Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onika

Garnki Berghoff

Polecane posty

Gość onika

Czy ktoś z Was ma takowe? jak się w nich gotuje? czy warto je kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam. nie byl to moj wybor, ale dostalam w prezencie na nowe mieszkanie od rodzicow, ktorzy kupili je bardzo okazyjnie (rzekomo 1/4 normalnej ceny). ten komplet byl kupiony chyba z 10 lat temu, takze byc moze obecne garnki B. sa inne... moje wrazenia sa nastepujace: w kartonie bylo niby 21 sztuk, ale faktycznie bylo tylko 5 garnkow (1 duzy, 1 sredni, 2 bardzo male i 1 patelnia). reszta \"sztuk\" to pokrywki, sitka, miski i duperele, ktore mozna kupic w byle sklepie). takze za ta cene moglabym miec komplet super extra profesjonalnych garnkow kupionych w renomowanym sklepie, ktore maja o wiele wieksza wartosc niz garnki B. poza tym jedna raczka od garnka byla uszkodzona w oryginalnie zapakowanym kartonie. pisze, ze mozna te garnki my w zmywarce, ale po kilku miesiacach zaczelu mi odpadac i rozklejac sie uchwyty na przykrywkach. jedyny plus, jaki widze w nich to fakt, ze sa wykonane z bardzo dobrej stali i maja bardzo grube dna, co umozliwia poadne nagrzanie sie garnka i oszczednosc pradu/gazu podczas gotowania. pokrywki sa dosc szczelne, wiec mozna gotowac prawie bez wody (np. warzywa, bo wiadomo, ze nie np. ryz, czy makaron).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam
i jestem bardzo zadowolona. Moi rodzice maja juz ładnych pare lat - ok. 10 i tez sa zadowoleni. garnki wyglądaja jak nowe. Fantastycznie sie w nich gotuje, szybko sie nagrzewają i długo utrzymuja temperaturę. Doskonale się myją - trzeba tylko od razu je wycierac do sucha zeby nie było zacieków. Mam komplet w którym jest równiez garnek do gotowania na parze i specjalna miska ułatwiajaca gotowanie np. kalafiora. Polecam wszystkim. Po co przepłacac i kupowac jakiegos zeptera czy inne cudo. Chociaz te garnki do tanich tez nie należą. Ale to jest wydatek na ładnych pare lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre23
ja mam patelnie oraz zestaw nozy stojacych.patelnia lepsza z tefala bo szybciej sie nagrzewa i smazy.jedynie w patelni z berghofa jest ten plus ze bez tluszczu mozna smazyc.ale i tak tefal jest lepszy i szybszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam namiarów na firmę WINSTON z Bielska - Białej . Ostatnie dane, jakie posiadam to ul. Cieszyńska 365 - niestety numery telefonów już nieaktualne. Jeżeli ktoś posiada aktualne namiary ne tę firmę, to bardzo proszę o kontakt. Niestety garnki SCANPAN, które miały rzekomo służyć przez wiele lat okazały się wielkim bublem już po roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka80
Witam. Ja posiadam garnki Berghoffa od ponad pół roku.Również mam garnek do gotowania na parze i inne części.Bardzo polecam.Swietne garnki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietne-mam je juz 6 lat.tez wyboru dokonal za mnie ktos inny-moj gosc weselny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam te gary i niby jestem zadowolona, ale... gotuje sie w nich dobrze, .... tylko, ze po niecalym roku uzytkowania odpadl mi termometr od pokrywki ... do kitu to teraz wyglada 😠 ... od drugiego garnka odadła skala termometra... troche cieżkie, ale slyszalam, ze Zeptery jeszcze cieższe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojownik
