Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michalinka ma problem

Zdażyło się coś wstydliwego podczas mojego pierwszego sexu.

Polecane posty

Gość Michalinka ma problem

Miałam swój pierwszy raz wczoraj i skończyło się małą kompromitacją. Przygotowywaliśmy się do tego od jakiegoś czasu, jestem jeszcze bardo młoda, więc wybraliśmy dzień możliwie bezpłodny, mój chłopak miał się we mnie nie spuszczać. Poszło na początku dobrze, prosiłam go, żeby ten najpierwszy raz był możliwie szybki, więc dosłownie po kilku ruchach we mnie skończył na moim brzuszku. Poszłam się umyć, on się umył i położyliśmy się poprzytulać. Ale troche pieszczot i on już gotowy, poprosił o buzie i zaczęłam go pieścić, spytał, czy wezmę do buzi, ale trochę mnie to jeszcze brzydzi, więc zaproponowałam cipkę no ale był problem kończenia w srodku. Położyłam się na brzuszku i wypięłam pośladki, wszedł we mnie i miałam orgazm. Pierwszy w życiu orgazm od stosunku. Było cudownie. On zaczął dochodzić i spytał, czy może skończyć we mnie, ale poprosiłam, żeby raczej nie. Wtedy spytał, czy może wejść lekko w moja pupę, pomyślałam, czemu nie, jak zaboli poproszę, żebny przestał. Bylam mokra, on był delikatny no i wszedł. Dziwne uczucie, jak by się kupę robiło. Chwila i wytrysnłą we mnie. Wyszedł ze mnie i wtedy to się stało. Nagle zachciało mi się puścić bąka i puściłam... ale to nie był bąk, ja się po prostu zesrałam na żadko. I to tak, że prysnęło na niego. On od razu pobiegł do łazienki i siedział tam z pólgodziny. Zaraz potem ubrał się i wyszedł. Od wczoraj nie odzywa się. Co się dzieje ? Obraził się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest
OK:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ok.......................
Dobra, powiedzmy, że to prawda, to przepraszam boisz sie że go ob...., a nie wpadło ci do głowy by przy nim nie puszczać baków, tylko wyjść do łazienki. Taka wrażliwa, a na to nie wpadła. Prowokacja jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinka ma problem
Bąk mi się wymsknął. On ze mnie wyszedł i nie mogłam się powstrzymać. Nigdy wczesniej nie kochałam się analnie, pewnie bym się na tp nie zgodziła na zimno, ale było mi tak dobrze, chciałam mu sprawić przyjemność, poza tym bardzo się boję nie chcianej ciąży. Nie robiłam lewatywy i miałam troche w kiszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ok.......................
Posłuchaj, do seksu też trzeba dojrzeć, bo nie opiera sie on na samym akcie, ale pełnej akceptacji partnera. Mogą sie zdarzyć różne rzeczy i wtedy obie strony powinny wiedzieć jak zarewgować. Sytuacja głupia, ale nie beznadziejna. Jedno ci powiem...nie zawsze musisz ulegać namowom partnera jesli nie jesteś na coś przygotowana. Są inne sposoby zapobiegania ciąży, mniej stresujące. Sex, to nie tylko kopulacja, to jakaś więź i zaufanie oraz totalna akceptacja. Jeśli facet sie nie odezwał to znaczy, że młody jeszcze i sam nie wie co z tym zrobić. Z wiekiem jest inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ok.......................
Jeszcze jedno. Próbowałam tego ropdzaju seksu i nie sprawiał mi prayjemności, ale nie o tym chciałam... Jak ja idac do łóżka miałabym wczesniej robić sobie lewatywę, to cały romantyzm zostawałby chyba w kiblu. Taka gra wstepna mi nie pasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nożesz
nooooooo, wiesz, jak od lat cielęcych czyta kafe i rózne bzdurne 'młodziezowe" gazety, to bym sie wcale nie zdziwiła :P nasza młodzież jest coraz bardziej "wyedukowana" w sprawach seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinka ma problem
znow podszywacz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko facet ktory rozdziewicza jakas malolate bedzie sie upieral ze moze ona miec orgazm przy 1 razie:P ze on niby taki \"ogier\" jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyć nie umierać
