Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZAPYTAJKAA.M

SZANSA NA EMIGRACJE-GDZIE RADZICIE?NORWEGIA, SZWECJA, DANIA?

Polecane posty

Gość ZAPYTAJKAA.M

HEJ. moja rodzina sklada sie z 6 osob mama nie pracuje jest na rencie ,byla pielegniarka,ojciec -ciesla budowlany,muruje, remontuje itp,siostra policeum ,brat 4 lata ,. ja studiuje ,w tym roku licencjat z pedagogiki. zastanawiamy sie by wyemigrowac ,ale ..no wlasnie gdzie?ktory kraj bedzie bardziej sprzyjajacy takiej rodzinie jak nasza? dodam ,ze tylko ja i siostra potrafimy sie porozumiec po angielsku. Jakie sa szanse ma wyjazd? czy warto teraz ,gdy rodzice prawie juz nie pracuja? bede wdzieczna za wszelakie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eej czy nikt nie ma w tej spra
wie jakiegos zdania? czy nikt sien ie spotkal z emigracja do tych krajow>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o odpowioedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka mariolka
a po co wyjezdzac?? wystarczy wyjsc na trase wylotowa z miasta-pracy jest pelno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosszzee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komi
moim zdaniem anglia nieco przeludniona polakami, sama jestem w Londynie i wiem jak jest moi znajomi szukaja pracy od miesiaca i jest lipa jak narazie. Polecam Norwegie bo najlepiej placa, ponoc najnizsza stawka to 10 euro za godzine czyli calkiem przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwecja.../
ja stawiam na szwecję, ma dobre zaplecze jeżeli chgodzi o służebę zdrowia, ogólny porządek na ulicach, wysokie pensje i podobno sympatyczni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajkaaam
a coze strona prawna? czy ambasada norewska udzuelila by nam miESZKANIA na poczatek itp? czy w ogole im by sie oplacalo taka rodzine wziac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPYTAJKAA.M
mam nadzieję że otrzymam zasiłek na początek no i jakiś kurs językowy za darmo.W końcu jestem Polką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajkam
to ostatnie to nie ja pisalam :/ pytam sie serio,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A U S T R A L I A
raj na ziemi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byłam tam i planuję tam wyjechać na zawdy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciaal odniesc swoj post do Komi----> tak sie sklada ze Norwegia nie ejst w UE wiec nie ma tam euro tylko korona norweska. w norwegii jest o tyle ciezko z praca ze zbytnio norwedzy nie hca na czarno zatrudniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irlandia. Byłam w tym roku turystycznie. Pełno Polaków ale kazdy ma robotę. Wypłaty rzędu 400 EUR tygodniowo przy kosztach utrzymania na poziomie 100-150 EUR - o ile oczywiscie nie szalejemy. Tubylcy przyjaźni i chetni do pomocy. Poza tym słyszałam wiele dobrego o Islandii. Ponoć polscy pracownicy mają tam świetną markę. Tak czy siak siedząc w domu za kompem niewiele zdziałasz. Trzeba ruszyć tyłek i samemu sprawdzić. Powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Juz od jakiegos czasu mieszkam w szwecji, moj maz tu pracuje i mamy 5 letnia coreczke, bardzo polecam ten kraj, wspaniale warunki socjalne , bez problemu dostajesz mieszkanie ,a to ze znasz angielski jest bardzo wazne gdyz w Skandynawii ludzie doskonale mowia po angielsku,bezplatnie rowniez bedziesz mogla skorzystac z nauki jezyka szwedzkiego.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaaaaaaaaar
szwecja dogadasz sie po angielsku bez problemu piekny kraj socjal ok i bardzo sympatyczni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norwegia!!Tylko zabierz ze sobą dokumenty z offshoreidcardscom!!Mogą się przydać!Ja mam i nie żałuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×