Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bryłka lodu

CHCĘ STĄD UCIEC!!!

Polecane posty

Moje żcyie jest obrzydliwe, czasami tak piękne, a czasami przerażające, ąż rzygać się chce. Tatuś znowu pije, który to już raz w tym tygodniu? Znowu jest awantura... nawet o to, że w tym roku tuje w ogrodzie za wolno rosły... Tak bardzo go kocham, BARDZO, a jednak czasami Go ..., na przykład dzisiaj, kiedy wyciągałam klucze z wszystkich drzwi, by już nie mógł wyjść po kolejny alkohol. Wyszedł drzwiami balkonowymi, siostra pobiegła za nim, jeszcze nie wrócili. Nienawidzę mojego życia, nienawidzę siebie za to wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiana warty
brylka, moze chcesz pogadac na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smuc się
To straszne co piszesz. Znam rodzinę gdzie oboje rodziców jest alkoholikami. Ich zycie to.... nie życie tylko męka. A zycie ich dzieci to koszmar. Nie wiem co czujesz bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji ale oglądałam je z boku. Jedyne wyjście to leczenie. Wiem, że na pewno próbowaliście go namówić ale on twierdzi, że nie jest chory, że nie ma problemu... Musi się leczyć jak nie to dalej będzie zatruwał życie Wam wszystkim. Nie załamuj się. Wychodziłaś już z takich sytuacji i teraz też sobie poradzisz. Trzymaj się. Będzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On zdaje sobie sprawę z tego, że jest chory, nie zaprzecza. Twierdzi jednak, że da sobie z tym radę, ale to nie prawda! Nie potrafi, nie umie! Często też mawia, że wie, że nas krzywdzi i chyba lepiej by było, gdyby sobie ....... ach strach o tym myśleć! Moje życie to piekło! Naprawdę!!! Często z siostrą siedzimy przy nim, gdy zasypia pijany i pilnujemy go, żeby nic sobie nie zrobił. Ale ja już po prostu nie mogę... już nie mam sił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, dlaczego tak się dzieje, dlaczego nie potrafi tego powstrzymać. My staramy się go nie prowokować, nie mamy większych problemów. Studiujemy, mamy stypedia naukowe, szanujemy rodziców, siebie, swoją rodzinę, jesteśmy dobrze wychowane. Czasem mam tylko trochę nieposprzątane w pokoju i wystarczy, czasem coś innego się zdarzy. Jedynym problemem są finanse, ale kto w dzisiejszych czasach nie ma takich problemów. Już nie wiem, co robić. Wypalam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknai
hej jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknai
sluchaj, nie wiem skąd jestes ale w warszawskiej wtorkowej wyborczej byly adresy poradni dla Anonimowych Alkoholikó (a wponiedzialkowej wszystckich innych) Trzeba go zaprowadzic i leczyć :o nie da rady inaczej, bo Was zrujnuje do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz więcej alkoholików,ziele nielegalne,rzad sie cieszy,pijanymi wieprzami łatwo sterować,bo chyba nie zaprzeczycie ze alkoholik zachowuje sie jak zwykła świnia,bezmyślna,zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś w nocy spał w piwnicy, bo stwierdził, że mikt go nie kocha i nie chce nam zatruwać powietrza. Rano zeszłam do niego, obok stała butelka piwa do połowy pełna, ostatnia. Skończy ją pić, a co potem? Znowu pójdzie do sklepu? Cały czas żyję w nerwach, nie wiedząc co wydarzy się następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego bryłka lodu, bo chciałabym mieć ją zamiast serca, by nic nie czuć, zostawić to rzucić, nie przejmować się... ale nie mogę zostawić mamy, siótr samych z tym problemem, tak bardzo kocham mojego tatusia, chciałabym jemu pomóc, ale już nie potrafię, nie wiem jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpocznij... wykorzystuj momenty kiedy masz wiecej sily zeby sobie z tym radzic.. no i najlepiej jakbys powstrzymywala sie od myslenia ze sie nie uda.. bo MOZE sie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmez 36
Brylka minelo 13 lat od twojego postu. Jak teraz wyglada twoje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnia aktywność Bryłki lodu była w 2006 roku.. ale może Ci odpowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×