Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaraweritass

Gdzie jestescie kochani męzczyzni ?? a nie chamy i dranie ..,

Polecane posty

Gość klaraweritass

no gdzie szukac takich facetów ?? gdzie sie ukrywacie?? gdzie jestecie??? nie chce drani i wyzyskiwaczy !!!! chce fajnego kolesia z rozumem który mysli głową a nie dupą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraweritass
:(:(:(:(:(:(:( gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie fajne kobeity które
nie lecą tylko na kasę? i myślą głową a nie dupą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajac to wszystko........
ja jestem taka kobieta, nie wiem dlaczego jednak niektorzy inaczej mnie widza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem porządny, z tym że niedostępny. ale poklikać o tym mogę, mail macie w profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelie-22
po prostu ci najlepsi sa juz zajeci a zostali ci z nizszej polki. ja mam podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz amelie
dzieki czyli ze ja jestem z nizszejj polki ??????????? tylko dlatego ze moj zwiazek sie skonczyl jeden ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mangood ------> chyba nie jestes taki porządny, skoro uważasz, że kobieta nic facetowi nie potrafi zaoferować oprócz seksu (Twoja wypowiedź z innego topiku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój też jest już mój tylko mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelie-22
ja nie twierdze ze ty jestes z nizszej polki, ale prawda jest taka " dlaczego facet jest wolny i nie moze sobie nikogo znalezc?? bo widocznie jest beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz amelie
no i juz znam odpowiedz na Twoje pytanie z innego topiku hehehh wszystko jasne :) na szczescie nie musze sie zadawac z Toba tylko mam kolezanki ktore maja inna opinie na moj temat. a co najsmieszniejze moja byla tez ma calkiem niezla hehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba świadczy o kobietach a nie o mnie ... Ja jestem ZBYT porzadny by jakakolwiek mogła i chciała mnie mieć. Kobiety sobie odpusciłem, bo nie mialy mi nic do zaoferowania, proste ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiedź świadczy akurat o Tobie a nie o kobietach. Treść wypowiedzi jest tylko Twoją opinią i o niczym nie świadczy. To, co mówisz - owszem, proste. A nawet proste i płytkie. Prostackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelie-22
ale ty mnie nie rozumiesz!! ja jestem osoba silna psychicznie. a faceci chca opiekowac sie dziewczyna, dacim to czego one nie maja. wiec w moim przypadku moze jest tak ze mysla ze ja mam wszystko i czuja sie nie potrzebni , wiec po co byc ze mna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do amelie-22 - Niekoniecznie. To że ktoś jest sam może wynikać też z tego że chce być niezależny, nie czuje potrzeby bycia z kimś, skupia się na pracy, nauce, hobby etc. etc. Dlatego beznadziejny nie zawsze oznacza wolnego [przynajmniej moim skromnym zdaniem :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz amelie
chociaz jedna rozsadna Mla-mla 🌻 rozne sa powody takiego stanu rzeczy, ale jesli tak uwazasz to lepiej sie nie przyznawaj ze jestes sama amelie-22 bo sobie wystawiasz nie najlepsza ocene wedlug swoich kryteriow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelie-22
mla -mla no ok. bywa tez w sumie ze porzadni goscie nie moga po prostu trafic na ta swoja jedyna. ok. dla mnie nauka jest wazna ale nie najwazniejsza i mam potrzebe bycia zkims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ja-mrowka ; Wstap do Samoobrony. Tam szukają takich, co tylko krytykować umieją, ale dyskusji podjąć się boją. amelie-22 napisała: \"dlaczego facet jest wolny i nie moze sobie nikogo znalezc?? bo widocznie jest beznadziejny\" boshe ... co za bzdury :) przeciez sama jestes wolna, czyli uwazasz sie za beznadziejna ? a jedyny sposob na posiadanie fajnego faceta to odbicie go z rak innej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelie-22
no nie!nie ma m w zwyczaju odbijac facetów. niech wam bedzie ze jeszcze sa jacys porzadni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a już
miałem zgłosić swój akces do tego topiku i wpisać się na czarno ,ale jak przeczytałem wypowiedz amelie-22 ,to ciesze sie że tego nie zrobiłem ...nie warto .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do amelie-22 - Nie mogą albo NIE CHCĄ trafić. Nie wszyscy marzą o związku z wielką miłością w tle. Do wiesz amelie - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mangood Skąd takie polityczne wtrącenia? Pewnie sam należysz do jakiejś partii politycznej (wnioskuję - Samoobrona) i nie masz z kim porozmawiać, więc werbujesz na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-mrowka To specyfika miejsca , w którym jesteśmy. Nazywa się forum dyskusyjne. A dyskusja to nie plucie jadem, gdy się nie ma nic do powiedzenia i `zarty` na poziomie rynsztoka ; Dyskusja polega na tym, ze w przypadku negacji jakiejś myśli nalezy przedstawić własny punkt widzenia, sprostować, przekonać. Ciebie na to nie stać - więc żegnam ozieble i bez pozdrowień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelie-22
co do facetów to nie jestem bardzo wymagajaca ale mimo to nic na oku nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelie-22
jestem dziewczyna na poziomie wiec sobie wypraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×