Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bryłka lodu

CzY To SkUtEk ZaŻyWaNiA tAbLeTeK?

Polecane posty

Jakiś miesiąc temu zaczęłam brać tabletki - Cilest. Zaczęłam przyjmowanie w pierwszym dniu okresu (zgodnie ze wskazaniami) i okres mi się zatrzymał. Od czsasu do czasu miałam jakieś plamienia. Pod koniec przyjmowania tabletek nasiliły się. W końcu skończyło się opakowanie, a mnie po 2 dniach dopadł straszliwy ból podbrzusza (myślałam, że zemdleje z bólu), dostałam okres i wyszedł ze mnie dość duży skrzep (ale bardziej przypominał kawałek jakiejś tkanki, niż skrzep - był różowawy). Okres miałam bardzo intensywny przez jakieś 4 dni - bardzo szybko przeciekały mi tampony, co wcześniej się nie zdarzało. W dodatku zaczęłam się czuć osłabiona. Wczoraj minęło 7 dni przerwy i rozpoczęłam drugie opakowanie. Cały czas nie czuję się dobrze, czasem kręci mi się w głowie i wychodzą kropelki potu na czole. Dziś byłam u lekarza i dał mi skierowanie na szereg badań, które zrobię w poniedziałek. Moje pytanie jest takie, czy to mogą być objawy przyjmowania tabletek (mam na myśli to nagłe osłabienie), czy może dużej utraty krwi, czy może po prostu to ze mną jest coś nie tak? Doradźcie dziewczyny! PrOsZę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvalencja1245
boze swiety to straszne co cie sie przydarzylo. na twoim miejscu odstawilabym tabletki i robila jak najszybciej badania. to nienormalne zebys tak reagowala na tabletki. pozdrawiam trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie myślisz, że to przez te tabletki? Cholera a lekarz zapewniał, że to jedne z najlepszych i najwięcej kobiet je zażywa, bo nie działają niekorzystnie na nasze organizmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłop
haha ,ale brednie ,pewnie ma jakieś obrywy od producenta i dlatego ci przepisał akurat te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvalencja1245
ja nie wiem czy to przez tabletki ale skoro zdzarzylo ci sie to gdy zaczelam brac to bardzo mozliwe. odstaw je narazie i poczekaj na wyniki badan, nie ryzykuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem już sama co robić, lekarz uprzedzał, że przez pierwsze 3 miesiące mogę odczuwać jakieś bóle, czy zawroty głowy, że mogę być nerwowa itd i że jesli w ciągu tego czasu nie przejdzie, to zmienimy tabletki. No ale kurde, żebym to aż tak odczuwała, to chyba przesada! Chyba je odstawię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvalencja1245
moja droga to ogromna przesada abys odczuwala tak wielkie skutki!!!!!!!napisz jak wyszly ci wyniki jak juz je odbierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nvalencja1245---> Dzięki za zainteresowanie. Wyniki EKG będe miała w poniedziałek, a krwi we wtorek. Poza tym codziennie mam się zjawiać i przez 7 dni mierzyć ciśnienie. Jeśli więc wpadniesz tu w poniedziałek, czy wtorek, to ja chętnie podzielę się z Tobą moimi wynikami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nvalencja1245---> Jeszcze raz dziękuję. Ja już pomykam do łóżeczka, bo trzeba odespać ciężki tydzień :) Pozdrawiam i do usłyszenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś odebrałam wyniki EKG i okazało się, że mam zespół WPW (Wolffa - Parkinsona - White\'a typ A). Nie wiem za bardzo, co to oznacza, bo do lekarza mam się zgłosić dopiero w piątek, gdy już zbiorę wyniki wszystkich badań, na które dostałam skierowanie. Jutro odbieram badanie krwi i już sie niepokoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //
Hej, nie martw się. Twoje zdrowie jest ważniejsze niż jakieś głupie tabletki - jakby co, to je odstawisz i tyle. A jeśli faktycznie masz jakieś problemy ze zdrowiem - to spójrz na to inaczej: dobrze, że to wyszło już teraz, a nie dopiero za jakiś czas. Będzie dobrze, trzymaj się pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka06
mam tą samą wadę serca co ty....wykryli mi ją dopiero rok temu podczas badań...ta wada objawia się tym że my czyli ludzie cierpniący na nią mamy jeden dodatkowy kanalik przez który cisnienie krwi zostaje pompowane do przedsionka ...normalni ludzie maja jeden taki kanalik my mamy dwa...normalny kanalik nie przpuszcza cisnienia kiedy puls naszego serducha osiaga wyzszy wynik od ok 150 niestety ten nasz dodatkowy nie ma czegos takiego jak blokada i moze przepuszczac krew o wysokim cisnieniu...jest to troche niebezpieczne wtedy gdy twoj puls serca jest wiekszy niz ok 120-150 dlatego powinnas czesto kontrolowac swoe cisnieniei puls serca... jest to wada wrodzona najczesniej nie jest leczona zadnymi lekami operacja jest wykonywana tylko w najciezszych przypadkach ktore zagrazaja zyciu czlowieka...niestety panstwowo czeka sie na taka operacje kilka lat wiec dobrze by bylo gdybys byla pod stala opieka kardiologa....odwiedzaj go dwa razy w roku i powtarzaj badanie ekg ...lekarz ci wszystko dokladniej wytlumaczy:))) pozdrowienia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka06
aha dodam ze tabletki anty nie wplywaja na ta wade (przynajmniej w moim przypadku tak jest) biore tabsy juz od ponad roku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×