Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onika

Garnki Berghoff

Polecane posty

jak nie rozumiesz intencji, to juz nie moja wina ktoś tu podał, że te garnki są super, bo są długowieczne, więc stąd ten przykład, że nie tylko te są długowieczne że też takie oczywiste sprawy trzeba tłumaczyć, to mnie zawsze zadziwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam, bo mam od paru lat i super się gotuje. Ale noże ich do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutka_k
Znam wiele ludzi co mają wiele lat te garnki i korzystają i bardzo sobie chwalą tak jak ja ,na pewno nie kupiłabym sobie teraz garnków za 50 zł bo wiem jakie jest gotowania w moich garnkach . Po prostu ten kto nie wypróbował nie wie co to jest . A moi znajomi jak przychodzą do nas i widzą jak to działa to też sobie zamawiają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasińska
A ja dodam tylko jeszcze, że łatwo się myją, np przywarte mleko schodzi szybciutko w przeciwieństwie do wszystkich innych zwykłych garnków, które posiadam. Druga zaleta to idealnie płaskie dno, które się nigdy nie wygnie (ważne przy płycie ceramicznej). Zupełnie nie rozumiem głosów sprzeciwu dla kupowania takich garnków. Mam Berghoffa 6 lat, dostaliśmy w prezencie ślubnym i teraz sami też takie prezenty robimy innym ludziom na ślub. Przymierzam się do kupnia na dniach patelni tej firmy, ma ktoś jakieś doświadczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blazejuszka
mam grnki B., upadła mi pokrywk i uszkodził się uchwyt z termometrem, czy wiecie gdzie można taki dokupić ?. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patelnie są dwojakiego rodzaju. Z takim dziwnym dnem z dołeczkami są do duszenia i smażenia mięsa bez tłuszczu - naprawdę działa, nie przypala się. I takie ciężkie teflonowe, ale z teflonem platinum. tych się nie da zarysować w przeciwieństwie do patelni tylko pokrytych warstwą teflonu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena45
Nie zgadzam się że są to dobre garnki firmy Berghoff. Używałam je na płycie indukcyjnej ,po pierwszym ugotowaniu ziemniaków na dnie garnków pokazały się wżery ,w pozostałych garnkach zagotowałam tylko wodę i to samo się stało ,jedynie na patelni nic się nie działo.Zareklamowałam i otrzymałam nowy komplet .Po zagotowaniu w nowych garnkach to samo było ,zażądałam zwrot pieniędzy.Kupiłam komplet garów firmy Bergner i to samo się stało i znowu reklamacja i pieniądze zamrożone.Zostałam bez pieniędzy i garów .Zdecydowałam się kupić zwykłe garnki emaliowane i mam spokój Zamierzam w przyszłości kupić Zeptera bardzo proszę o opinie jeśli ktoś używa ich ale na płycie indukcyjnej ,wiem że się sprawdzają na kuchenkach elektrycznych, i gazowych pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutka_k
to co pozostaje na dnie , łatwo się myje i po umyciu w zmywarce naprzyklad rzadnych śladów nie pozostaje. A w emalowanych garnkach pani napewno nie ugotuje na indukcyjnej płycie! Mam taką płytę i na niej można gotować tylko w garnkach inucyjnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena 45
rdza jest rdzą i niczym tego nie można zmyć ,tez mam zmywarke jak rownież plyn przeznaczony do stali nierdzewnej.Mysle ze były to chyba podroby i miałam pecha,jesli chodzi o garnki emaliowane to tez sie nadaja na indukcje w koncu gotuje na nich juz trzeci dzien pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciolkaprzyjacioolki
dostalam te garnki ale nie wiem jak ich się uzywa? czy mozna normalnie ugotowac np makaron ? jak one dzialaja bo babcia mi mowi ze kompletnie bez wody sie gotuje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlifiernio-polernia ERP
Witam, Osoby zainteresowane polerowaniem garnków Zeptera lub innej firmy proszę o kontakt pod numerem telefonu 502 094 702 oraz o odwiedzenie naszej strony www.szlifiernia.net.pl. Wykonujemy usługowo poler na wysoki połysk/lustro używanych garnków ze stali nierdzewnej. Gwarantuję rozsądną cenę za usługę. Pzdr Marek Lebiocki biuro@szlifiernia.net .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbmnbvmnbv
mam zestaw Vison - kupilam za kase slubna jestem z nich zadowolona tylko w zwiazku z moja pedantyczna natura za kazdym razem myje je plynem do naczyn a potem plynem do stali nierdzewnej i od razu wycieram do sucha i w zwiazku z tym czesto wybieram inny garnek ktorego potem nie musze tak zawziecie pucowac :P bo garnki ze stali szybko sie syfia od wody 0 zostaja mega zacieki jak sie od razu nie wytzre ale gotuje sie w nich bardzo dobrze - pod przykryciem wystarczy najmniejszy gaz zeby pyrkalo a potem bardzo dlugo utrzymuje cieplo wiec obiad nawet 2 godziny jest cieply i nie trzeba go ponownie podgrzewac garnki maja szklane pokrywki ktore nie wszyscy lubia ale mi nie przeszkadzaja i sa wygodne bo widac co sie w garze dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adagaskar
