Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tom49

Czy można zdradzać oziębłą żonę?

Polecane posty

nie powiem czy mozna zdradzać czy nie ale czy jest sens trwać w związku w którym czegoś brakuje a sex w życiu może nie jest najważniejszy ale napewno jest bardzo ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne
tak jak i mozna zdradzac oziębłego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosty zgryz
Tak można i można jeszcze za to,że ma krzywe zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo dla tego ze
zupa byla za slona. Tez mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne
każdy ma prawo do orgazmu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzia
Nie mozna.Trzeba szukac innego rozwiązania,np. udac sie do seksuloga lub poszukac przyczyn w sobie.podobno nikt sie nie rodzi oziebły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy zdrada
nie można zdradzić takiej żony- jeśli jest oziębła a wcześniej taka nie była to chyba musi być jakiś powód. Jeśli się ją kocha to trzeba próbować jej pomóc. Co innego jeśli nie ma sexu ,bo się nie kochacie, nie pociągacie to wtedy pewnie i tak to się rozpadnie. Zanim się cokolwiek zrobi to TRZEBA dobrze się nad tym zastanowić- bo zdrady nie da się potem cofnąć i może oznaczać to już zupełny koniec w przypaadku odkrycia tego przez jednego z małżonków- czegoś nie do wybaczenia.Zawsze trzeba być szczerym ze sobą i wcześniej porozmawiać o tym ,że w tej przeciez ważnej sfeże naszego życia coś się popsuło i odkryć jaki jest tego powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może..
Może zmienić partnera?Nie ma oziębłych kobiet.Kiedyś myślałam,że jestem oziębła,zmieniłam męża/życie-przypadek/ i okazało się,że jestem prawdziwym wulkanem seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosty zgryz
Właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flo
A ja zmieniłam męża ,i w łóżku kompletna klapa.Zawsze lubiłam seks ale z nim jest beznadziejnie.Myślałam,że z czasem się dopasujemy,ale jest coraz gorzej.W ciągu ostatniego pół roku robiliśmy to może ze dwa razy.Nie mam nikogo na boku,bo mójmąż jest dobrym człowiekiem i nie chcę go skrzywdzić.Po prostu nie pasujemydo siębie pod tym względem.Ciężko mi się z tym żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laVita
a czy trzeba poslubic oziebla kobiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź na pytanie autora
N I E ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flo
taak,mój mąż jest wybitnie nieumniejętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosty zgryz
Flo a jest od ciebie starszy czy jesteś jego pierwszą kobietą. Odpowiedz,to dla mnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie jestem jego pierwszą kobietą,tak twierdzi.Jak go poznałam miał 29 lat więc chyba mówił prawdę.Ale kto wie.Tęsknię za seksem ale nie z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy można zdradzać oziębłego
męża? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrada to zdrada-rzecz zla. Jak mozna aprobowac rzeczy zle i wynosic na pedestial piszac czy mozna czy tez nie? To chyba logiczne ze nie mozna.Kazdy ma swoj rozum. Zdrada niejedno ma imie-Ty juz zdradzasz myslac o zdradzie :O (odmiana zdrady psychicznej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanów się..
..może to Ty spowodowałeś tą oziębłość? naprawdę nie widzisz tego? Znajdź przyczynę oziębłości,jesli jeszcze cokolwiek czujesz do żony i staraj się to naprawić. Albo rozstań się z nią,jeśli chcesz kogoś innego,bo zdrada i kłamstwo to najgorsze co może być. Nie sądzę,żebyś chciał być zdradzony. To kiepskie wyjście z sytuacji,rozwiąż to zanim pogrążysz siebie i żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie ze można
skoro jest oziebla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonę zapytaj nie nas. Co Ci przyjdzie z mojego rozgrzeszenia, jak żona Cię potem uszkodzi jakimś narzędziem kuchennym? A poważnie mówiąc - mogę zrozumieć, teoretycznie, zdrade z powodu niedopasowania temperamentów seksualnych. Ale w praktyce, wolałabym, żebyśmy z moim facetem o tym porozmawiali, ewentualnie poszli na kompromis, skorzystali z pomocy seksuologa itp. Chociaż, znam kobietę, którą mąż zdradza za jej zgodą i przyzwoleniem, bo ona lubi mieć w sypialni święty spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żony są po to żeby
je zdradzać, działaj ile sie da, tylko musisz byc ostrożny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabus
Ktora zone, bo mam ich kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×