Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uśmiech

Najlepsza suszarka do włosów??????????????

Polecane posty

Gość szuszarko-prostownica
a propos szuszarek, czy ktoras z was uzywała juz tej nowej suszarki z prostownica?? jak działa?? skutecznie czy lepiej osobno szuszarka i prostownica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnujesz nasienie
jak bijesz konia 5 razy na dzien to popatrz ile ty marnujesz nasienia wszystko idzie w papier toaletowy i do kibla mnozac to przez 37 lat bicia konia załozmy ze sperme zaczałes wyrzucac z pręta w wieku 16 lat - najpierw ładowałes ją w majtki ale jak po dwoch latach ładowania jej w gacie zaczeła ci moczyc portki wpadłes na pomysł aby wycierac ją papierem toaletowym i spuszczac w kiblu nawyk sadzenia w pirzame tez chyba posiadasz czasami choc raczej ładujesz w posciel wczesniej pewnie robiłes to w przescieradło ale jak zobaczyłes jak strasznie zółknie od spermy zacząłes ładowac w posciel tyle ze robiły sie plamy na kołdrze i wpadłes na pomysł sadzenia na brzuch i przytrzymywania reką aby nie zleciało na posciel i biegiem leciałes do kibla i scierałes ja papierem toaletowym nasepnie szłes zbów do łozka i za godzine sadziłes niemiłosiernie w posciel ale miałes mniejsza ilosc nasienia wiec mogła wsiaknac do tego wydzielałes duzo gazow szczególnie po zjedzeniu chleba podgrzanego w mikrofali sadziłes w posciel i to wdychałes smrod był taki zeby siekiere zawiesił do tego rano na nowo biłes konia w wannie podczas kompieli sperme łowiłes i sprawdzałes jej lepkosc kutos ci sie krzywił od tego bicia na lewo bo biłes konia pewnie prawą reką chodziłes zapocony od tego bicia koniora podkoszulka ci zrzółkła a majty wybarwiły z lewej strony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morze czarne
a trzeba było zbieraćdo słoiczka i potem na chleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suszarka jonizujaca
Firmy Zepter - cena katalogowa 184,00. Kupilam ja w promocji swiatecznej w grudniu po 190,00 i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOO
A to ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suszarka jonizujaca.
No tak Gapa ze mnie tyle to dalam za depilator. A suszarka chyba po 60.00. Dobrze ze uwaznie czytacie:DPozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×