Wydaje mi się ,że lepiej jeździć Mercedesem niż Fiatem , ale jak kogoś nie stać na Merca, to zazwyczaj kupuje sobie samochód średniej klasy, który sprawuje dobrze, nie psuje się , pali w normie, no niestety nie ma podgrzewanych siedzeń, czy czujnika parkowania . Taki samochód to moim zadniem garnki Berghoff . Zresztą ta firma oferuje różne rodzaje garnków, jedne potrafią mniej inne więcej , ale z pewnoąścią jest to przyzwoita jakość za rozsądną cenę. Ja mam w kuchi garnki Berghoff i Shulte-Ufer ( niemiecka firma, mało znana , ale świetna jakość) . Róznica jest , ale nie jest to jakaś kolosalna różnica w użytkowaniu, a w cenie niewątpliwie była, Shulte były droższe jakieś 5 razy. Właściwości super garnkó tak naprawdę można wykorzystać przy kuchniach indukcyjnych , na gazówki wystarczą dobrej jakości garnki do których moim zadaniem należy Berghoff. Któraś z Was pisała,że garki jej ciągle korodowały , kiedyś ktoś mi tłumaczył, że czasami nie jest to wina garnków, a srodów myjących i składu chemicznego wody. I na koniec kwestia termometrów przy garnkach( pokrywki) . Nie można ich myć w zmywarkach, trzeba odkręcać , zresztą teraz pojawiły się termometry na magnes więc jest łatwiej. Ale pęknięte termometry można dokupić, ja sobie wymieniłam wszystkie, bo niestety upchałam pokrywki do zmywarki. Kupowałam je w necie w sklepie , który sprzedaje min. garnki oraz te pechowe uchwyty-termometry . Namiary: www.goblet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henessy
czy ktos wie cos na temat garnkow firmy henessy S.L.G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mara20
Ja zakupiłam garnki firmy berghoff model tulip za około 700 zł. na allegro. Muszę przyznać że garnki są dość ciężkie, wizualnie wyglądają ładnie. Minusem jest to że podczas gotowania uszy strasznie się nagrzewają:( a tak chciałam uniknąć tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadeusz_56
kupiłem garnki Berghoff Cosmo. Prezentują się ładnie. Nie polecam ich do kuchenek indukcyjnych. Wszystkie mają wybrzuszone dna do środka.Do indukcji mają być równe i płaskie.Jestem nimi rozczarowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalaulala
o matko, gdybym miala jeszcze odkrecac termometry do zmywarki, albo dokupowac nowe jak sie zepsuja, albo sie chrzanic z jakimis nakladkami na uchwyty, to nie wiem po co w ogole kupowac takie garnki, jak sa rozne inne, sprzedawane normalna droga, a ni domokrazna ;) to tak, jakby ktos kupowal kosmetyki avon, zamiast zwyczajnie w sklepie chocby jakis loreal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalaulala
garnki berghof mialam, bardzo dawno, moze teraz robia lepsze (moje byly z poczatku lat 90'tych). nic nie robily inaczej niz dobre garnki z nierdzewki z grubym dnem. wszystkie mi sie rozwalily po paru latach, bo mialy strasznie tandetne czarne plastiki przy uchwytach, ktore po prostu poodlatywaly, no i te termometry :D a dodam, ze zadne inne garnki w calym moim zyciu mi sie nie popsuly, chyba, ze za mlodu czlowiek mial takie z cienkim dnem, to sie moze raz czy dwa przypalil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalii z Bytomia
Witam - mam garnki B od roku i jestem mega szczęśliwa - są po prostu rewelacyjne - po co kupować jakieś zeptery czy philipiaki ??? bezsens !!! Kupiłam zestaw w walizce za 850 zł i uważam, że lepszego wyboru nie mogłam dokonać - polecm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zestaw Berghoffa Virgo MASAKRA. Same gary piękne, bardzo nowoczesna linia, grube dno, bardzo długo trzymają ciepło, nic się nie przypala ... ale w ciągu pierwszego roku używania w KAŻDYM garnku po jednej stronie odeszło ucho :(. Przy pierwszym myślałam że to incydentalny feler, niestety sukcesywnie z każdym kolejnym garnkiem stało się dokładnie to samo. Słychać tylko brzęczącą śrubkę, która ewidentnie się odkręciła pozostając wew mocowania bez opcji dostępu. Gotuję mało, zmywam w zmywarce gdyby nie jakość stali dawno wywaliłabym na złom :(. Nie reklamowałam bo to prezent i nie miałam rachunku ... nie wypowiem się co do ew. rozpatrywania takich zdarzeń przez producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppwwwwwww
Witam ostrzegam przed zakupami w firmie sklep-kuchenny.pl | RoyalHOME z Warszawy. Garnki wysłane bez należytego zabezpieczenia. Podczas transportu zostały zniszczone. W sklepie obiecywali wymienią na nowe w przeciągu tygodnia. Sprawa trwała 2 miesiące. Po kilku tygodnia utrudnił się kontakt. Pracownik nie odbierał telefonu, obiecywał wysłać decyzje o odmowie reklamacji. Do tej pory nie otrzymałem decyzji. Po opłaceniu kuriera zostały mi odesłane w niezmienionym stanie. Nie polecam, sporo nerw a nowe garnki maja powgniatane boki. Długo by opowiadać. Dla świętego spokoju darowałem ale ostrzegam innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_G
Bardzo fajnie mi się korzysta z garnków marki Valdinox. Dość szybko się nagrzewają, mają na pokrywach rączki, które się nie nagrzewają, także jeszcze mi się nie zdarzyło poparzyć, a raczej mam dwie lewe ręce;P Naczynia zamawialiśmy przez stronę www.sklep.altom.pl. Warto sprawdzić, są bardzo solidne, wyglądają, że posłużą nam przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam tej firmy wiec się nie wypowiem w jej sprawie, ale ja mam garnki od firmy Welmax i jestem z nich strasznie zadowolona więc może coś takiego? Obejrzyj sobie na ich stronie http://welmax.pl/ :) organizuja też prezentacje- ja wlasnie z takiej mam te garnki i do tego dostałam jeszcze prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×