Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pamparam

DZIWNE NIECODZIENNE PRZYPADKI GINEKOLOGICZNE

Polecane posty

Gość pamparam

o jakich dziwnych przypadkach ginekologicznych słyszeliście wpisujcie tu dziwne historie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to co
hehe, dotyczy to rówież stosowania leków? bo moja lekarka mi opowiadała, jak to jej jedna pacjentka kiedys globulki dopochwowe zastposowała doustnie i sie dziwiła czemu nie działają :D i jescze kiedys, jak przyszłam, zrobiła mi test, jaki sposób biorę pigułki. jak "zdałam" pomyślnie powiedziała, że teraz robi to każdej pacjentce, bo ostatnio to miała taką jedną, co przyszła na wizytę kontrolną (taką raz na pół roku) i której chciała wypisac rp. na kolejne 6 op. to ta powiedziała, że jeszcze nie potrzebuje, bo jeszcze ma :D bo ona tak często nie współżyje, żeby musieć brac tabsy codziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparam
w pewnym mieście córka znanego lekarza skleszczyła się z psem i współpracownicy tego pana musieli ją odkleszczać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezu a juz myslalem
ze cos ciekawego bedzie, a tutaj znowu te glupoty rodem z dresiarskiego osiedla! bedzie tez i zlamanych kielbasach w pochwach? parowkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparam
:D no ale to jest ciekawe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to co
no ja niestety takich historii z wiarygodnego źródła nie słyszałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezu a juz myslalem
nie jest to ciekawe bo to sa wyssane z palce opowiastki onanistow-fantastow ze zwulgaryzowanym zacieciem! a te opowiastke o niespodziance urodzinowej, ze koledzy i kolezanki sie umowili i zaczaili w mieszkaniu kolezanki-urodzionowej. no i kolezanka nic nie wiedzac, przyszla do mieszkania, wymazala sobie cipke czyms smacznym i zawolala pieska ktory jej zaczal to zlizywac i w tym momencie wpadaja z niespodzianka koledzy i kolezanki? daj sobie spokoj i obejrzyj smurfy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tymi sukami to lipa
jak cholera ! Jak mozna sie zakleszczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparam
z wiarygodnego żródła to ja mialam zajęcia ze znanym seksuologiem i on opowiadał ze przyszło do niego małżeństwo które miało problem ze zrobieniem sobie dziecka zaznaczam ze oni po ślubie byli kilka dobrych lat no i okazalo sie ze zona tego pana jest nadal dziewicą bo ich stosunek odbywał się między udami tej pani oboje byli nieświadomi tego jak powinien wyglądać prawdziwy stosunek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja pamietam jedna sytuacje
Nie wiem jakim cudem to się stało, ale to się stało :D jeszcze go w drodze szybko do karetki nakrywali ale pies się szarpał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaP
hehe słyszałam o kolesiówie ktróra miała współżyć z chłopakiem a że powiedziała mu ze nie jest juz dziwica(a byla) to chcciala sama sie rozdziewiczyc i zrobila to ugotowana kaszanka z ktorej kasza zostala jewj w pochwie bo sie złamała i nie mogła tego wyciagnac tak słyszalam a czy to prawda nie wiem ale kolesiówa zryta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezu a juz myslalem
no i znowu konfabulacje! nie moja droga, to jest seksuologiczna przypowiastka Wislockiej o tym, ze miala kiedys pacjentow, mlode malzenstwo, gdzie sie okazalo, ze kobieta ma tak specyficzna blone dziewicza, ze pomimo paro letniego pozycia malzenskiego blona nadal nie zostala przerwana (bardzo elastyczna) i to utrudnialo zajscie w ciaze! ehhhh ile jeszcze przekrecen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparam
zakleszczenie jest możliwe w przypadku stresu np jak ktos niespodziewanie wejdzie nigdy nie widziałeś skleszczonych psów ?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tej kaszance to taka
bzdura zmyślona. Na jakiejś stronce niby z listami z bravo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezu a juz myslalem
no i mowilem ze bedzie o zlamanej kielbasie... bylo o zlamanej kaszance! znowu te same idiotyzmy dla 13latkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparam
