Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie29

mam ochote na romans.............

Polecane posty

przecież wiesz...bez ran, to niemożliwe, nie uważasz? że ta druga to bardziej odskocznia a nie uczucie? faceci lubią się utwierdzać w przekonaniu, że coś jeszcze znaczą...ta druga - to czasami takie potwierdzenie, sprawdzenie się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lfglgjsj
Kobiety to niby inaczej mysla, rozbawilas mnie:) Tak zawsze winny jest facet, o swoich gierkach zapominacie, szukacie na sile usprawiedliwienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phanaleopsis
bywalec...zakochanie przychodzi samo i jesli myslisz ze potrafisz nad tym zapanowac to moim zdaniem sie mylisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phanaleopsis
a, to zmienia postać rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orange nie, nie mówię, że mężczyźni są z gruntu źli.... ale to kobietę chyb stać na więcej... kobieta - mężczyzna cóż, wszystko zależy od człowieka.... ale faceci ti asekurnci - tak mi się wydaje.... a zakochanie? tego nikt nie jest w stanie zaplanować, założyć... ot przychodzi i jest.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lfglgjsj
Faceci asekuranci? kiedys slyszalem taki fajny tekst: Kobieta jest jak malpa, dopoki nie zlapie sie dobrze drugiej galezi, nie pusci tej pierwszej:) Cala prawda o kobietach... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna z tego co mi wiadomo
masz meza wiec zamiast szukac podniet w ramionach innych facetow, zajmij sie wlasnym mezem, pomysl jak on by sie czul gdyby wiedzial co ci po glowie chodzi zacznij myslec glowa a nie tylkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie
też mam ochote........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lfglgjsj
Albo lepiej niech mysli tylkiem przy mezu a glowa na kafe, z pozytkiem dla meza i nas wszystkich bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelnica
ludzie o czym wy gadacie jakie uczucia własnie w romanasi chodzi o to aby to uczucie było....to wazne inaczej romans nie bedzie płomienny...tylko trzeba umiec powiedziec w pewnym momencie stop i umiec sie wycofac...to też ma swoje urkoi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna z tego co mi wiadomo
dobrze powiedzioane:P tak pewna nie dla psa kielbasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna z tego co mi wiadomo
nie ma takiej koniecznosci, to kim jestem nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie
a ja mam ochote sie bzykac i romansowac i znowu bzykac bzyk bzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orange domyslam się kim jesteś.... w ten sposób mogłeś napisać tylko ty... nie sztuką jest się podszywać... mimo wszystko diabelnica romans? czy seks? potrafisz bez uczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna z tego co mi wiadomo
PUDŁO pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelnica
Własnie nie potrafię bez uczuc i nie ma czegoś takiego jak romans bez uczuć....to słowo zobowiązuje do spotkań, a nie jednorazowego skoku w boku....ci coszukają romansu licza własnie na uczucie....Kazdy z nas pamięta te piękne pierwsze miłoście...wielokrotnie nie spełnione i za tym ciągle tęsknimy i tego poszukujemy...a dlaczego one są tak piękne bo je takie pamiętami i w romansie o to chodzi aby zapamiętac go jak najpiękniej czyli wyjść z niego w stanie zakochania nim urok sam zniknie...to moja teaoria i tego sie trzymam ;) Pozdrawiam wszystkich romansujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna z tego co mi wiadomo
raczej mogłabym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lfglgjsj
Ale ja sie nie podszywam, jestem soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogłas ale nie zrobiłas
a wiesz dlaczego, bo nie masz wstydu,:P takie jak ty zawsze tylkiem bedea myslec i nie udawaj mi tu skrzywdzonej przez los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd wiesz jaka jestem znasz mnie...? jesteś bez winy? jesli tak rzuć kamieniem, zresztą już rzuciłaś.... a wstyd? nie myl szczerości ze wstydem.... ale masz rację na tym forum rację bytu mają tylko podszywacze i orange... prawda i swobodne wypowiadanie myśli wyjątkowo nie są tu w cenie... zresztą nie po raz pierwszy się o tym przekonałam.... chodzi po prostu żeby zawsze kogoś up******ić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lfglgjsj
Pewna o czym/kim piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tlumacz sie
znam cie wystarczajaco dobrze i wiem co mowie. wracaj do domu meza i garow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orange nie upadłam tak nisko, żeby tłumaczyć się przed tobą i nie dam się wciągnąć więcej w tą żenującą wymianę zdań.... o kim piszę? nie wiesz? przecież wy tu wiecie wszystko o wszystkich... najłatwiej być wulgarnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm prawda w oczy kole
kazdemu od czasu do czasu przyda sie zimny prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lfglgjsj
czy ja jestem wulgarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×