aby nie zostac same. No bo co powie rodzina, sąsiadki, kolezanki w pracy.. ze nie potrafila utrzymac faceta przy sobie. Czy tak nie jest? Ale zaznaczam ze w wiekszosci przypadkow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację Mozilla ale często
facet wraca , bo jednak kocha. Nie dlatego,że są dzieci, żona błaga......... itp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirebel
i facet który zdradza i jego kochanka sa tak samo winni,on dlatego ,że przysięgał żonie wierność.... a ona dlatego że niepotrzbnie wpierdziela się w związek i skutecznie pomaga go rozbijać.co to za facet który zdrzdza swoją żonę i co to za dziewczyna co zadaje się z żonatym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozilla Firefox
Bo to skomplikowane stworzenia są... Jak mają nie doceniają ... gdy tracą przypominają sobie że kochają, lecz w wiekszosci przypadkow poprostu robią to dla siebie a nie dla dzieci a tym bardziej żony. Wygoda i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mirebel
Winien jest przede wszytkim zdradzający! Wiem,że zaraz posypie się lawina wypowiedzi oburzonych kobiet, że kochanka niewinna, bo to nie ona przysięgała, ona nie ma nic do stracenia itp. Czytałam to ze 100 razy ;) Zgadzam sie ,że kochanka jest mniej winna od zdradzającego faceta, ale wiele z nich jednak pragnie rozpadu cudzego związku, namawia do rozwodu itp Nie chce się nim dzielić z ........żoną :) Wina jest po obu stronach-ale zdradzający jest winien bardziej ;) Dziwi mnie tylko,że jak zdradza mężatka, to nikt nie ma do niej pretensji, tylko do żonatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zdradza mężatka to mało
który kochanek namawia ją do porzucenia męża, rozwodu .U kobiet kochanek jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topik miał być nawet zabawny
ale te umoralniające teksty go zabijają. Logiczne,że właściwie żony powinny mieć pretensje tylko i wyłącznie do swoich niewiernych partnerów. Kobiety są niestety tak skonstruowane,że nie mogą zdzierżyć panienek,które im w głowie zakręciły. I tyle. I zamiast się wymądrzać, kłócić i rzucać epitetami spróbujmy się pośmiać,co? Jakoś je nazywamy,po to powstał ten topik i niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urulup
no wlasnie, mialo byc o przezwiskach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zwalajcie znowu całej
winy na żonatych facetów! mężatki też zdradzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panorama
topik mial byc zabawny i takim pozostal :D :D :D tylko z innego powodu :P kochanki waszych faetow to bo prostu zwykle babki, takie jak wy, ktore maja najwidoczniej inny system wartosci i dla nich przespanie sie z zajetym facetem to pikus. a wy im zazdroscicie tego, ze przez jakas tam dluzsza czy krotsza chwile wasz facet byl w jej cipce i dla niej mily, a nie dla was. przezywajcie se ile chcecie, jak ma to wam ulzyc, ale to nie uratuje waszej zranionej ambicji. ani nie podniesie waszej wartosci. nie lepiej olac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób poprawkę
nie " dziwka która chciała zdradzić męża z moim mężem" tylko "z moim DZIWKARZEM" jeśli już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu bzdiu
Fajne zgrywusy was zony, co wymyslaja przezwiska. Inwencja tworcza, ze nie ma co. Tylko bardzo bym sie zdziwila, jakby te przezwiska faktycznie mialy obrazic kogokolwiek innego oprocz ich autorek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób poprawkę
Panorama, w paru słowach powiedziłaś wszystko :D Masz wirtualne piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla wszystkich broniących
kochanek - duże wypięcie tyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i macie
To powyżej plus kilka wcześniejszych wpisów - to wlaśnie poziom tutejszych bywalczyń:D Idź lepiej wypnij tyłek w kieirunku swojego zdradzacza - może się skusi, może nawet trochę z miłości ci rożki przypiłuje. Bleee. Co za baby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEDUZA-KOCHANKA
jestem niesamowicie oburzona, ze zona mojego kochanka smie mnie nazywac meduza. ba, jestem na nia tak wsciekla, ze chyba ze zlosci spoliczkuje jej meza i powiem, ze nie chce go wiecej znac :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona zdrajcy
kochanki, jestscie wszystkie kurwami, jak mozecie szykowac nam, zonom, takie pieklo????!!!!! nigdy nie odmawialam mezowi seksu, leca na mnie obcy faceci jak nie wiem, wiec atrakcyjna tez chyba jestem, a jednak on postanowil wyprobowac innej cipy !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zony zdrajcy
zono zdrajcy, o to wlasnie chodzi, ze nie da sie usprawiedliwiac facetow zdradzajacych, na oewno jestes jak wiekszosc zdradzanych zon siwetna kobieta, pozdrawiam :) -tez zdradzdona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silna od dzis
wygrala dla mnie qrewna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×