Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

First_day

Studenci prawa- panika przed rozpoczynająca się sesją/ /

Polecane posty

Jestem studentką pierwszego roku prawa ( studiuje zaocznie), 18 grudnia zaczynaja sie egzaminy zerowe u mnie na uczelni, normalnie jestem spanikowana:/ :/ Nie wiem jak się zabrać do nauki na co zwrócic szczególną uwage:/ :/ Boję się:( Strach jest milion razy większy niz przed maturą, a najgorsze jest to, że w ksiązkach prawie wszystko jest ważne. Najgorszy do przełknięcia jest dla mnie materiał z logiki:/ :/ Prawie nic nie kumam, a na zajęciach mamy tylko wykłady, brak natomiast ćwiczeń. Może ma ktoś jakies porzadne materiały ?? jakieś pomoce... Albo prosze chociaz innych o wsparcie psychiczne... jak wy przygotowujecie sie do egzaminów?? I jak sobie radzicie ze stresem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto ci kaze
zerówki zdawać , nie możesz poczekac do pierwszego terminu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaaaa
Boze laska gdzie tu sesja, przeciez dopiero co zaczął sie rok akademiski :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gdzie się podziała códna
no właśnie , ja jak na razie mam 4 kolowia z chemii ekologii matematyki i ang a sesja ło ile jeszcze czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciała się pochwalić że
prawo studiuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gdzie się podziała códna
ale zaocznie...a jak można studiować zaocznie prawo???hmmmm jak dla mnie to tylko po dziennych dostanie się pracę w tym dziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak już dostanie dyplom
to nigdzie nie jest napisane, że to były studia zaoczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie kochani, a jaki ja bym interes miała w tym żeby sie chwalić... :/ Zreszta chyba niektórzy nie pojęli mojego problemu. A praca to się zacznę martwić jak skończe studia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijana.mrówka
ja studiuje zaocznie prawo , jestem na II roku. nic sie nie martw, przyjdzie czas i jak sie zaczniesz uczyc bedzie looz. na razie sobie czytaj , imprezuj troche i nie panikuj tak:) tez mialam stracha przed pierwsza sesja , na szczescie mialam sporo starszych znajomych ktorzy podsuwali mi materialy i mowili czego sie uczyc , na co zwrocic szczegolna uwage:) studiowali dziennie wiec notatek, materialow mieli do wyboru.... nie wiem gdzie studiujesz , wiec niestety nie moge Ci nic poradzic... co do studiow zaocznych , to owszem prawo w taklim trybie tez da sie studiowac... dziwne nie? i wbrew pozorom nie jest latwo, z grupki znajomych z I roku , na drugi rok przeszly tylko trzy osobki:( a jak sie ma glowe na karku to i po pwsz w Szczebrzeszynie cos sie w zyciu osiagnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijana.mrówka----> Wkońcu jakieś dobre słowo:), ale jak usłyszałam, że juz zerówka jest to normalnie włosy stanęły mi dęba Studiuję w Katowicach:) Próbuje się wyluzować, ale jakoś ciągle w głowie mam te egzaminy, jeszcze troche i się przekręce heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×