Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Witam wszystkich 🌼 Pogoda faktycznie piekna, zabiore sie za okna, niby mam termin porodu na sb, ale moze troche pracy przyspieszy sprawe:):) Ptaszki spiewaja, kocham wiosne! witam wszystkich nowych, z ktorymi sie jeszcze nie przywitalam, bo rzadko juz tutaj siedze, wiecej czasu spie;) Shunshine dobrze widze, ze masz urodziny? jak tak to 100 lat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jaja...az dwa:D. Oj poczytalam sobie znowu pare stronek o tych myomach i no jestem plat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofi_Bremen moze lepiej nie myj okien... odpocznij sobie lepiej... taka mala rada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA się miałam nie wtrącać - ale jak komuś MÓZGOJAD głoduje to mi szkoda zwierzęcia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to że KTOŚ czepia się Limes i to już się robi nudne :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to już naprawdę idę myć to okno ;-) może wiosenne słonko złagodzi gorycz pomarańczy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie umowmy raz na zasze, ze nie odpisujemy pomaranczkom, bo to calkiem bez sensu. U nas slonko swieci w calej krasie :D wiosna panie sierzancie. Dziunia jutro chyba raczej troche pozniej, bo mam narade w pracy i nie wiem kiedy sie skonczy ale o 19 powinnam w domku byc na mur. Moj nick rozni sie ostatnia literka zamiast a jest u . no lece cos posprzatac. Bede pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzbieta... to nie bylo smieszne..... no i wczoraj wyslalam w koncu mapke, sorki, ze tak pozno, ale mala chora byla i tak jakos czasu nie moglam znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny i piast, Elzbieta-zabije cie ,jak mi to nie zniknie!!!!! Dziunia-to jest Drosselbart,König Droselbart z bajki braci Grimm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Zatrzymuje policjant studenta, legitymuje go, otwiera dowód i czyta: O!!! Widzę, że nie pracujemy. Nie pracujemy - potwierdza student. O.p.i.e.p.r.z.a.m.y się - mówi dalej policjant. Ano, o.p.i.e.p.r.z.a.m.y się - potwierdza student. O!!! Studiujemy - mówi policjant. Nie, tylko ja studiuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia dawaj dawaj ;-) my lubimy zagadki i inne wyzwania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jak wam powiem dobranoc to tu dyskusja rozgorzeje :-O a Efeme mówi, że to ona ma monopol na wypłaszanie wszystkich z topiku :-p no ale nic to ! mąż \" marnotrawny \" wrócił po trzech dniach a łono rodziny to dziewuchy wiecie rozumiecie ;-) PA 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co jest ???? już się pożegnałam !!! halo !!! możecie wracać na topik !!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór u nas tak piękna pogoda, że aż chce się żyć szkoda tylko ze mowić nie mogę, mam zapalenie krtani i strun głosowych, pieje jak kogut aż się ze mnie moja mała śmieje piast witaj 🌻 z racji tego, że jeszcze przez 10 dni jestem do \"wzięcia\" to szukam chętnych na to \"osławione\" juz dzisiaj mycie okien, i generalne sprzątanie.... Anulka na kawę chętnie wstąpię, może jak będe przejazdem do nowego domu jechać za całkiem niedługo, chociaż nie wiem jeszcze czy będzie mi podrodze? ;-) a teraz uciekam juz bo rano do roboty muszę wstać a jak tam nasze \"dwupaki\" się czują? martaHB?🌻 tofi?🌻 eva?🌻 jak o kimś zapomniałam to sorrki, ale tylę się nas tutaj namnożyło, że aż miło🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo dobrej zabawy :) Dziunia to do jutra, chyba, ze odezwiesz sie dzis krece sie okolicach kompa Eva 🌻 robie sobie obraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast
jutro bedzie super pogoda temp.17 stopni mam wychodne, tylko zrobie zonie sniadanko do luzeczka i uciekam na ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast
belaiza jak jestem wdomu rano to ja zawsze podaje sniadanie i tym razem ,a na rybki to startuje okolo 8.00 da sie pogodzic przyjemne z obowiazkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie od podania sniadania wszystko sie zaczyna :) najlepiej sie konsumuje we dwojke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast
belaiza tutaj sie z toba zgadzam "konsumpcja" w pojedynke raczej bylo by to trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zrob sie w koncu na czarno, bo nie lubie dyskutowac z pomaranczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×