Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ktostaki

ona nie chce od dluzszego czasu

Polecane posty

jesteśmy parą.... prawie trzy lata... przez ostatnie jakieś 4 miesiące kompletny brak seksu... jak prubóję coś zacząć to słyszę, że albo jest zmęczona... albo że pogoda jest nie taka albo nie wiem... ja już mam tego dosyć ... czekam tyle czasu i dupa... czy to normalna sprawa ... ? ja mam 22 lata , ona 23 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak uwazam
wspolczuje tobie!! ja sie kocham tylko w weekend i to tak jest dla mnie z amalo... wtygodniu taka mam ochote ale chlopaka nie ma... niestety widzimy sie tylko w weekend... moze twoja dziewczyna jest chora na jaks chorobe pochwy , ale ma kogos ... nie wiem nie rozumiem jak mozna sie nie kochac przez 4 miesciace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. chora nie... moze w czasie w tych 4 miesiecy zdarzylo sie z raz ... niepokoji mnie to... dochodzi przez to do kłótni... nie wiem co mogę zrobić... jak na samym wstępie mnie odpycha... w innych sytuacjach życiowych jest ok tylko tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 4 miesiecy
kompletnie nic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ma
kogoś....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piszę może raz się zdarzyło... no ja wieże że nie ma nikogo... nie wiem może to moja wina... wcześniej starałem się urozmaicać sex stosując różne pozycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------
nie koniecznie musi miec kogos albo byc chora. Ja tez nie mam ostatnio ochoty na sex...i wiem jaki jest temu powod; przytylam i nie moge schudnac (nie podobam sie sobie i mam kompleksy) jestesmy razem 3 lata i moj chlopak juz mnie nie podnieca tak jak kiedys, nawarstwilo sie tyle problemow zyciowych ze sex nie cieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepły podmuch z odbytnicy
a tam gadasz!!!sex rozwiazuje wszystkie problemy!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balla
Zgadzam się z powyższą odpowiedzią, może juz tak jej nie podniecasz tak jak kiedyś, może głównie skupiasz się na sobie, może nie dajesz jej satysfakcji i przez to jej już się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepły podmuch z odbytnicy
no i kolejne w koło macieju!ile to juz tu takich topików było?? ijakzwykle wina faceta bo musi księzniczce naskakiwac.kopnij ja w dupe i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------
cieply, no niestety nie rozwiazuje jak sie na zycie patrzy juz powaznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieronim anonim
jak może sex nie cieszyc???????ty jestes chyba chora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------
Nie bede sie tu szarpac. Napisalam kolesiowi co o tym mysle i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepły podmuch z odbytnicy
jak jestes taka powazna to piwnnas rozgraniczyc - seks od problemow - bo inaczej skoczy w bok!facet dlugo nie wytrzyma-wtedy dopiero bedzie problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co to
kobieta to worek na spermę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------
bo ja zwykła zimna suka jestem.i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------
Cieply ale ja nie napisalam ze go nie uprawiam! Tylko ze juz tak nie cieszy! Poza problemami podalam jeszcze inne przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepły podmuch z odbytnicy
że nie mas zochoty - no fakt!:)nadinterpretacja-ale nie zmienia to faktu ze to szkodzi zwiazkowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------
Ano nie zmienia...tylko ze to takie bledne kolo i cholera nie wiadomo co robic! Moze to nuda, rutyna w łozku? Z tym ze my przez te 3 lata wyprobowalismy wszystko na co damy rade sie zgodzic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieronim anonim
ludzie sa ze soba po dziesiatki lat i wciaz na nowo sie odkrywaja - trzeba tylko CHCIEC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------
Wiem hieronim i cholernie im zazdroszcze! Nie wiem jaka maja recepte na to! Nigdy nie lezalam jak kloda :D tylko ze problem przerasta juz moje pomysly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ktostaki
To jest baaardzo ważna sfera życia w związku i jeśli TAM się nie układa - wszędzie się zaczyna sypać, bo chodzi się non stop poddenerwowanym, ma się nieuzasadnione pretensje wynoszone z sypialni a wybuchające przy błahych sprawach codziennych cytat z innego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zylasty akcjonariusz
recepta jest jedna: nie przenosic do łóżka problemów dnia codziennego!sex potrzebny jest jak powietrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------
Podczepilam sie pod topic. Przepraszam. Gdybym nie byla na miejscu "tej dziewczyny" (no moze nie az tak ze zyje bez seksu 4 miesiace) tobym poradzila zeby porozmawiac, ale jak widze taka rozmowe, ktora polega na tym zeby powiedziec co komu na sercu lezy to zapal opada, bo jak tu powiedziec facetowi ze nie podnieca juz tak jak kiedys? No nie wiem...na to nie mam odwagi i checi ranienia, bo nie watpliwie to moze zranic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ktostaki
zalezy gdzie tkwi przyczyna niepodniecania, w nim czy w Tobie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam zycie
tak,tak baba to zawsze znajdzie usprawiedliwienie-a potem placz ze ja zdradza itd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do ktostaki
A jak wam się układało wcześniej? Oboje byliście zadowoleni z seksu? Rozumiem, że skoro jesteś facetem to miałeś orgazm, a ona też go miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowany ktostaki
tak miala częste orgazmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×