Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sweet Dreams II

Czy znacie kogoś slawnego? przyjaznicie się/chodzicie itd...

Polecane posty

Gość Pomaranczowy Stroz Prawosci
zazdrosc.....ech zazdrosc..... narka zazdrosniki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara - zebra
- piłkarza reprezentacji Francji ( kontak tel zachowany ) - muzyka jezzowego ( kontakt cały czas ) - panią z serialu "na wspolnej " ( sasiadka ) - pana z zespołu t.love ( kontakt przy piwie ) Jest jeszcze kilka takich osób... Spotykam się z panem ..........którego oglądacie w tv ( przedstawieni przez wspólnych znajomych ) Znajomości jak każde inne wolę jednak swoje stare towarzystwo, nie trzeba uważac na kazde wypowiedziane słowo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś pisał
że całował się z Piaskiem... Hehehe.. uwierzę, pod warunkiem że ten Ktoś jest mężczyzna... ;p Znam Piaska osobiście i wiem o nim co nieco.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mianowicie bede obslugiwac szeryfa STRONG MENOOW (chyba wiadomo o kogo biega), a ze barmanuje wiec bede staral sie go namoowic na mila kape przy barze (ciekawe czy pije, a jak pije to co)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja studiowalam
z Ewelina Flinta w zielonej gorze na germanistyce.Baaardzo w porzadku i fajna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAINT...
JA MAM KOLEZANKE NAZYWA SIE CHRISTINA AGUILERA fajna dziewczyna fajnie mi spiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamana lukrecja
A ja znam osobiście Gabriela Fleszara9sąsiad mojego chłopaka).Bardzo miły i skromny chłopak.Jego laska też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzyneczka.......
a ja jestem kuzynką Jerzego Dudka nawet nie widze sensu zeby o tym mowic ale ox;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizak....
ja widze co niedziele w kosciele o 13-30 ANNE WYSZKONI Z ZESPOLU ŁZY ona jest zalosna jeszcze nigdy niedala na ofiare zawsze jak koles idzie z koszyczkiem to ona synowi buta wiaze !!!!!!!!!!!!! powaznie JA MIESZKAM W RACIBORZU ONA DOJEZDZA Z TWORKOWA TAKIEJ WIOCHY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopaczek
a ja byłem z wałęsą na rybach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JKFGH
a moja koleżanke przeleciał Numer Raz u mnie w domu, na moim materacu po jakiejs tam imprezie. Dla mnei był akurat bardzo miły, pożniej napisał pare smsów i kontakt sie urwał, do kolezanki sie nie odezwał słowem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×