Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aga77

Globulki BETADINE

Polecane posty

Gość aga77

Jestem w 19 tyg.c.Mój lekarz przepisał mi z powodu zapalenia pochwy stosowanie co drugi dzień globulek dopochwowych BETADINE.Niestety po przeczytaniu ulotki informacyjnej mam pewne obawy czy je stosować.Na ulotce istnieje informacja-nie zaleca się stosowania powyżej 3-miesiąca ciąży.Czy któraś z was stosowała je w czasie ciąży.Proszę o informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markotka
Lekarz chyba wie co robi. A w ulotce jest napisane, że stosowanie nie jest zalecane, ale nie jest też zupełnie przeciwwskazane. Widocznie korzyść dla matki czyli dla Ciebie przewyższa niebezpieczeńtwo dla płodu. Jeżeli martwisz się jednak o zdrowie swojej dzidzi, co jest w pełni uzasadnione, poproś lekarza o inny lek. Pozdrawiam i życzę szczęśliwego rozwiązania i oczywiście zdrowego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam temat, bo też dostałam te globulki i boję się je stosować po przeczytaniu ulotki. Jestem w 21 tygodniu. Czy jeszcze któraś z Was stosowała je w ciąży? W którym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 20tyg też brałam globulki, które miały na ulotce napisane że nie są wskazane w okresie ciąży i karmienia. Nazywały sie Ginalgin. Lekarz wypisując recepte powiedział żebym sie nie sugerowała ulotką, ponieważ najnowsze badania wykazały że środek jest bezpieczny. Powiedział ze firmy farmaceutyczne często nie uaktualniają ulotek, ponieważ to kosztuje bardzo dużo kasy. Napisz jakie są główne składniki tego leku. Może takie jak w Ginalginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... nie pamiętam jodu w moich globulkach. Były tam dwa inne składniki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ctrlaltdelete
Witam. Odświeżam temat. Mam pytanie odnośnie upławów w czasie stosowania tego leku. Mój lekarz powiedział mi wprost żebym na noc kiedy stosuje lek ubierała starą bieliznę + podpaskę, bo będę plamić na ciemno. Ku mojemu zdziwieniu kiedy rano wstaję z łóżka wypływa ze mnie wydzielina o jasnym, lekko różowym[albo łososiowym] zabarwieniu... Tak ma być? Również odczuwałyście pieczenie kilka minut po aplikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkowa
Dziś od razu po stosunku z mężem włożyłam sobie do pochwy globulkę betadin, czy wpłynie to na zajście w ciążę ?????? Bardzo proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaana
witaj Globulki te sa plemnikobójcze wiec w czasie kuracji nie zaleca sie staran o dziecko Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego one sa plemnikobojcze,bo nie rozumiem wlasnie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×