Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie29

mam ochote na romans.............

Polecane posty

Gość maranello1975
taka sobie29, dobrze myślisz, jestem mężczyzną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one kiss
wiek nie jest wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdghdhdg
Znajdz sobie kochanka w realu, tutaj tylko tracisz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelnica
oto ta co to rozumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie nauczyło mnie jednego nigdy nie mów nigdy no i się chyba zakochalem w przyjaciólce/kochance. uwielbiam do niej dzwonic codziennie, pisac na gg codziennie, czasami sie spotkac na namietne buziaki, tesknie za nia, eh zycie. czy sie zakochalem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelnica
Ja jestem obecnie po płomiennym romansie było cudownie wspólne wyjazdy poczucie ciepła...niestety kochanek mój nie umiał poprzestać na jednej kochance...ucięłam to i choć tęsknie to i tak wiem ze przecież jeszcze tylu wspaniałych mężczyzn jest dookoła czyż nieprawda?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy obydwoje wielkiego stracha przed skoczenia w przepasc czy na pelny namietny sex, pragniemy siebie ale sie boimy. Boimy sie tego co bedzie po........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelnica
No własnie dlatego cieszmy się chwilą korzystajmy z mozliwosci jakie nam daje młodość i żyjmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelnica
Jesliś taki kochliwy to nie pakuj się w romanse... najpiękniejsze jest to kiedy balansuje się na pograniczu sexu pożądania i emocjonalnego uczucia i tre=zeba mieć wiele w sobie siły aby w danym momencie móc z tej drogi zejść bez szfanku ja mam na to swoją teorię i ona jest niezawodna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelnica
podaj nr odpowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelnica
Ne tak szybko bywalec jesli pociągniemy to razem to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz diabelnico - do tamtych zdążyłem sie przyzwyczaić - łatwo sie przywiazuję, a ty jesteś od 12 strony i nie zdążyłem no a przy tym miałem obawę, ze zaraz znikniesz za tym numerem gadu gadu joggera. Nie nawykłem też do innych mężczyzn na forum - ale rozumiem, że taki jest porządek natury....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz - meski punkt widzenia dotyczy tak wielu rzeczy - jesli sprecyzujesz w czym rzecz to postaram sie odpowiedzieć o moim punkcie widzenia - nie wiem bowiem czy on jest taki jak wszystkich innych mężczyzn - podejrzewam, że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywalcu... trudno to okreslić, psychika...czy facet jest zdolny do taaak silnego uczucia, jak odbiera tą drugą....? fuckt możemy dywagować... przecież każdy jest inny.... wiem, nie można generalizować.... choć czasami wydaje mi się, że w jednym mężczyźni są zgodni...zawsze zostają z żonami, często boją się bardziej niż kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłem - dużo zaryzykowałem - myślałem, że zmienie swoje życie i byłem w tym szczery. Ale w zwiazku który ma jusz troche lat jest siła, która powoduje, że w dramatycznych okolicznościach okazuje sie, że nie można wszystkiego zostawić i rzucić sie w cos nowego. Nie wiem jak to wyjaśnić. Wraca się ale juz nigdy nie jest tak jak było. Dowód to wypowiedzi na tym topiku i potrzeba... i pragnienie... i lęk... żeby ten kolejny raz juz był bez ran, ale jednak żeby był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×