Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lolitka...

niezobowizujące spotkania z osobą poznaną w internecie

Polecane posty

Gość spotkania
no to witamy w swoim gronie casanove :P a co bys zrobil jakby spodobala ci sie kobieta i bys chcial byc z nia na dluzej a ona cie olala bo by stwierdzila ze chce sie bawic? a czy z jedna partnerka nie mozna sie bawic eksperymentowac? zawsze musi byc inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czater wp
czesc nie jestem zaden cassanova , wiekszośc dziewczyn na czacie jest sama i wystarczy troche pogadac (nie o seksie, normalnie, bez wygłupów i samo jakoś idzie) nie wiem nigdy nie chcialem z kimś być więc nie wiem jak to jest ,a co do tego czy 1 z partnerką mozna się bawic , pewnie , że można, ale ja nie chce i nie mogę(jak komuś pasuje pewnie , że tak jest lepiej), kocham dziewczyny chce mieć jak największa ilośc jak będe umieral , pomyśle , że w życiu mialem duzo pięknych kobiet , myśle , że odczuje satysfakcje , że nie miałem 1 kobiety w zyciu(swoją drogą jak ktoś mial - ma jedną kobiete to skąd może wiedziec , że z inną nie byłoby mu lepiej)pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spotkania
no pewnie ze mozna miec kilka partnerek, gorzej pozniej stweirdzic ktora jest najlpesza... moze jak przekroczysz magiczny prog 30stki zmieni ci sie poglad bo wkocu trzeba zostawic po sobie dziedzictwo, bo chyba chcialbys o swoich wyczynach opowiedziec kiedys wnukom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czater wp
i o to chodzi do 30 się bawimy po 30 sie żenimy i idzieci robimy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spotkania
heheheheh można i tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochote na takie spotkanie
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaaaaaaa
to sie spotkaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezludna
a ja spotkalam sie z tymze ze byl i jest zonaty...do dzis zaluje bo sie zadluzylam a on mnie olal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez sie skusze i.....
.... . . . . . . . odświeże🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego jeszcze nie bylo
ODSNIEZAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odśnieżam
:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka123456
Chcesz mu się tej nocy podobac ? Odwiedź dyskrecja.pl znajdziesz tam przeróżne stroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poznałem tutaj fajnego faceta. Fajnie się go czytało. A potem nawiązaliśmy kontakt przez GG. Rozmówki z podtekstem, pieprzne dowcipy o bzykaniu. Następnie fotki aż wreszcie spotkanie w realu. Praktycznie od razu przeszliśmy do super udanego seksu. Jak sie domyślacie, analnego. Był bardzo miły, czuły i taki super delikatny. Te orgazmy zostaną ze mną przez wiele lat. Od tamtej pory spotykamy sie regularnie. Tą drogą chciałem mu za to wszystko podziekować......więc, dziekuję Ci Kochany MR.DZIK za te nasze spotkania. Oby to trwało jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×