nie moj drogi to mialam na zajeciach z niejakim panem "I" mówił równiez o zdziwionej nastolatce która zaszła w ciąże bo chłopak jej powiedział ze jak zamoczy członek w czerwonym winie to ona nie zajdzie:D a wisłocką czytałam i faktycznie było tam cos podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to co
heh, a to też znam, z tym, że ja to wyczytłam u Wisłockiej :) czyli tez wiarygodne źródło :) a jeszcze ostatnio, w angorze był taki artykuł o uświadomieniu polaków, i było min. o małżeństwie, co miało kilkoro dzieci, ale oni nie wiedzieli skąd się one biorą :o nie wiazali w ogóle faku swoich igraszek z tym, że rośnie im liczba potomstwa :o i jeszcze jeden, z angory, kumple facetowi powiedzieli, zeby używał kondomów (bo tez juz ilś tam drobioazgu w domu było) no i gościu kupił, a na drugi dzien jego żona wleciała do sklepu z awanturą do sprzedawczyni, że sprzedała jej ślubnemu gumki, bo w domu bieda, dzieciaków nie ma z czego wykarmić, a ten sobie ch*%a będzie stroił. śmieszne by bły te przypadki, gdyby nie były przerażajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezu a juz myslalem
pamparam! psy sie nie "skleszczaja" w takim sensie jak zdaza sie to u ludzi!! penis psa jest zbudowany w taki sposob ze u jego podstawy jest cos na ksztalt gruczolu zwanego "wezlem" ktory w momencie wytrysku blyskawicznie pecznieje blokujac penisa w pochwie suki!! wtryski wystepuja co chwila nadal, a wezel powoduje ze zwierzaki nie moga sie od siebie odczepic! ma to zapewniac wieksze szanse temu konkretnego osobnikowi na zaplodnienie samicy! u ludzi zdaza sie to niezwykle rzadko i wynika z absolutnie czego innego! otoz, chodzi o mimowolny i bardzo silny skurcz miesni pochwy o podlozu psychicznym u kobiety!!!! sa to przypadki no doslownie z jakiejs encyklopedii dziwactw medycznych tak rzadko sie to zdaza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparam
:D no ale u ludzi jest cos takiego jak skleszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezu a juz myslalem
no mowilem, fakt sa takie przypadki ze poprostu miesnie pochwy tak sielnie sie zaciskaja ze facet nie moze penisa wyjac, ale to sa jakies marginalne pojedyncze przypadki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparam
rzadko bo rzadko ale sie zdaża:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparam
i chyba mozliwe jest to w przypadku takiej pani ktora robi to z psem i ktos niespodziewanie wchodzi do mieszkania a ze to byl pies to tym bardziej mozliwe skoro mu pęcznieje cos tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparam
a przypadek kolejnej zdziwionej nastolatki w ciązy której chłopak powiedział ze przy pierwszych pięciu razach się nie zachodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezu a juz myslalem
kobiety uprawiajace seks z psami nie dopuszczaja do penetracji na glebokosc umozliwiajaca wejscie "wezla" do pochwy! musisz miec swiadomosc tego jak bardzo to pecznieje:) mozna sobie krzywde zrobic, szczegolnie jak zwierzak zacznie sie wyrywac!! no chyba ze to stosunkowo nieduzy piesek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparam
zaraz mi powiesz ze to plotki ale ja słyszałam ze to był dog niemiecki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezu a juz myslalem
ale czy to sa przypadki ginekologiczne czy przypadki analfabetyzmu seksualnego? mna nie tyle wstrza naiwnosc i brak wiedzy, co brak woli "sprawdzenia" takich informacji... badz co badz chodzi o ewentualna ciaze, a tu taka jedna z druga na "slowo" wierza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezu a juz myslalem
no owczarek niemiecki to musialaby byc bardzo doswiadczona i odwazna pani, ze tak sobie pozwala na "calosc" ze tak powiem z tym psiakiem:D no i co znasz szczegoly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparam
powiem tylko tyle ze imprezy w towarzystwie ginekologów bywają bardzo interesujące;) i nieprawdą jest ze oni podchodzą do nazwijmy to -dziwnych przypadków- z rezerwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezu a juz myslalem
hmm no dog, faktycznie popyrtalo mi sie! no to jeszcze lepiej;) ja tam bym te historyjki podzielil przez dziesiec:) wsrod ginekologow tez sie fantasci zdazaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×