Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czemu tak mam

Drażni mnie kiedy mój chłopak pieści moje piersi

Polecane posty

Gość czemu tak mam

czuję wtedy irytacje i chcę żeby przestał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracia
moze robi to zle. zlap jego dlonie i mu pomoz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu tak mam
Nie. Ja chcę żeby w ogóle ich nie dotykał :O Może się zająć czym innym tylko nie nimi. Nie cierpię jak ktoś ssie moje brodawki. Dlatego nie chce miec dzieci bo na samą myśl że mam je karmic piersią robi mi się niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz karmic piersia
a facetowi poprostu powiedz, ze masz zbyt wrazliwe piersi i ze dotykanie ich nie sprawia Ci przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snif snif
Czy bierzesz tabletki antykoncepcyjne?? Kiedy ja brałam, mialam strasznie 'przewrazliwione' sutki i tez nie chciałam by byly dotykane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 i pol
no wiecie co ... ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhuuueeee huee
ale z niej będzie fajna mamuśka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokój
niektóre kobiety tak maja, to nic nienormalnego. zaakceptuj to, powiedz to swojemu chłopakowi, jest tyle innych form sprawiania sobie przyjemności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powie dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokój
jak bedzie dziecko sama sie zdziwi, wszystko się zmieni, nawet jeśli dziś twierdzi uparcie cos odwrotnego. macierzyństwo w ogóle wszystko zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie powie bo z niemowlakiem nie pogada. zresztą po ciąży to mija , a podczas karmienia brodawki się hartują. zamiast ssania i podszczypywania spróbujcie masażu pełną dłonią czasami pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem czy sie zgodze ...
niektorzy ludzie sie nie zmieniaja ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakeś tam
ale to nie jest jej widzimisie tylko nadwrażliwość na dotyk , ja też tak miałam teraz tylko przed okresem , uwielbiam pieszczenie piersi. jej też się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekasz
dzieci karmione piersią są dużo inteligentniejsze od tych "butelkowych" :] ..im dłużej dziecko piję pokarm z piersi tym jest inteligentniejsze. Naukowcy twierdzą, że ma to coś wspólnego z inteligencją uczuć i pomaga szybciej rozwinąć pewne zdolności.. jakoś takoś :P .więc paniusiu postaraj się to zmienić bo faceci uwielbiają pieścić piersi, kobiety raczej też mają z tego frajdę :] a dzieci to już nie powtarzam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotuś
ja bym z taka kobieta co mi mowi ze nie ma zamiaru karmic piersia dzieci nie chcial miec nic wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotuś
nawet jakby mi powiedzial ze ja drazni kiedy jej piesszcze piersi, to tez bym ja olal natychmiast szerokim lukiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każecie dziewczynie się zmieniać!!!A czy to jej wina??????Ja też tak mam, nie zawsze, ale czasami mnie to po prostu drażni. Mój mężczyzna o tym wie i zawsze mówię mu ,czy mam ochotę na pieszczoty piersi, czy nie.I po sprawie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeee
o jezuu, wiem o czym piszesz kochaniutka , ja tez nie znosze jak moj facet piesci moje piersi...nie pozwalam mu bo wogole mnie to nie kreci,powiem nawet ze jest to nieprzyjemne a brodawki to juz wogole masakra bleee za to uwielbiam takie miejsca jak szyja uda posladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo -
niestety... ale da się z tym żyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oollalallalalalla
ja mam to samo.......... niecierpie kiedy facet dotyka moich piersci.. juz nie mówię ze nie mam absolutnie zadnej z tego przyjemności ale jest to wręcz nieprzyjemne i irytujące... niestety moj meżczyzn uwielbia moje cycki - powiem nieskromnie że wygladaja naprawdę super) - i cieżko mu zrozumieć ze ja nie mam z tego przyjemności... a njgorsze jest to że w chwili kiedy mam orgazm łapie mnie za cycki i maca sutki sprawdzając czy są twarde... bo jeśli nie śa twarde to jemu się wydaje że nie jestem podniecona a orgazm jest niemożliwy kiedy mam miękkie sutki.... aone mi twardnieją tylko wtedy kiedy jest mi zimno... dla mnie to jest kosmos kiedy słysze że kobieta ma orgazn od samego miętoszenia cycków... dla mnie to jest niepojętę... zazdroszczę.. niesamowitą przyjemnośc sprawiają mi pieszczoty stóp i szyi niestety.... wiem że w pewnym stopniu przez nieczułośc moich piersi jestem wybrakowana............. smutne...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma chcice
liże cyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a łapanie za pupe jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×