Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Carlaaaaa

spanie na brzuchu....?...?....?

Polecane posty

Gość Carlaaaaa

Jestem w 3 miesiacu ciąży i od zawsze uwielbiam spać na brzuchu i czy teraz mogę to robić czy raczej powinnam zmienić pozycje w czasie snu ? ? ? Pozdrawiam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carlaaaaa
dziekuje Loli21 za odpowiedz i pozdrawiam Twoja 15-miesieczna Wiolettke 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dlugo tak spałam;) a potem na boku bardziej ,chociaż miałam niezaduży brzuszek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy za pozdrowienia :) Również życzę wam wszystkiego spokojnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pod koniec ciazy ciagle sie zdarza obudzic \"prawie\" na brzuchu - bo juz nie tak latwo sie tak polozyc. No i nie jest wskazane - polozna w szpitalu, gdy przyszla rano z temomentrem nakrzyczala na mnie, ze szkodze dziecku - a bylam wtedy w polowie ciazy i jeszcze wlasciwie nie mialam brzuszka ;) Zobaczysz, przyjdzie taki czas, ze nie da sie spac na brzuchu, a jedyna pozycja bedzie bok. Juz sie nie moge doczekac, kiedy znow bede mogla spac tak jak lubie najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakos nie umialam tak spac na brzuszku ale zawsze tak spalam przed ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja całą ciąze przespałam na brzuchu.Kurde zawsze jak położyłam sie na plecach lub boki to i tak na krótko bo zaraz przewracałam sięna brzuch. Bałam sieczy coś dizecku się nie stanie ale lekarz powiedział że ono jest tak w środku zabezpiueczone że nie ma takiego prawa by coś siestało.W każdym razie wsyztsko bylo w porządku z dzidzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×