Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość georgina1

ATOPOWA SKÓRA

Polecane posty

Gość georgina1

Czy ktoras z Was ma? JAk pielegnujecie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z azs
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3149977 tu link to krotkiego poki co topiku o azs, dolacz sie, wymien doswiadczeniami bedziemy wdzieczne, a na pewno ja ostatnio znowu miala wysyp na policzkach czerwoonych krostek, ale posmarowalam Clobazą i szybko minelo, polecam ta maść pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafis

Ja sobie chwalę na atopowe zapalenie skóry serum essenz. Jest naturalne, ma prosty skład i świetnie nawilża. A przy tym nie pozostawia tłustej powłoki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita

To serum pewnie jest bardzo dobre, ale za 30 ml ponad 100 zł to bardzo dużo, przy smarowaniu codziennie całego ciało przy AZS wydałabym ze 2000 zł, ja wolę preparaty z Exomegi Control, używam balsamu, którego cena wynosi około 70 zł za 400 ml i do tego jest super, całkowicie przestała mnie swędzieć skóra i nie drapię się, a nie mogłam sobie z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

A ile razy musisz się smarować? Z reguły trzeba dwa razy dziennie ale mnie jakoś to kiepsko wychodzi i efekt nie jest dobry. Ostatnio kąpię się z dodatkiem emolientu ale to tylko na chwilę jest ulga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję dla siebie i dzieci produkty Mustela Stelatopia. Super nawilża i wspiera skórę. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×