Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Zaglądam :) lubie Was poczytać :) Pani Dorotko ... to byl 23 :) amor amor :) Cacharel na wiosne na jesień zawsze świetny :):) polecam kontakt przez GG 4751891 tk zawsze szybciej :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... Szanowna Pani Dominiko :):):) vel papierowe Nożyczki :) od okolo 1 maja beda wyczekiwane Euphoria Man .. ale w wersji exkluziw :) 100 ml za jedyne 49złotych beda mieć numerek 154 .... i bedzi jeszcze 19 innych w tej serii i 20 nowych :) w normalnych wymiarach :D ale nie podam narazie co i jak bo mnie konkurencja mailami wykończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
a jakich jeszcze zapachów możemy sie spodziwać ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdjdkhgfkl
hrabio a czy bedzie anna sui secret wish??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grack
Panie hrabio :) ;p mam trzy pytania: 1. czym twoje perfumy różnią się od oryginałów. 2. ile mniej więcej koszytują 3. czy masz zapach Zegna Intenso ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. opakowaniem 2.30zl za 50 ml meskie /30 ml damskie ( niebawem rownież 50ml i 100 ml 3.zegny mam dwie : 111-Z Zegna - Zegna 112- Essenza di Zegna - Zegna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grack
Aha dzięki :) to w sumie tanio //myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grack
a jaki byś polecił hrabio jakis taki świeży zapach dla spontanicznego mężczyzny :p ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dija*77
Witam Hrabiego:) mogę prosić o katalog na adres tara_25@interia.pl? Mam też pytanie: są w ofercie prefumy nr 98F (feromony)... i w jakiej cenie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feromonowe perfumy to 35 zł :) rownież te ;) katalog śle sie włąsnie na podanego maila .... link do sklepu z cenami w stopce :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feromony za 35 zeta
hahhahahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dobre. swietny chŁyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od poniedziałku 23 kwietnia przez 3 dni wyprzedaż :) perfumy damskie o numerach 3,15,19,20,22,28,30,37,49,73,79,99 wody perfumowane męskie o numerach 42,45,50,55,62,67,69,95 feromony damskie 3,21,74 feromony męskie 42,45,50,84 wody po goleniu 54,84,85 żele do kąpieli 17,42,50,54,55,84,84m,85,97,103,109,111,112,114,115,116,117,119 roll-ony 42,50,57,98,109,111,114.116 w uwagach do zamówienia prosze wpisać 50% rabat ! bedzie korygowany !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrabio, chce zamowic feromony z promocji damksie i meskie, kotre polecasz? Sa trwalsze od perfum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
więc w poniedziałek z samego rana pędzę do sklepu i zamawiam nr 79 - sztuk 4 :D Pozdrawiam 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
skoro ta promocja do wyczerpania zapasów i tylko 3 dni, to może odłożyłby Pan "pod ladę" dla mnie te 4 sztuki Burberry? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wszystko sie da :) tylko trzba napisac w komentarzach do zamowienia : ( termin płątnośći prosze o przesunięcie do np 10 maja) i wowczas leżą grzecznie i czekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalcia nowa seria jest wieksza ( damskie 50 ml) męskie 100 ml . Flakony sa zupełnie inne :) Kolekcja 30 i 50 ml zostaje bez zmain , zmienią sie również opakowania dezodorantów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro jeszcze bedą
bo chcialabym wiecej :P na zaś .. potem mojego niebedzie ;((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srać na perfumy FM
i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrabia bardzo prosze o odlozenie tych promocyjnych feromonow: 03 promess cacharela :) z meskich 45 davidoffa :) . Czy wysylka jest gratis , jesli sie jest uzytkownikiem kafeterii? Jutro wysle pieniazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×