Jak chcecie kupić garnki Fisslera lub WFM (nie wiem czy dobrze piszę ) to się wybierzcie do Niemiec , jeśli możecie. We Frankfurcie nad Odrą jest firmowy sklep WFM, mają super garnki i oczywiście tańsze niż w sklepie internetowym. Komplet czterech garnków , w tym dwa mają dodatkowo ceramiczny wkład, kosztuje dwieście euro z groszami (ok.210), jest akurat promocja, taniej jakieś 50 euro, sama się na nie czaję,bardzo mi się podobają. W domu mam garnki Fisslera kupione w Niemczech, fajne i tańsze niż tutaj. Porównuję ceny ze sklepu internetowego z cenami niemieckimi ,jest taniej, wybór duży i może nawet sie podróż zwróci. Pozdrawiam, służę podpowiedzią dla zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziółko, moze głupia rada, ale spróbuj poszukac numeru przez tepse. a jesli nie podziała to dzwon prosto do producenta, albo szukaj głównego dystrybutora w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziółko, moze głupia rada, ale spróbuj poszukac numeru przez tepse. a jesli nie podziała to dzwon prosto do producenta, albo szukaj głównego dystrybutora w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam te garnki od ponad 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona. Super się gotuje, podwójne dno i stal dobrej jakości. Jak najbardziej polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scanpan
Nie znam naczyń Berghoffa, jednak wiem że te naczynia sa tylko na płyty szklano ceramiczne - o czym nie mowia srzedawcy - i z pewnościa zgodnie z przeznaczeniem służą wiele lat. A jeśli chodzi o naczynia scanpan to używam je już 10 lat i nigdy nie miałam z nimi kłopotu. Wiem jednak że jeśli czegoś nie używa sie zgodnie z przeznaczeniem to w drugim dniu może sie zepsuć, nie jest to wina producenta ale użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywam Berghoffa od wielu lat na płycie gazowej i nie zauważyłam najmniejszych zmian w ich wyglądzie, jak na ich wręcz śmieszną ceną 500-600 zł za komplet to powyżej oczekiwań, zobaczcie cenę Philipiaka a różnią się jedynie drewnianym wykończeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wino125
dot. garnków SCANPAN. Bubel i jeszcze raz bubel. Po pół roku używania odprysła powłoka na dnie garnka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teta
Od kilku lat gotuję w garnkach FISSLER. Są rewelacyjne! Otrzymałam je w komplecie z płytą ceramiczną Siemens. Ustawiam temperaturę i czas gotowania a sygnał kuchenki informuje mnie że potrawa jest już gotowa. Zadnego pilnowania czy nie wykipi, zero zapachów. Nawet używanie okapu kuchennego nie jest konieczne. Bardzo polecam, szczególnie gdy jest się szczęśliwą posiadaczką kuchniosalonu czy salonokuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi po 5 latach uzywania z kopmletu 4 garnki + patelnia zostaly 3 garnki i 2 przykrywki :P najgorzej z tymi odpadajacymi termometrami od przykrywek, a i plastikowe uchwyty odpadaja... dobrze, ze dostalam ten bubel za darmo, ale biedni rodzice dali sie zrobic w trabe i zakupili 2 komplety po (rzekomo) okazyjnej cenie :o drugi komlet stoi w kartonie ... dla mnie najlepiej sprawdzaja sie garnki, ktore maja raczki i uchwyty tez ze stali i calkiem dobrej jakosci wychodza srednio po mniej niz 100 zl za sztuke, czyli taniej niz berghoff i sa niezniszczalne. mi akurat do gustu przypadla firma Cuisineart. swietne, ale bardzo drogie sa francuskie zeliwne emaliowane gary La Crusset. oczywiscie dla kazdego cos innego i jezeli komus sluza garnki bergfoff, to tylko sie cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama ma juz kilka lat patelnię BergHoffa i bardzo sobie chwali. Dobrze się nagrzewa, długo oddaje ciepło. Wczoraj kupilśmy dodatkowo ganek do gotowania na parze. ale są też 2 rodzaje garnków. My mamy te z ciężkim dnem, natomiast były w sklepie również takie leciutkie. Nie wiem jak się sprawują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci rodzice kupili
