Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nineczkaaa

Jonizator w domu - warto kupić? Gdzie taniej???

Polecane posty

Gość Nineczkaaa

Słuchajcie dziewczynki, pytam na tym forum bo tu zazwyczaj rozsądne wiedzące o co chodzi kobietki się wypowiadają.... co sądzicie o jonizatorach powietrza, może któraś ma w domu takowy?? Ponoć ułatwiają znacznie życie alergikom, oczyszczają powietrze z kurzu, alergenów i wszelkich nieczystości. Gdzie można w miarę tanio nabyć taki jonizator?? Patrzyłam na oferty sklepów internetowych ale tam raczej ceny nie są zbyt niskie.... niższe są na allegro, ale nie wiem czy chm można zaufać takiemu urządzeniu z allegro.... kupować ciuszek to co innego, a takie urządzenie to co innego.... jeśli któraś ma jonizator w domu, proszę wypowiedcie się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppodnoszęeee
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góóóóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yova
no wlasnie... odpowiedzcie prosze posiadaczki jonizatorow - tez nosze sie z zamiarem kupna i nie wiem czy warto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonizator
Jonizator wytwarza jony ujemne, ktorych brak szkodzi, a i nadmiar też. Nic nie oczyszcza, jak nie chcesz miec kurzu, to kup sobie elektrostatyczny filtr powietrza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIAAAAAAAAA
Nineczkaaa ja kupiłam taki jonizator za 69 zł w sklepie TV PRODUCTS. Po włączeniu czuć delikatny zapach ozonu, jak się przystawi nosek. Świadczy to o tym że działa i wytwarza dobroczynny ujemne jony. Poprawia mi samopoczucie więc mogę Ci spokojnie polecić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syntya
ja już kilka tanich jonizatorów wyrzuciłam. Nie tak dawno moja sąsiadka kupiła w klimasklep.pl super jonizator i ja też do nich zadzwoniłam. Mają świetnie wyszkolony personel.Przemiły pan doradził co mam kupić i taki też zamówiłam.Przesyłka bardzo szybko przyszła towar bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że najtaniej to nie zawsze dobrze, ja mam świetny jonizator wydałam trochę, ale już mam go ponad dwa lata i nic się nie psuje, mało tego gwarancje ma na 10 lat. Oszczędzam sporo na kupowaniu zwykłej wody butelkowej, bo piję tylko alkaliczną i czuję się bardzo dobrze, właściwości tej wody są dobrze opisane na stronie sklepu osmoza oraz na kilku innych stronach, na które natrafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://jonizatorydowody.pl/wp/ - tutaj znajdziesz przystepne cenowo i bardzo dobre jakościowo jonizatory. Możesz nawet zamówić bezpłatną próbkę wody by móc przetestować jak działa w praktyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zamiast jonizatorów są oczyszczacze, większość dodatkowo wyposażone w jonizator jeszcze właśnie - takie urządzenia kompleksowo oczyszczają powietrze z wszystkiego co szkodliwe. Jak najbardziej warto kupić. Taki z jonizatorem to na przykład http://ranking-oczyszczaczy.pl/recenzje/sharp-kc-d40euw/ model bardzo ekonomiczny, bo filtry podlegają wymianie nawet co dziesięć lat a pobiera bardzo mało prądu, ROCZNIE to może być tylko 26 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swój kupiłam na https://www.jonizatorydowody.pl/. Nie jest to może najtańsze urządzenie, ale zdecydowanie koszt zwraca się podczas użytkowania. Poza tym nasze zdrowie jest bezcenne, warto dbać o nie pijąc odpowiednią wodę. Jeśli masz wątpliwości czy warto kupić jonizator, to zawsze możesz zamówić bezpłatna próbkę takiej wody, sama ocenisz czy chcesz w to zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×