Pzrecież to jakiś naiwny ćwol pisze - najbardziej popierdolona dziewucha nie wybierze na pierwszy raz stosunku pzrerywanego, bo kazdy wie, ze może to być pierwszy i ostatni raz bez ciązy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena*
do: żyć nie umierać Czy ty sugerujesz, że przy pierwszym razie nie można zajść w ciążę? Jeśli tak, to widze, że niektóre przesądy i niewiedza są stale obecne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aouhfsiufsdg
czy ludzie mają czas pisac takie pierdoły ?? jezuu ale sie dziwie !!! fajnie ma po kilku ruchach orgaz potem buzią mu zrobiuła potem do tyłka no spoko i to wszystko w ciągu godziny pewno !!! tez chce takiego rzsputina !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena*
Tu juz nie chodzi o to czy to prawda czy nie, ale takie problemy jak tu opisany maja miejsce niestety. Nie o takich rzeczach słyszałam. Może ktos to przeczyta i nie popełni błędu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurde nie widzicie że to
prowokacja ?? Jakiś smarkacz to napisał i się podnieca. Nic tu nie jest wiarygodne. Ani orgazm podczas pierwszego razu, ani seks analny przy pierwszym razie. Sroły wyssane z palca. Komuś bardzo młodemu nieźle się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________________
hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz25
Ja wierze w to. Ostatnio posuwalem od tylu laske i zobaczylem, ze ma normalne gowno pomiedzy posladkami. Zesrala sie w gacie i tak chodzi, bylem ciekaw ile godzin. Jak bym zobaczym to wczesniej, to bym spierdolil. Ja ja rucham od tylu, pieszcze posladki, rozsuwam, zeby sobie rowek zobaczyc a tu nagle kawal gowna w dupie i fetor jak z kloaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baz
Jaka miazga, zniszczyliscie swiatopoglad mojego mlodego chlopiecego umysłu. Zmieniliście mnie tym topiciem i już nigdy nie będe taki sam ;C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedes
ja pierdziele.... czemu mi sie takie fajne historie nie przytrafiają....:/ pierwszy raz z ukochaną osobą w świetle swiec, przy nastrojowej muzyce w typowej pozycji jest juz takie nie trendy:/ wszedzie KUPA!!!!!!!! aaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufacz
kufa ALE DNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinka ma problem
dodam jeszcze, że przechodząc przez park otwieram swój otwór gębowy łapiąc spadające ptasie odchody niczym manne z nieba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llolla
:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie anki
ale ty jesteś GŁUPIA !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diodak
powiem krotko wy wszyscy to co piszecie tu to jest wlasnie jedna wielka obrzydliwa kupa gowien.Wy chyba nie liczycie na to ze ktos tu podejmie temat na powaznie.Porada dla tych niedoswiadczonych ,nie siegajcie tego rodzaju wiedzy w takich miejscach jak tu,to przypomina bardziej kiepska bajke. przynajmniej 90% wypowiedzi to takie bzdury ze az przykro to czytac.Gratulacje za fantazje tu wszechobecnych, a za razem wyrazy glebokiego wspolczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pabloseq
No brechta z was zeby sie komus zesrać hahahahhahhahahahahahahahahahahahahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pabloseq
hahahahahahahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężaty
Diodak ma rację jestem żonaty od 5 lat. Z żoną różnych rzeczy prubójem, ale takich pierduł jesze nie słyszałe!!!Jak tkoś się kocha i zna morzliwości partneta a nawet jak go czymś zaskoczy to nie robi z tego afery chyba że nie zależy wam na miłości tylko na spuszczeniu się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężaty
sory za błędy ale wypowiedzi gównażerii bardzo mnie irytuje, bo w prawdziwej miłości nawet guwno nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×