okazyjnie to pewnie masz podtobe, ja ma te granki od 2 lat i jestem bardzo zadowolona a duzo gotuje i non stop zmywam w zmywarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy by sie komus chcialo robic podrobe garnkow, szczegolnie takich z ciezkim grubym dnem, czyli raczej kosztownych w produkcji :o prawdopodobnie byl to jakis odrzut ... jak z niemal wszystkim, sa opinie za i przeciw, co widac w poprzednich wpisach. ja zdecydowanie wole inny rodzaj garnkow, poza tym nie czuje potrzeby gotowania bez wody, czy robienia innych magicznych trikow z drogocennymi gadzetami berghoff, typu miski to mieszania ciasta i tarka do warzyw - elementy owych slawetnych \'kompletow\' gdzie na kartonie pisze 21 sztuk, a w kartonie raprem 5 garnkow, 5 przykrywek i 11 dodatkowych elementow typu gumowa przykrywka do miski :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gar do gotowania
a ja nie rozumiem tego szalenstwa w Polsce z kupowaniem drogich garow...nie ktore ceny sa tak przerazajace, ze az nie chce mi sie wierzyc, ze ktos sie na to lapie!! 1000000 razy bardziej wolalabym na rok sobie wynajac pania do gotowania i umycia po obiedzie garow niz miec takiego "mercedesa" w mojej malej kuchni (eh, nawet jakbym miala duza to nie kupilabym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej jakosci garnki 'produkuja' lepszej jakosci jedznie. w byle jakich garkach, patelniach, to wychodzi ot tak, zeby tylko nie bylo surowe. a ceny absolutnie nie musza byc przerazajace, mozna kupic okazyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek521
Mam garnki Berghoff od kilku miesięcy i jestem z nich bardzo zadowolona. Gotuję w nich wszystko. Dobrze i długo trzymają ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaktyki
gar do gotowania --- torszkę się chyba rozpędziłaś. jaka pani o co chodzi??? Nie wiem gdzie mieszkasz że zamiast garów za 600zł wynajęłabyś sobie panią do gotowania na rok. Znajdź mi panią która bedzie gotowała przez rok za 600zł. hhehehe Przez miesiąc -może... Poza tym gary za kilkaset zł to raczej nie mercedes. Kto nie chce wydawać kasy-gotuje w garach emaliowanych za 50zł komplet - w smaku nie widać pewnie różnicy. Kto chce troszkę zaoszczędzić na rachunkach za energię - kupi gary z dnem kumulacyjnym za kilka stów. Kogo stać na dużo więcej - kupi droższe. Poza tym niektórzy nie wyobrazają sobie żeby im ktoś grzebał w garach:-P więc pitraszą w mercedesach. (ja tez sobie nie wyobrażam hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutka_k
do --gar do gotowania-- Z garnkami i wszystkim co posiadamy jest tak jak z butami , można kupić sobie kozaki w sklepie wszystko po 5 zł i ile pochodzisz w takich ? A jak kupisz sobie kozaki skórzane pochodzisz kilka lat i z przyjemnością. Mam płytę indukcyjną i do tego kupiłam garnki MILLERHAUS i jestem BARDZO ZADOWOLONA. Oszczędzasz na prądzie , garnki długo trzymają ciepło i wiele , wiele innych zalet. Moja koleżanka ma takie garnki kupę pat i sobie chwali a chwali bo dba o to co ma.Więc jak się dba o swoje garnki mogą służyć i 20 lat i nic nie odpadnie a po za tym te wszystkie drogie garnki mają wiele lat gwarancji jak ktoś ma uszkodzone zawsze można wymienić. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice gotują w aluminiowych garach, które dostali w prezencie ślubnym.. w 66 roku... więc to, ze supergary za kilka tys zł "działają" kilka lat, to akurat żadna rewelacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutka_k
Moja babcia trzyma w domu telewizor który kupiła z 30 lat temu i jeszcze działa , może nie potrzebnie kupujemy plazmy skoro ruskie telewizory tak długo służą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×