Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monka0909

zdrada emocjonalna

Polecane posty

Gość monka0909

czesc jak sadzicie czy taki rodzaj zdrady moze doprowadzic do zakonczenia zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze oczywiscie
kazda zdrada narusza zaufanie a bez zaufania nie ma zwiazku. jesli wiem ze ze o kims innym sobie moj partner mysli marzy itd itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deltaaaa
a co sądzicie o pisaniu tzw. kudłatych maili, z osobą, której nie widzialo się na oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli powiesz o tym to 50% na 50% że odejdzie tzn zależy od niego ale każdy chyba tak zdradził kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy cz robisz to dla jaj czy rzeczywiście z nastawieniem na poważnie ale pogadać zawsze można chociarz ja bym mężczyżnie swojemu nie pozwoliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deltaaaa
a sama zabawilabyś się w ten sposób (niezobowiązująco)? I miałabyś wyrzuty sumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaufanie
zawsze traci sie zaufanie do tej drugiej osoby i trzeba wiele czasu zanim powroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka0909
ta druga osoba najbardziej cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do z zawodu...
DOKLADNIE TAK :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka0909
mialyscie\mieliscie przypadek takiej zdrady?jestem ciekawa jak sie czulyscie ?czy wasz zwiazek przetrwal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pnk
przed chwilą miałem z dziewczyną akcję przez coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka0909
pnk i co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concierge
Mnie sie to przytrafiło. Związek udało sie uratowac ale ja nadal bardzo cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka0909
zawsze sie cierpi po takim czyms ,ale czy warto sie meczyc,nawet jak sie kocha,taka zdrada zawsze zostaje w nas i caly czas o niej myslimy i wypominamy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pnk
długa historia... spodobała mi się dziewczyna, napisałem jej smsa, od tego czasu moja dziewczyna wiedziała (eh ta intuicja) i dzisiaj zaczęła wypytywać tak strasznie podejrzliwie że ugiąłem się i powiedziałem o wszystkim (no prawie)... no i jazda... ale myślę że się ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudlaczz
u mnie bylo podobnie jak uciebie pnk ,ale sie nieulozylo ta druga osoba za bardzo cierpiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam. Co rozumiecie przez słowo \"zdrada emocjonalna\"? Wyobrażanie sobie związku z Kazikiem, podkochiwanie się w Tomku czysto platonicznie, \"kosmate myśli\" na widok Maćka? Bo jeśli dobrze kombinuję to takie \"rozmyślania\" mogą się rodzić z niepewności czy jesteśmy z właściwą osobą. I co może w najgorszym wypadku zaowocować zdradą. Jednym słowem nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concierge
Niestety ja jestem osoba która zdradzała. Eocjonalnie. Mąż mi wybaczył. A ja tęsknię za tamtym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka0909
przypuscmy monka ze twoj facet spotyka sie z kobieta przez 3 tygodnie ty o tym niewiesz mowi ci po jakims czasie .pytasz sie dlaczego sie z nia spotykal ,odpowiada ze fajnie mu sie z nia rozmawialo mile spedzal czas ale nigdy nic miedzy nimi niedoszlo.czy to cie boli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pnk
mam nadzieję że ułoży się ponieważ z dziewczyną jestem ponad rok, znamy sie znacznie dłużej i nie takie akcje znosilismy. tamtą dziewczynę tylko odwiozłem do domu i napisałem jej smsa, trochę o niej myślałem ale już przestałem, nawet nie miałem zamiaru się z nią umawiać ani nic takiego. jednak ciężko być monogamistą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzam każdy z nas to zrobił kiedyś ale w życiu kochamy poprostu naszych chłopów ale to zdecydowanie zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concierge
zdecydowanie to zdrada. Sumienie nie daje żyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concierge
ja chyba bym nawet wolała,żeby mąz zdradził mnie fizycznie. Świadomość,że on mysli o jakieś innej kobiecie albo że, co gorsza, kogoś innego kocha jest nie do zniesiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka0909
to po co byc z ta druga osoba ?-zeby sie meczyc i zawsze o tym pamietac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concierge
No a ja się zachowałam podle i wcale sie nie tłumaczę. Oboje cierpimy i ja i mąz. Ciekawe czy mój wirtualny "kochanek" tez cierpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka0909
wiesz nierozumiem ciebie cierpisz ty i twoj maz -to po co ze soba jestescie ,myslisz jeszcze o tym 2 facecie?zrob tak abys to ty byla szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×